Hotel La Gioiosa

Itálie, Rimini

č. zájezdu: 529793/109
od3 229,-/osoba
-34%sleva
Hotel La Gioiosa

Hotel La Gioiosa

Země: Itálie

Destinace: Emilia Romagna

Středisko: Rimini


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem, vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 11 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava
    • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenzePopis:

    Pohodová dovolená v oblíbeném italském letovisku Rimini. Ubytování v hotelu La Gioiosa s polopenzi a jen cca 200 m od pláže! 

    • Pobyt v italském letovisku Rimini
    • Ubytování v hotelu Hotel La Gioiosa 
    • Klimatizované pokoje pro 1 až 4 osoby
    • Stravování formou polopenze
    • Dítě do 2,99 let na 1. přistýlce zdarma
    • Starší osoby na přistýlce se slevou
    • Hotel jen cca 200 m od pláže
    • WiFi připojení zdarma 
    • Domácí mazlíčci za poplatek
    • Parkování za poplatek
    • Vlastní nebo autobusová doprava

    Rimini – největší přímořské letovisko Itálie

    V italském městě Rimini je spousta možností zábavy a sportovního vyžití, ale přesto se jedná o klidné místo k odpočinku. Můžete se rozhodnout, zda chcete relaxovat v hotelu, na pláži nebo půjdete za zábavou a nákupy. V okolí je mnoho restaurací, kaváren, barů, zmrzlináren a obchodů. Městská část Viserba di Rimini je blízko starého města s jeho historickými památkami (např. Tibériův most, náměstí Piazza Cavour, Castel Sismondo nebo Antica Pescheria) a navštívit můžete také místní trhy a různé zábavní parky (největší zábavní park v Itálii Mirabilandia, dále aquapark Aquafan, zábavní park Oltremare, Italia in miniatura, delfinárium nebo Fiabilandia). A na pláži je samozřejmě k dispozici spousta vodních sportů a dalšího sportovního vyžití.

    Ubytování v hotelu La Gioiosa

    Příjemný hotel La Gioiosa se nachází cca 2,5 km od centra města a jen cca 200 m od pláže. Restaurace, bary a obchůdky jsou vzdálené jen cca 50 m od ubytování. Hotel disponuje 18 pokoji a je vybaven recepcí, která je otevřená 24 hod. denně, barem, výtahem, zahradou, společenskou místností s TV, WiFi připojením a parkovištěm za poplatek 10 €/den (omezená kapacita). Večeře se podávají v hotelu Spiaggia Marconi cca 150 m od ubytování. Lze zde plati platebními kartami Visa a MasterCard. Pobyt s domácími mazlíčky je povolen na vyžádání u CK za poplatek 10 €/den (hradí se na místě). 

    Dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek

    Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, fénem, topením, klimatizací, SAT/TV, telefonem, trezorem a WiFi připojením. Maximální obsazení pokoje jsou 4 dospělé osoby. Pokoj lze za příplatek obsadit pouze 1 osobou. 

    Stravování formou polopenze 

    • Snídaně formou italského bufetu
    • Večeře výběrem z menu o 4 chodech
    • Večeře se podávají v hotelu Spiaggia Marconi cca 150 m od ubytování
    • Pobyt začíná večeří a končí snídaní

    Písčitá pláž jen cca 200 metrů od ubytování

    Rimini je proslulé svými upravenými písečnými plážemi s pozvolným vstupem do moře a kamennými vlnolamy. Moře u pobřeží je tedy chráněno před silným příbojem. Hlavní části pláže jsou placené. Nejbližší pláž se nachází 200 m od hotelu.

    Cestujete s dětmi?

    • Dítě do 2,99 let na 1. přistýlce zdarma
    • Starší osoby na přistýlce se slevou
    • Dětskou postýlku lze zapůjčit na vyžádání u CK za poplatek cca 5 €/den – hradí se na místě

    Tipy na výlety

    • Bologna – hlavní město regionu Emilia–Romagna. Centrum města nabízí množství krásných cihlových domů, paláců, a uliček, které lákají k procházkám. Typická pro město jsou četná podloubí v celkové délce 38 km. Symbolem Bologni jsou dvě věže Asinelli a šikmá Gaisenda – jsou spolu s dalšími asi 20 věžemi pozůstatkem raně středověkého města.
    • Ferrara – město s rozsáhlým historickým centrem s paláci ze 14. a 15. století, které je zapsáno na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejvýznamnější památkou je hrad Castello Estense. Dále se zde nachází katedrála di Ferrara, radnice, historická univerzita ze 14. století, nebo renesanční paláce Palazzo dei Diamanti, Schifanoia nebo Romei.
    • Mirabilandia – je lunapark a zábavní park otevřen od roku 1992 u města Ravenna. Nabízí 38 atrakcí, zahrnující různé horské dráhy, vodní dráhy, prolézačky, volné pády, strašidelné domy a jiné atrakce.
    • Cattolica Aquarium – nabízí až 400 různých druhů vodních živočichů.

