BM Beach Resort

Arabské emiráty, Ras Al Khaimah

č. zájezdu: 486956/137
od19 890,-/osoba
BM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdy

BM Beach Resort

Země: Arabské emiráty

Středisko: Ras Al Khaimah


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 7 až 14 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce 24 hodin denně• Směnárna• 2 Restaurace, 3 bary• Několik bazénů vč. bazénu pro děti se skluzavkami• Internet• Posilovna• Vodní sporty

Informace o hotelu BM Beach Resort je 4* hotel v letovisku v Ras Al Khaimah je věnována veškerá péče tomu, aby byl zajištěn pobyt bez stresu. Ať už jste rodina hledající rodinné radovánky a dovolenou nebo skupinka přátel či pár hledající odpočinek na pláži se službou All Inclusive, to vše nabízí tento resort. Ubytování patří mezí nejvyhledávanější hotely českými turisty při pobytu v Emirátech. Jedná se zejména o rodinný resort, pro nenáročné hosty, kteří si chtějí užít All Inclusive dovolenou v Emirátech za výhodné ceny. 253, pokojů, chat a chatek v Beach Resort v Ras Al Khaimah je elegantně a vkusně zařízených a většina i po rekonstrukci, některé z nich jsou postaveny umístěny dále od hlavních budov, aby poskytly soukromí a klid, které hledáte v hotelu na pláži. v místních barech si můžete vychutnat oblíbený nápoje vč. alkoholických nápojů.

BM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdyBM Beach Resort - Arabské emiráty, Ras Al Khaimah - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Nikki Beach Resort & Spa Dubai

Země: Arabské emiráty

Středisko: Pearl Jumeirah

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 6 až 14 dnů

č. zájezdu: 479264/137
snídaně
letecky
od29 190,-/osoba
  Address Beach Resort

  Address Beach Resort

  Země: Arabské emiráty

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Prosinec

  Délka pobytu: 4 až 7 dnů

  č. zájezdu: 476126/89
  snídaně
  letecky
  od28 489,-/osoba
   Address Fujairah Beach Resort

   Address Fujairah Beach Resort

   Země: Arabské emiráty

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Listopad

   Délka pobytu: 4 až 9 dnů

   č. zájezdu: 476634/89
   snídaně
   letecky
   od20 489,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit