Padova Premium Camping Resort

Chorvatsko, Rab

č. zájezdu: 349965/121
od336,-/byt
-21%sleva
Padova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdy

Padova Premium Camping Resort

Země: Chorvatsko

Destinace: Ostrov Rab

Středisko: Rab


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis destinace

O ubytování

Mobilehome Premium Exclusive Grand

Resort

Camping Padova je položen přímo u moře, na rozhraní letovisek Banjol a Barbat, s orientací na otevřené moře. Je vzdálen asi 30 min. chůze od města Rab. Camping je moderní, dobře vybavený – k dispozici je nákupní středisko, tržnice, prodejna potravin, dvě restaurace, cukrárna, bankomat a směnárna. V sezóně 2016 proběhla rekonstrukce sociálních zařízení v kempu.

Ubytování Victoria

Mobilehomy CK Victoria Lux jsou umístěny na terasách 50–80 m od pláže.

Pláže

Pláž kempu je písčitá, s pozvolným vstupem do vody.

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

Víceúčelové hřiště, půjčovna skútrů, čtyřkolek, vodních atrakcí a motorových člunů. Probíhají zde animační programy, pro děti je k dispozici dětský koutek s houpačkami – Impy Land, trampolína a hřiště.

Tipy na výlety

Lodí (Krk, Pag, Goli Lošinj), Plitvická jezera.

Servis Victoria

Půjčování sportovních potřeb.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 44.75174331665039°, 14.775460243225098°
Padova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdyPadova Premium Camping Resort - Ostrov Rab - Chorvatsko, Rab - Pobytové zájezdy

Aktuálně

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

4.3.2020

Cestovní pojištění

Výhodné pojištění pro naše klienty od UNIQA a Generali Česká pojišťovna za zvýhodněnou cenu.

27.2.2020

Rozhovor s epidemiologem Maďarem: otázky a odpovědi na téma koronaviru

zaznamenali jsme větší počet dotazů ohledně koronaviru. Vše neustále sledujeme a protože vaše zdraví a bezpečnost je pro nás na prvním místě, rozhodli jsme se oslovit uznávaného epidemiologa doc. MUDr. Rastislava Maďara, PhD., MBA, FRCPS, aby nám pomohl zodpovědět nejzásadnější otázky a potvrdil, či vyvrátil obavy, které nyní v souvislosti s cestami do zahraničí panují.

RSS, více aktualit