    Bez delegáta 

    Delegát není k dispozici a klienti obdrží v pokynech k zájezdu 5–7 dní před odjezdem telefonní číslo na asistenční linku CK. V případě potřeby (problémy při ubytování, pozdější příjezd na ubytování apod.) volejte asistenční linku CK. V případě úrazu kontaktujte rovnou linku pojišťovny a využijte její asistenční služby (tel. číslo najdete na kartičkách pojištěnce).

    Důležité informace

    • Check in je možný od cca 12.00 hod., check out je nutné provést nejpozději do 10.00 hod.
    • Povinná pobytová taxa cca 2,5 €/os./den – hradí se na místě. Děti do 13,99 let taxu neplatí
    • Vlastní doprava či autobusová doprava
    • Při autobusové dopravě je velmi brzký ranní příjezd a na cestu zpět pozdější odjezd v podvečerních – večerních hodinách
    • V případě, že si klienti zakoupí zájezd s autobusovou dopravou mají nárok na ubytování nejdříve až v čase check inu. Na konci pobytu musí pokoj opustit do doby check outu (časy uvedeny viz výše) 
    • Dětská postýlka na vyžádání u CK za poplatek cca 5 €/den – hradí se na místě
    • Parkování za poplatek cca 10 €/den – hradí se na místě (omezená kapacita)
    • Domácí mazlíčci jsou povoleni na vyžádání u CK za poplatek cca 10 €/den – hradí se na místě
    • Na recepci lze platit kartou Visa a MasterCard
    • Večeře se podávají v hotelu Spiaggia Marconi cca 150 m od ubytování
    • WiFi připojení – CK neručí za kvalitu připojení WiFi a za případné výpadky
    • Cestovat můžete s platným občanským průkazem
    • Děti musí mít platný občanský průkaz nebo vlastní cestovní pas
    • Adaptéry pro italské zásuvky – naše klasické ploché zástrčky se dvěma kolíky pasují do italských užších nebo kombinovaných zásuvek. Pro použití eurozástrčky budete muset zakoupit speciální adaptér (adattatore per la presa elettrica nebo jen zkráceně adattatore, případně riduzione elettrica). Mají je v každém supermarketu, elektru za ceny cca € 1,50–3,50 (podle typu). Koupíte je i v ČR – například Alza.cz, Euronics apod.


Hotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La GioiosaHotel La Gioiosa

Podobné zájezdy

Hotel Principe

Hotel Principe

Země: Itálie

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4 až 6 dnů

č. zájezdu: 524174/14
polopenze
vlastní doprava
od4 500,-/osoba
    Hotel Old River

    Hotel Old River

    Země: Itálie

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Květen - Září

    Délka pobytu: 8 dnů

    č. zájezdu: 522943/14
    polopenze
    vlastní doprava
    od12 012,-/osoba
      Hotel Grotticelle

      Hotel Grotticelle

      Země: Itálie

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Květen - Říjen

      Délka pobytu: 4 až 8 dnů

      č. zájezdu: 528445/14
      polopenze
      vlastní doprava
      od4 250,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        12.11.2025

        Adventní zájezdy plné kouzel

        Adventní čas se blíží a s ním i kouzelná atmosféra vánočních trhů po celé Evropě. Vydejte se s CK Summit Tour za neopakovatelnými zážitky, vůní svařeného vína a svitem tisíců světýlek. A pokud toužíte po skutečně výjimečném zážitku, využijte aktuální slevu 50 % na letecké adventní zájezdy do Paříže!

        15.10.2025

        Ubytování v Alpách se slevou až 30 %

        Využijte naše speciální slevy až 30 % z ubytování a užijte si nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších horských regionů Evropy.

        26.9.2025

        Poznávací zájezdy se slevou az 44%

        Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2025-2026

        RSS, více aktualit