Ax Odycy (ex Seashells Suncrest)

Malta, Qawra

č. zájezdu: 489654/5
od25 590,-/osoba
Ax Odycy (ex Seashells Suncrest) - Malta, Qawra - Pobytové zájezdy

Ax Odycy (ex Seashells Suncrest)

Země: Malta

Středisko: Qawra

Ubytování: Ax Odycy (ex Seashells Suncrest)


Stravování: snídaně, polopenze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze
 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Luxusní hotelový komplex AX Odycy, řadící se do hotelového řetězce AX Hotels (původně Seashells Resort, od července 2023 AX Odycy) se rozléhá pobřežní riviéře letoviska Qawra se skalnatým pobřežím. Hotel se může pyšnit skvělou polohou skýtající překrásný výhled na moře, rovněž tak velkou vybaveností a vysokou kvalitou služeb. Oceňujeme velice prostornou sluneční terasu a také variabilitu ubytování (2–4 osoby). V neposlední řadě je místo skvělým výchozím bodem pro toulky po okolí, které jsou, díky poloze hotelu, velice snadno dostupné.

rychly_prehled

luxusní hotelový komplexrodinný hotel3 restauracewellness centrumnákupní možnosti v okolí

strucna_poloha

10 km od Mdiny16 km od Valletty19 km od letiště

Poloha

Luxusní hotelový komplex AX Odycy, řadící se do hotelového řetězce AX Hotels (původně Seashells Resort, od července 2023 AX Odycy) se rozléhá pobřežní riviéře letoviska Qawra se skalnatým pobřežím. Dík své poloze nabízí nádherné výhledy na zálivy Salina a St.Paul´s. Přímo před areálem resortu je menší skalnatá pláž s platy, další pláže jako Mellieha a Golden Sands jsou vzdálené pár minut jízdy autobusem. V přímém okolí resortu se skýtají nákupní možnosti, zábava, nespočet obchodů, kaváren, barů a dalších turistických lákadel. Díky místní autobusové dopravě (zastávka přímo u resortu) se snadno dopravíte do okolních zajímavých míst (Mdina-bývalé hlavní město ostrova-10 km, Valletta-hlavní město-16 km, archeologické muzeum, akvárium aj.). Mezinárodní letiště je vzdáleno 19 km.

Vybavení hotelu

Impozantní moderní vícepatrová stavba je tvořena hlavním ubytovacím křídlem a přilehlým areálem s několika dalšími budovami a částí bazénů v přední části k moři. Uvítá Vás velice elegantní vstupní hala s recepcí, lobby s barem, směnárnou a výtahy. K dispozici budete mít společenské místnosti, salónky, konferenční a business centrum, internetový koutek, hernu, obchod se suvenýry, fitness centrum, celkem 3 restaurace se zaměřením na rodiny nebo a´la carte restaurace jen pro dospělé a několik barů (vnitřní, pool bar, snack bar aj.). Venkovní areál nabízí velký panoramatický bazén a dětský bazén (mořská voda) obklopené prostornou sluneční terasou s lehátky a slunečníky (zdarma, plážové osušky za poplatek). Hotel má také střešní bazén s malou sluneční terasou. O zábavu se postarají společenské večery pořádané hotelem, lze si zahrát šipky, stolní tenis, využít dětský klub, absolvovat kurzy aerobicu. Cca 150 m od hotelu je wellness centrum. Na pláži lze využít služeb některého ze středisek vodních sportů. Parkování před hotelem je za poplatek.

Vybavení pokojů

Celková ubytovací kapacita resortu je přes 400 pokojů a suit. Pokoje se dělí do několika kategorií. Všechny jsou moderně a vkusně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, WiFi připojení, pracovní desku, balkón nebo terasu (výhled na okolí, na areál nebo na moře). V nabídce jsou i rodinné pokoje pro 4 osoby nebo Junior suity (na vyžádání, rovněž tak bezbariérové pokoje).

pojmenovani_za­rizeni1

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky

popis_zarizeni1

2-lůžkové pokoje s možností přistýlky jsou moderně a vkusně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, WiFi připojení, pracovní desku, balkón nebo terasu.

pojmenovani_za­rizeni2

Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře s možností přistýlky

popis_zarizeni2

2-lůžkové pokoje s výhledem na moře s možností přistýlky jsou moderně a vkusně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV, WiFi připojení, pracovní desku, balkón nebo terasu..

Stravování

snídaně nebo polopenze formou bufetu nebo all inclusive

Náš názor

hotel se může pyšnit skvělou polohou skýtající překrásný výhled na moře, rovněž tak velkou vybaveností a vysokou kvalitou služeb. Oceňujeme velice prostornou sluneční terasu a také variabilitu ubytování (2–4 osoby). V neposlední řadě je místo skvělým výchozím bodem pro toulky po okolí, které jsou, díky poloze hotelu, velice snadno dostupné.

Odkaz na hotel/resort

https://www.odycymalta.com

Cena zahrnuje

 • ubytování na 7/10/11/14 nocí se snídaní
 • leteckou dopravu Praha – Malta – Praha
 • letištní a bezbečnostní taxy
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • asistenci místní CK.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku. V hotelu Seashells Resort at Suncrest je třeba složit při nástupu na ubytování kauci ve výši 50 EUR na pokrytí případných škod
 • tato kauce bude klientům vrácena při ukončení ubytování a kontrole pokoje. S účinností od 1. 6. 2016 je na všech maltských ostrovech (Malta
 • Gozo
 • Comino) zavedena tzv. ekologická daň
 • kterou hradí osoby ve věku od 18 let ubytované v místních ubytovacích zařízeních všech typů (vč. hostitelských rodin). Poplatek vybírají přímo ubytovatelé v místě pobytu
 • a to ve výši 0,5 EUR/osoba/noc
 • max. 5 EUR/osoba/pobyt. Osoby mladší 18 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny.

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Mayflower

Mayflower

Země: Malta

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Leden, Únor, Březen

Délka pobytu: 4 až 9 dnů

č. zájezdu: 486917/89
snídaně
letecky
od10 699,-/osoba
  Valentina

  Valentina

  Země: Malta

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září - Březen

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 489025/89
  snídaně
  letecky
  od9 729,-/osoba
   AX The Palace

   AX The Palace

   Země: Malta

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad - Březen

   Délka pobytu: 4 až 6 dnů

   č. zájezdu: 476577/89
   snídaně
   letecky
   od10 959,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit