Safari v Keni

č. zájezdu: 465937/72
od85 410,-/osoba
-10%sleva
Safari v Keni - Poznávací zájezdy

Safari v Keni

Země: Keňa


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červen - Květen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Popis:

Ideální zájezd na první dotek s Afrikou a jejími tajemstvími. Výbornou leteckou společností přiletíme do Nairobi a odtud se vydáme na travnaté pláně, které poskytují život milionům zvířat a patří k nejvíce fascinujícím oblastem naší Země. Zebry, antilopy, pakoně, lvi, hyne, nosorožci, plameňáci, o každém se něco dozvíte od našich vysoce kvalifikovaných průvodců a partnerů. Otvíratelná střecha na autě Vám umocní zážitek ze safari ještě více.

 • Pravé africké safari s otvíratelnou střechou na autě

 • Světoznámé národní parky Masai Mara a Amboseli pod Kilimandžárem

 • Velká pětka i pakoně, hyeny, antilopy, nosorožci, žirafy…

 • Luxusní kvalitní lodge a hotely často s bazénem, perfektní gurmánské zážitky

 • Cesta vhodná pro každého, kdo miluje přírodu a africká zvířata

Cena zahrnuje:

Mezinárodní letenku v economy class, letištní poplatky, 5× ubytování ve 4* hotelu a lodgích v pokoji pro dvě osoby, plnou penzi během tří dnů safari (3., 4., a 6. dne), dopravu terénním safari mikrobusem během safari, vstupné do Masai Mara a Amboseli, průvodce během safari, všechny letištní transfery, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

Víza do Keni, spropitné řidičům, výdaje osobního charakteru, aktivity mimo program, pojištění.

Ubytování:

Nairobi – Tamarind Tree Hotel****, 1/1 noc

Program:

1. den: Odlet do AfrikyLETADLO

Check in a odlet do Afriky.

2. den: Přistáváme na rovníkuNAIROBI

Čeká vás krásné safari a nejlepší dovolená v Africe. Přistáváme téměř přímo na rovníku. Hlavní město Keni NAIROBI. Transfer do našeho hotelu. Večeři si dáme v restauraci U masožravců – Carnivor, kde vyzkoušíte mimo jiné krokodýla nebo pštrosa. Restaurace se stylem. Nemusí se zde bát ani vegetariáni, restaurace myslí i na ně. Po vynikajícím mase, si nechte, pokud je to možné, místo i na dezert. Stejně jako hlavní chod, i ty stojí za to. Odpočiňte si před nastávajícími dny strávenými v divočině. Cikády, žáby, steaky, Redds a naše africká cesta může začít. Do roku 1907 bylo Nairobi jen obrovským močálem a za necelých 100 let z něho vyrostlo jedno z největších afrických měst. Mnoho cestovatelů dodnes vzpomíná na hon Teddyho Roosevelta, který si odnesl více než pět set trofejí. Co uvidíme my zítra?

3. den: Parádní safari v Masai MaraNAIROBI – MASAI MARA

Snídaně formou švédských stolů, oblečeme se do safari úboru a vyrážíme za zvířaty. Jdeme za Afrikou, jak jste si ji vysnili. Otevřená savana s ojedinělými akáciemi, kde se prohánějí antilopy, žirafy, sloni a na všechno dohlížejí lvi. Toto je Afrika, jakou jste vždy chtěli vidět. Z Nairobi si to namíříme na okraj Velké východoafrické příkopové propadliny, abychom mohli sejít na její dno. Z okraje se nám naskytne nádherný pohled. Na dně propadliny uvidíme první velká stáda masajského dobytka. Po vstupu do skutečného Masailandu na pravé straně silnice je vybudované umělé napajedlo, kam přicházejí Masajové ze širokého okolí. O pár kilometrů dál už hledejte první gazely thompsonové a grantové, zebry a dlouhé žirafí krky trčící nad akácie. Projedeme městečkem Narok a dostáváme se do zóny přilehlé k nejlepšímu safari v Keni.

Safari v Keni - Poznávací zájezdySafari v Keni - Poznávací zájezdySafari v Keni - Poznávací zájezdySafari v Keni - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Ve stínu Kilimanjara u moře - český průvodce

Ve stínu Kilimanjara u moře - český průvodce

Země: Keňa

Destinace: Mombasa, Safari

Středisko: Mombasa, Diani Beach, Safari,…

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Září, Říjen, Listopad

Délka pobytu: 11 dnů

Osob: 1-3, 1 osoba

č. zájezdu: 447293/130
polopenze
letecky
od97 500,-/osoba
  KEŇA safari + Diani Beach

  KEŇA safari + Diani Beach

  Země: Keňa

  Ubytování: KEŇA safari + Diani Beach

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Srpen, Září

  Délka pobytu: 14 dnů

  č. zájezdu: 487017/120
  snídaně
  letecky
  od76 680,-/osoba
   First minute
   -1%sleva
   Putování za velkou pětkou v Masai Mara a jezera Nakuru a Naivasha - český průvodce

   Putování za velkou pětkou v Masai Mara a jezera Nakuru a…

   Země: Keňa

   Destinace: Safari

   Středisko: Safari, Masai Mara, Lake…

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   Osob: 1-3 osoba

   č. zájezdu: 485939/130
   plná penze
   letecky
   od99 500,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Poznávací zájezdy Last Minute 2023

    Poznávací zájezdy Last Minute - poznání za výhodné ceny!

    Poznávací zájezdy Last Minute umožňují každému, kdo rád a schutí objevuje nová místa, aby si na poslední chvíli vybral zajímavý zájezd, na zajímavá místa a za zajímavé peníze.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit