Prodloužený víkend v Dubaji exclusive

č. zájezdu: 489379/89
od24 990,-/osoba
Prodloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdy

Prodloužený víkend v Dubaji exclusive

Země: Arabské emiráty


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Září - Duben

Délka pobytu: 5 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 přímý let se společností Emirates 

Výhody nabídky 2 luxusní 5* hotel v Dubaji

Výhody nabídky 3 možnost koupání i poznávání úchvatné arabské metropole

Výhody nabídky 4 okružní jízda Dubají v ceně

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy v odpoledních hodinách přímým letem do Dubaje – hlavního města stejnojmenného emirátu ležící v Perském zálivu na severu Arabského poloostrova. Nachází se zde výškové budovy, luxusní hotely, obrovská nákupní centra, umělé ostrovy, zimní areál a mnoho dalšího, co nemá ve světě obdoby. Naopak ve staré části zvané Deira můžete okusit tu pravou orientální atmosféru arabského světa v uličkách s kořením a zlatem. Přílet v nočních hodinách, transfer z letiště do hotelu, ubytování, nocleh. 2. den: Po snídani okružní jízda pro základní seznámení se s městem. Foto zastávky mj. u Burj al Arab – 7* hotelu postaveného v roce 1999 zvaný plachetnice pro svůj tvar. Pokračujete k největší mešitě ve městě – Jumeirah Mosque vyobrazené na bankovce v hodnotě 500 dirhamů, fotostop u zlatého Dubai Frame. Následuje malebná stará část Dubaje – čtvrti Bastakiya s pevností al Fahidi, ve které dnes sídlí muzeum. Projížďka vodním taxi abra na místní trhy, kde bude volný čas pro nákupy – Spice Souk (trh s kořením) či Gold Souk (trh se zlatem). Odpoledne individuální volno, večer fakultativní projížďka po Dubai Marina. Při plavbě na tradiční arabské lodi Dhow z teakového dřeva budete moci obdivovat nasvícené mešity, mosty, osvětlené budovy či mrakodrapy za doprovodu hudby a barbecue večeře. Návrat na hotel, nocleh. 3. den: Po snídani volno k individuálnímu programu, které můžete využít k návštěvě města, nákupům či koupání. Večer fakultativně výlet moderní Dubají do nejluxusnější části města ležící na umělém zálivu Dubai Marina, hotel ve tvaru plachetnice Burj Al Arab, palmový ostrov Jumeirah a rozloze 5×5 km se známým hotelem Atlantis the Palm, resort Madinat Jumeirah s krásnými zahradami a parky, po Downtown Boulevard k nejvyššímu mrakodrapu světa Burj Khalifa s výškou 828 metrů. Výlet zakončíme u systému tančících fontán Dubai Fountain – voda tryská do výšky 150 metrů, pohybuje se v rytmu arabské hudby, která ji doprovází a nechybí světelná show. Návrat na hotel, nocleh. 4. den: Po snídani individuální program – nákupy, návštěva zimního areálu Ski Dubai, zábavních či vodních parků, relax na pláži s průzračným mořem. Nocleh v hotelu. 5. den: Po snídani uvolnění pokojů, transfer na letiště a ranní odlet do ČR. Přílet do Prahy v odpoledních hodinách.

Fakultativně • příplatek za jednolůžkový pokoj 4.490,– Kč• výlet moderní Dubají 1.590,– Kč• večerní projížďka Dubai Marina s večeří 2.190,– Kč• vstupenka Burj Khalifa 1.590,– KčDoporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

Cena zahrnuje • leteckou přepravu v turistické třídě včetně tax a příplatků Praha-Dubaj-Praha se společností Emirates• 4 noclehy se snídaní v hotelu ***** • transfery z/na letiště• okružní jízdu Dubají • služby česky mluvícího průvodce • pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 30 osob. Změna programu a hotelu vyhrazena.CENA NEZAHRNUJE: • místní pobytovou taxu (cca 15 dirhamů/po­koj/noc) • přepravu MHD • vstupy  ORIENTAČNÍ CENY NĚKTERÝCH VSTUPŮ (V AED*): lyžování Ski Dubai v Mall of the Emirates 200 AEDIMG Worlds of adventure 245 AED (děti od 1,2 metru výšky 225 AED; děti do výšky 1,05 metru zdarma; senioři 150 AED) dům šejka Saeeda Al Maktoum 3 AEDmuzeum velbloudů zdarma Dubai akvárium v Dubai Mall 100–600 AED dle expoziceBurj Khalifa dospělý 125–350 AED (dle času a patra mrakodrapu)metro od 4 AED (cena se zvyšuje dle zóny a platnosti jízdenky)taxi – nástupní sazba 5 AED, každý km cca 2–3 AED*1 AED = cca 7 CZKPři návštěvě mešit a dalších svatých míst je nutno mít patřičný oblek. Pokud jej nebudete mít, bude Vám zapůjčen.

Prodloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdyProdloužený víkend v Dubaji exclusive - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Omán s exklávou Musandam

Omán s exklávou Musandam

Země: Arabské emiráty

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 16 dnů

č. zájezdu: 453669/134
snídaně
letecky
od71 530,-/osoba
  To nejlepší ze Spojených arabských emirátů

  To nejlepší ze Spojených arabských emirátů

  Země: Arabské emiráty

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Listopad - Únor

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 487038/89
  polopenze
  letecky
  od38 429,-/osoba
   Izrael - Křížem krážem staletími

   Izrael - Křížem krážem staletími

   Země: Arabské emiráty

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Listopad

   Délka pobytu: 11 dnů

   Osob: 1, 1-2 osoba

   č. zájezdu: 443918/1
   snídaně
   letecky
   od65 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit