Mobilní domky Kamp Oliva s polopenzí

Chorvatsko, Rabac

č. zájezdu: 518124/132
od2 594,-/osoba
Mobilní domky Kamp Oliva s polopenzí

Mobilní domky Kamp Oliva s polopenzí

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Rabac


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen, Září, Říjen

Délka pobytu: 3 až 6 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • polopenze

Obecný popis

Cena zahrnuje

Ubytovánípolo­penzespotřeba energií a vodyvyužívání venkovních bazénů (v době provozu)zapůjčení povlečenípobytová taxa a závěrečný úklid

Cena nezahrnuje

Vratná kauce 50 EUR/jednotka

Tipy

  • blízko pláže- ideální pro rodiny s dětmi
  • mobilní domky se stravou

Poloha

Ubytování je obklopeno zelení a nachází se v autokempu Oliva, v blízkosti komplexu hotelů Narcis, Hedera a Lido Palace. Vzdálenost od centra Rabacu je cca 600m.

Vybavení

V areálu: recepce, restaurace, směnárna, kadeřnictví, bazén, dětský bazén, dětské hřiště, supermarket, fitness, sauna, wellness, tenisové kurty, solárium, masáže, stolní tenis, minigolf

Ubytování

4+1 Oliva, cca 19–24 m2 – 4lůžkový mobilní domek se sprchou a WC s možností přistýlky. Mobilní domek je složen: 1× 2lůžková ložnice a 1× ložnice s oddělenými lůžky, denní místnost s rozkládací pohovkou (možnost přistýlky pro dítě do 10 let) a jídelna s kuchyňským koutem – elektrický vařič, lednice (bez mrazáku). Dále: sprcha, WC, TV, klimatizace, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení). 

Stravování

polopenze s 1 nápojem k večeři (voda, 0,2 l vína, piva nebo džusu). Podává se v centrální restauraci.

Doplňující informace

  • dětská postýlka: na zpětné potvrzení za poplatek 6 EUR/den
  • domácí zvíře: na zpětné potvrzení za poplatek 8 EUR/den
  • parkování: v blízkosti mobilního domku nebo na centrálním parkovišti kempu

Sport a zábava

V areálu: venkovní bazén, dětský bazén, animace, živá hudba, dětské hřiště. Za poplatek tenisové kurty, minigolf, hřiště pro míčové hry, vodní sporty, fitness, cyklistika (mimo ubytování).

Pláž

Oblázková, s pozvolným vstupem do moře. Vhodná pro rodiny s dětmi. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Vzdálenost od pláže cca 200–500 m v závislosti na vzdálenosti domku od pláže.

Povinné poplatky na místě

Pobytová taxa a povinný závěrečný úklid 40 EUR/jednotka zahrnut v ceně.Povinná vratná kauce 50 EUR/domek slouží na případnou úhradu poničeného zařízení.Ručníky za poplatek 15 EUR (ručníky nejsou součástí vybavení).Poplatek za výměnu ložního prádla a ručníků 12 EUR (ložní prádlo je součástí vybavení).

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 45.07943344116211°, 14.149613380432129°
Mobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzíMobilní domky Kamp Oliva s polopenzí

Podobné zájezdy

Kemp Oliva (mobilhomy s polopenzí)

Kemp Oliva (mobilhomy s polopenzí)

Země: Chorvatsko

Destinace: Istrie

Středisko: Rabac

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen, Září

Délka pobytu: 4 až 17 dnů

č. zájezdu: 517263/109
polopenze
autobusem
od99,-/osoba
    -99%sleva
    Camping  Oliva Rabac

    Camping Oliva Rabac

    Země: Chorvatsko

    Ubytování: Camping Oliva Rabac

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Srpen, Září, Říjen

    Délka pobytu: 6 dnů

    č. zájezdu: 504568/14
    bez stravování
    vlastní doprava
    od10 250,-/byt
      Apartmány Polynesia s polopenzí

      Apartmány Polynesia s polopenzí

      Země: Chorvatsko

      Destinace: Istrie

      Středisko: Umag

      Ubytování: …Polynesia s polopenzí

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Srpen, Září

      Délka pobytu: 8 až 10 dnů

      č. zájezdu: 514568/109
      polopenze
      autobusem
      od7 999,-/osoba
        Last minute
        -55%sleva

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        14.7.2025

        Skvělá dovolená v Bulharsku: Sunny Beach

        Pokud hledáte ideální destinaci u moře, kde si odpočinete a zároveň zažijete něco nového, Bulharsko a Sunny Beach vás nezklamou. My jsme si dovolenou užili naplno – a určitě se sem zase někdy vrátíme.

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        RSS, více aktualit