Prodloužený víkend v Rize

č. zájezdu: 489560/89
od11 990,-/osoba
Prodloužený víkend v Rize - Poznávací zájezdy

Prodloužený víkend v Rize

Země: Lotyšsko


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • snídaně

Výhody nabídky 1 detailní seznámení s „Perlou Pobaltí“ – nazývanou též secesní poklad Pobaltí

Výhody nabídky 2 skvělá destinace na poznávání nejen pro milovníky historie a architektury, ale i gastronomie

Výhody nabídky 3 příznivé ceny v metropoli

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Rigy, po příletu transfer z letiště do hotelu, ubytování v hotelu.  Individuální volno nebo dle časových možností návštěva centra Rigy s průvodcem. Individuální večerní program, nocleh. 2. den: Po snídani dopolední pěší prohlídka města s průvodcem během níž se seznámíte s historickým středověkým centrem města, které je na seznamu světového dědictví Unesco – unikátní Dóm postavený v několika různých stavebních stylech, Rižský zámek, který je význačnou dominantou města a sídlem prezidenta, jedna z posledních částí opevnění a muzeum – Prašná věž, historická skupinka domů Tři bratři, Radniční náměstí s ikonickým domem Černohlavců, kostel sv. Petra nabízející krásný výhled na střechy starého města, sídlo světoznámé lotyšské Národní opery, majestátní Památník svobody aj. Volno k individuálnímu poznání města, možnost seznámení s unikátními příklady secesních staveb, jejichž množstvím a výběrem je Riga světově pověstná – ulice Alberta a Elizabetes, nákupům ve vyhlášené čtvrti Bergs Bazaar či na jednom z největších a nejstarších trhů v Evropě. Návrat na hotel, individuální večerní program, nocleh­.3. den: Po snídani možnost polodenního fakultativního výletu s průvodcem k zámku Rundále, jednomu z nejvýznamnějších barokně-rokokových sídel v Lotyšsku s více než 50 pokoji otevřených veřejnosti a krásným francouzským parkem. Nebo volno k individuálnímu programu – například k návštěvě nejpopulárnějšího resortu baltského moře Jurmaly – prohlídka místního muzea, nákupy či posezení v některé z mnoha kaváren a restaurací nebo pro otužilejší možnost koupání či odpočinku na pláži. Návrat na hotel, individuální večerní program, nocleh. 4. den: Snídaně v hotelu, individuální program, dle letového řádu odjezd od hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativně • příplatek za jednolůžkový pokoj 2.990 Kč• polodenní výlet k zámku Rundále s průvodcem 1.890 Kč (minimální počet pro realizaci výletu 10 osob)

Cena zahrnuje • Leteckou dopravu Praha-Riga-Praha včetně tax a příplatků• 3 noclehy s kon­tinentální snídaní v ceně, hotel Rixwell Gertrude**** v cen­trální části města, pokoje s příslušenstvím • Transfery autokarem z/na letiště• Služby průvodce po celou dobu zájezdu• Zákonné pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektů • případnou přepravu MHD po městě, do Jurmaly atd.• místní pobytovou taxu (cca 1 €/osobu/den)In­formace: Změna hotelu a programu vyhrazena.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.

Prodloužený víkend v Rize - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Rize - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Rize - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Rize - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Mohlo by vás zajímat:

Adventní zájezdy 2023

Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

Poznávací zájezdy Itálie

Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

Poznávací zájezdy Turecko

Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

Aktuálně

12.6.2024

Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

5.6.2024

Fjordy a další klenoty Norska

Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

12.4.2024

Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

RSS, více aktualit