Prodloužený víkend v Londýně

č. zájezdu: 489552/89
od13 490,-/osoba
Prodloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdy

Prodloužený víkend v Londýně

Země: Velká Británie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec - Duben

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 Prohlídka nejslavnějších londýnských památek s průvodcem

Výhody nabídky 2 Přímé letecké spojení Praha-Londýn-Praha

Výhody nabídky 3 Pěkný 3* hotel  

Výhody nabídky 4 Snídaně v hotelu v ceně ubytování

Výhody nabídky 5 Okružní jízda Londýnem v ceně

Výhody nabídky 6 Možnost zakoupení vstupenky na London Eye, The Shard, Madame Tussauds

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Londýna, okružní jízda Londýnem, transfer do hotelu, ubytování. Individuální volno nebo dle časových možností návštěva centra Londýna s průvodcem, nocleh.   2. den: Snídaně v hotelu. Londýn – přesun metrem do blízkosti Hyde parku, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem kolem Buckinghamského paláce, St. James parku k Westminsterskému opatství a majestátnímu Parlamentu s Big Benem. Dále třídou Whitehall kolem Downing Street na Trafalgarské náměstí, čtvrť Soho na Covent Garden ulice s nejrůznějšími kulturními podniky, puby i restauracemi pro náročné. Večer možnost procházky krásně nasvícenou pěší zónou přes Leicester square ke slavné Piccadilly. Možnost fakultativně vstupenky na vyhlídkové oko London Eye i muzea voskových figurín Madame Tussauds. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program, nocleh.3. den: Snídaně v hotelu. Londýn – přesun metrem do blízkosti katedrály sv. Pavla, celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem přes Millenium Bridge, Tate Gallery – galerie moderního umění na místě bývalé elektrárny, Globe – kopie alžbětinského divadla, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast – poslední křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Catherine´s Dock. Fakultativně možnost vstupenky na nejvyšší budovu Evropy – mrakodrap The Shard s vyhlídkou. Individuální návrat do hotelu, individuální večerní program, nocleh.4. den: Sní­daně v hotelu. Možnost individuálního programu pro nákupy a návštěvu památek. Dle letového řádu odjezd od hotelu na letiště a odlet do Prahy.

Fakultativně • Příplatek za jednolůžkový pokoj 4.290 Kč • Možnost zakoupení vstupenky do muzea Madame Tussauds 1.290 Kč • Možnost zakoupení vstupenky na vyhlídkové oko London Eye 1.250 Kč • Možnost zakoupení vstupenky na mrakodrap The Shard 1.150 Kč

Cena zahrnuje • Leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha-Londýn-Praha • 3 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní, pokoje s příslušenstvím• Transfery autobusem z/na letiště • Okružní jízdu Londýnem• Služby průvodce po celou dobu zájezdu• Zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.Vstupy do památek a jízdné MHD si hradí účastníci zájezdu sami na místě.Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob. Změna hotelu a programu vyhrazena. UPOZORNĚNÍ: Do­poručujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.    Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu. Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.

Prodloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Londýně - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie

Poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie

Země: Velká Británie

Ubytování: hotel

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Září, Říjen

Délka pobytu: 6 dnů

č. zájezdu: 452765/89
snídaně
letecky
od20 990,-/osoba
  Perly staré Anglie

  Perly staré Anglie

  Země: Velká Británie

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Srpen

  Délka pobytu: 6 dnů

  č. zájezdu: 480115/113
  snídaně
  autobusem
  od13 890,-/osoba
   Londýn plný kouzel

   Londýn plný kouzel

   Země: Velká Británie

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Srpen - Duben

   Délka pobytu: 5 dnů

   č. zájezdu: 483827/89
   snídaně
   autobusem
   od10 590,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit