Prodloužený víkend v Nice s výletem do Monaka

č. zájezdu: 489582/89
od15 490,-/osoba
Prodloužený víkend v Nice s výletem do Monaka

Prodloužený víkend v Nice s výletem do Monaka

Země: Francie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Srpen, Září

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1
oblíbené letovisko na jihu Francie

Výhody nabídky 2
výlet vlakem do Monaka v ceně<strong>

Výhody nabídky 3
</strong>fakul­tativní výlet vlakem do Cannes

Výhody nabídky 4
pohodlný přímý let

Program zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Nice – největšího letoviska na Azurovém pobřeží. Transfer do hotelu, individuální volno. 2. den: Snídaně, odjezd vlakem na celodenní výlet do Monaka - prohlídka starého města s Knížecím palácem, panoramatické výhledy na Středozemní moře z areálu paláce. Možnost prohlídky nádherné monacké katedrály s hroby hollywoodské krásky a monacké kněžny Grace Kelly a dalších členů knížecí rodiny. Odpoledne následuje procházka podél monackého přístavu a slavného okruhu formule 1 do čtvrti Monte Carlo ke světoznámému kasinu Casino de Monte-Carlo. Procházka krásnou botanickou zahradou Jardin Exotique s po­zoruhodnou sbírkou sukulentních rostlin z celého světa. Individuální volno ke koupání a odpočinku, odjezd zpět do Nice. 3. den: Snídaně, volno k individuálnímu programu v Nice nebo polodenní fakultativní výlet s průvodcem do Cannes, světoznámého letoviska proslulého filmovým festivalem, třídou Croisette i překrásnými plážemi, prohlídka města, volno a návrat do Nice.4. den: Sní­daně, pěší prohlídka Nice s průvodcem – pobřežní Anglická promenáda lemovaná galeriemi, obchody a velkolepými hotely. Staré město s překrásně pastelovými fasádami domů, ve kterých sídlí umělci, galerie, butiky a restaurace, květinový a zeleninový trh v Cours Saleya, starý klášter Notre-Dame de Cimiez – zbytky rozsáhlé původní římské osady s pozůstatky velkých lázní a amfiteátru… volno. Transfer na letiště a odlet do ČR.

Cena zahrnuje
• leteckou dopravu Praha – Nice – Praha v turistické třídě včetně tax a příplatků • transfery z/na letiště • 3 noclehy se snídaní v hotelu*** ve dvoulůžkovém pokoji s příslušenstvím• služby průvodce • celodenní výlet vlakem do Monaka• pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace
CENA NEZAHRNUJE: • vstupy do památkových objektů • přepravu MHDFAKULTATIVNÍ SLUŽBY: • příplatek za jednolůžkový pokoj 3.590,– Kč• polodenní výlet vlakem do Cannes 530,– KčDoporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve Vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení. ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ V EUR: Katedrála sv. Mikuláše Monako – cca 8 €Knížecí palác – cca 10 € Musée océanographique de Monaco – cca 19 €Jardin Exotique – cca 7,20 €Museé Masséna – cca 10 €Museé National Marc Chagall – cca 10 €turistický vláček – cca 10 €Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.Minimální počet účastníků pro realizaci je 10 osob. Změna programu vyhrazena.

Prodloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do MonakaProdloužený víkend v Nice s výletem do Monaka

Podobné zájezdy

Hotel Beau Rivage Nice

Hotel Beau Rivage Nice

Země: Francie

Destinace: Azurové pobřeží

Středisko: Nice

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Říjen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

č. zájezdu: 486620/89
snídaně
letecky
od16 049,-/osoba
  Hotel Trocadero 2, Nice - letecky

  Hotel Trocadero 2, Nice - letecky

  Země: Francie

  Destinace: Azurové pobřeží

  Středisko: Nice

  Typ: Eurovíkendy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 dny

  č. zájezdu: 475586/113
  bez stravování
  letecky
  od11 290,-/osoba
   Hotel Port Lympia 4, Nice - letecky

   Hotel Port Lympia 4, Nice - letecky

   Země: Francie

   Destinace: Azurové pobřeží

   Středisko: Nice

   Typ: Eurovíkendy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 474090/113
   snídaně
   letecky
   od13 290,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit