Prodloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem

č. zájezdu: 489767/89
od5 799,-/osoba
Prodloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdy

…víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem

Země: Rakousko


Stravování: snídaně
Doprava: vlakem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Listopad, Prosinec

Délka pobytu: 3 dny


Možnosti dopravy

 • vlakem

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 To nejlepší z kouzelné rakouské metropole za adventní víkend

Výhody nabídky 2 Procházka vánočními trhy s ochutnávkou místního punče či svařeného vína

Výhody nabídky 3 Prohlídka města a nejvýznamnějších památek se zkušeným průvodcem

Výhody nabídky 4 Dostatek volného času, možnost ochutnávky skvělé rakouské kuchyně, nákupů a návštěv památek a muzeí

Výhody nabídky 5 Cesta moderním vlakem s WIFI, kávou zdarma a dalším servisem

Výhody nabídky 6 Ubytování v kvalitním hotelu *** se snídaní

Výhody nabídky 7 <strong>V ceně 3 denní jízdenka na MHD</strong>

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Prahy, hl.n. v cca. 6:12 ráno vlakem společnosti Regiojet do Vídně – možnost připojení k WIFI během cesty, nabídka palubního servisu a kávy zdarma. Příjezd na vídeňské hlavní nádraží – nejmodernější nádraží v Evropě, prohlídka předvánočně vyzdobeného města s místním průvodcem (s přestávkou na občerstvení) – Dóm sv. Štěpána, luxusní promenády s vánoční výzdobou, bývalá rezidence Habsburků – Hofburg, gotický klenot kostel Minoritů s kopií obrazu Poslední večeře. Prohlídka bude ukončena u nejznámějších vánočních trhů u vídeňské radnice. V průběhu prohlídky ochutnáme punč či svařené víno na malebném trhu v historickém centru města. Poté následuje individuální program bez průvodce nasátím nádherné vánoční atmosféry na kouzelných vánočních trzích. 2. den:Snídaně v hotelu. Individuální program, který můžete věnovat nákupům v kombinaci s návštěvou památek a muzeí. Doporučujeme například zajít k Obřímu kolu do proslulého zábavního parku Prater nebo zajet k břehům Dunaje, případně navštívit svéráznou architekturu domu malíře Hunderwassera nebo zámek Belvedere. Na oběd můžete zajít do restaurace Zum Figlmmüller a hlad uspokojit největším řízkem na světě. Jako moučník doporučujeme Sacherův dort v kavárně stejnojmenného hotelu. Večer se nabízí možnost užít si zábavu v noční vánoční Vídni. 3. den:Snídaně v hotelu. Možnost vlastního poznávání města a pokud jste v 2. den zájezdu nenavštívili zámek Schönbrunn a jeho věhlasné zahrady, doporučujeme vám jeho individuální návštěvu. Odjezd v cca. 17:36 vlakem do Prahy.

Fakultativně Příplatek za jednolůžkový pokoj od 1400 Kč

Cena zahrnuje Jízdenku na vlak Praha – Vídeň a zpět včetně rezervace místa a palubního servisuMožnost vybírat z více nástupních míst – Praha, Pardubice, Brno, BřeclavSlužby místního česky/slovensky mluvícího průvodceOchutnávku vánočního punče/svařeného vína (1ks/osobu)3 denní jízdenku na MHD ve Vídni2 noclehy v kvalitním hotelu *** se snídaníAutentický poslech prohlídky od průvodce prostřednictvím sluchátkového systémuPojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Cena nezahrnuje:Vstupy do muzeí a jiných objektů

Prodloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdyProdloužený víkend ve Vídni s návštěvou vánočních trhů - vlakem - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Prodloužený víkend ve Vídni - vlakem z Bratilsavy

Prodloužený víkend ve Vídni - vlakem z Bratilsavy

Země: Rakousko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Duben

Délka pobytu: 3 dny

č. zájezdu: 485040/89
snídaně
autobusem
od5 319,-/osoba
  Poznávací víkend v Grazu - Vlakem Po Semmeringské Dráze - Z Bratislavy

  Poznávací víkend v Grazu - Vlakem Po Semmeringské Dráze - Z…

  Země: Rakousko

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Červenec - Duben

  Délka pobytu: 3 dny

  č. zájezdu: 489752/89
  snídaně
  vlakem
  od5 090,-/osoba
   Užijte si Vídeň, vlakem

   Užijte si Vídeň, vlakem

   Země: Rakousko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Září

   Délka pobytu: 2 dny

   č. zájezdu: 443712/113
   snídaně
   vlakem
   od6 690,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit