Prodloužený víkend v Kodani

č. zájezdu: 486766/89
od15 490,-/osoba
Prodloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdy

Prodloužený víkend v Kodani

Země: Dánsko


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 výhoda přímého letu 

Výhody nabídky 2 kvalitní ubytování v Kodani

Výhody nabídky 3 jedinečná atmosféra dánské metropole 

Program zájezdu 1.den: Odpoledne odlet do Kodaně.  2. den: Naši návštěvu zahájíme u radnice poblíž zábavního parku Tivoli, dále projdeme po pěší zóně Stroget, nejdelší pěší zóně v Evropě. Dojdeme až na největší kodaňské náměstí Kogens Nytorv s monumentální budovou Královské opery, odkud budeme pokračovat k pitoresknímu přístavu Nyhavn, kde je možno podniknout vyhlídkovou plavbu lodí kolem historické části města. Zastavíme se i u královské­ho paláce Amalienborg, dále se projdeme po nábřeží a přes zajímavý park k symbolu tohoto města, sošce Andersenovy Malé Mořské víly. Pro milovníky večerní zábavy je možné vychutnat zajímavou atmosféru města a posedět v některé z četných kavárniček či pivnic, které kypí společenským životem. 3. den: Po snídani možnost navštívit slavné město Roskilde, kde najdeme např. zajímavé Muzeum vikinských lodí a v místní monumentální katedrále hrobky dánských králů. Další možností výletu je slavný zámek Kronborg u Helsingoru, kde se v parku nachází údajný Hamletův hrob. Samotná Kodaň nám nabízí návštěvu zámku Rosenborg s nádhernými interiéry, kde jsou uloženy i dánské korunovační klenoty, či Národní muzeum. Nocleh.   4. den: Transfer na letiště a následný odlet do Prahy.

Fakultativně • příplatek na jednolůžkový pokoj

Cena zahrnuje • leteckou dopravu Praha – Kodaň a zpět (s přestupem)  • transfer z letiště do hotelu a zpět, průvodce • 3 noclehy v hotelu *** se snídaní • zák. pojištění dle zák. č.159/1999 Sb.

Informace Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob. Cena nezahrnuje: vstupy do muzeí a jiných objektů ani náklady na použití místní dopravy.(metro, bus či vlak) Změna programu a programových dnů dle aktuální situace vyhrazena. Na vyžádání rodinný pokoj.

Prodloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Kodani - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Okruh Dánským královstvím

Okruh Dánským královstvím

Země: Dánsko

Ubytování: Okruh Dánským královstvím

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec

Délka pobytu: 5 dnů

č. zájezdu: 483363/102
snídaně
autobusem
od9 990,-/osoba
  Norské fjordy

  Norské fjordy

  Země: Dánsko, Norsko

  Středisko: Kodaň

  Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

  Termíny: Červen, Červenec

  Délka pobytu: 10 dnů

  Osob: 1-4, 1-2 osoba

  č. zájezdu: 477705/25
  polopenze
  autobusem
  od16 990,-/osoba
   Slavné metropole Skandinávie - Kodaň a Stockholm

   Slavné metropole Skandinávie - Kodaň a Stockholm

   Země: Dánsko

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Září

   Délka pobytu: 6 dnů

   č. zájezdu: 482272/89
   snídaně
   letecky
   od17 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit