Residence Villaggio Eden

Itálie, Ricadi

č. zájezdu: 480980/22
od3 279,-/osoba
Residence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdy

Residence Villaggio Eden

Země: Itálie

Destinace: Kalábrie

Středisko: Ricadi


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • bez stravování

Popis

Villaggio Eden se nachází u jedné z nejkrásnějších pláží oblasti Capo Vaticano – u pláže Grotticelle. Je obklopeno subtropickou zahradou a skládá se z hotelové a apartmánové části. Klientům je k dispozici parkoviště, recepce s centrálním trezorem, dva bary (jeden u pláže, druhý v depandanci), restaurace s terasou, minimarket, dětské hřiště u pláže, ping-pong, animace a miniklub (cca 17.06–08.09), prádelna (za poplatek 5 €/praní), trezor na recepci, WiFi u pláže. V zahradě se nachází bazén s hydromasáží. K dipozici je plážový mikrobus, který vozí klienty jen z pláže (kromě klientů ubytovaných v panoramatických apartmánech). Apartmány mohou být umístěny v budově, která se nachází cca 40 m od pláže nebo v depandanci, která je od pláže cca 300 m. Villaggio nabízí také panoramatické apartmány s výhledem na moře, které se nacházejí cca 1 km od soukromé pláže. Tyto apartmány mají v společné zahradě vířivku pro čtyři osoby. V nabídce je také luxusní vila. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Novinka 2023 cena zahrnuje klubovou kartu: plážový servis (slunečník a 2 křesílka/apar­tmán), kanoe (30 min/den), vodní šlapadla (1 hod/týden), ping-pong (1 hod/týden).

Povinně se na místě platí pobytová taxa ve výši cca 0.50 €/os./den. Děti do 13 let jsou zdarma.


Type C/depandance (trilo6): apartmán v depandanci, cca 300 m od pláže, bez výhledu na moře – obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo 2 lůžky a kuchyňským koutem, dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, veranda se zahradním nábytkem, TV, ventilátor

Vybavení venkovní bazén, bazén s hydromasážemi, vířivka, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace, výhled na moře,

Residence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdyResidence Villaggio Eden - Kalábrie - Itálie, Ricadi - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Residence Villaggio dei Fiori s bazénem

Residence Villaggio dei Fiori s bazénem

Země: Itálie

Destinace: Severní Jadran

Středisko: Caorle

Ubytování: …Villaggio dei Fiori s bazénem

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů

č. zájezdu: 475180/135
bez stravování
autobusem
od1 726,-/osoba
  Villaggio Euro Residence Club Bibione

  Villaggio Euro Residence Club Bibione

  Země: Itálie

  Destinace: Severní Jadran

  Středisko: Bibione

  Ubytování: …Euro Residence Club Bibione

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Březen - Listopad

  Délka pobytu: 8 až 10 dnů

  č. zájezdu: 475548/135
  bez stravování
  autobusem
  od2 098,-/osoba
   Residence Eden

   Residence Eden

   Země: Itálie

   Destinace: Veneto

   Středisko: Bibione Spiaggia

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Duben - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 477422/22
   bez stravování
   vlastní doprava
   od1 505,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    13.12.2023

    Vánoční poukaz na dovolenou

    Darujte zážitek! Originální poukaz na nákup dovolené od tuzemských i zahraničních touroperátorů.

    RSS, více aktualit