Prodloužený víkend na Islandu

č. zájezdu: 486923/89
od24 490,-/osoba
Prodloužený víkend na Islandu - Poznávací zájezdy

Prodloužený víkend na Islandu

Země: Island


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 výhoda přímého letu z Prahy

Výhody nabídky 2 atraktivní program a cena 

Výhody nabídky 3 v programu mj. gejzír Strokkur či vodopády Gullfoss

Program zájezdu

1. den: Odlet z Prahy do Keflavíku, transfer do hotelu.   2.den: Dopoledne následuje prohlídka Reykjavíku (kostel Hallgriímskirjá, radnice, plastika lodi Vikingů). Dále mož­nost fakultativní návštěvy Modré laguny či lodního výletu za velrybami. Nocleh.    3. den: Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku" po­vede do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gu­llfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Procházka romantickou krajinou v NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa.    4. den: Volno v Reykjavíku, možnost individuální prohlídky města či návštěva termálních lázní, botanické zahrady či lodního výletu za velrybami. V odpoledních hodinách odjezd na letiště. Odlet.     

Fakultativně příplatek za jednolůžkový pokoj 5990 Kč  návštěva termálních lázní Modrá laguna  3490 Kč (cena zahrnuje, dopravu, vstupenku a služby českého průvodce) Polodenní výlet za pozorováním velryb 1990 Kč (nutné objednat nejpozději 7 dní předem)

Cena zahrnuje leteckou dopravu z Prahy do Keflavíku a zpět v turistické třídě včetně tax a příplatků  3 noclehy v hotelu se snídaní česky hovořícího průvodce dopravu dle programu pojištění dle zák. 159/199

Informace Minimální počet účastníků je 25 osob. Cena nezahrnuje vstupy do objektů, přírodních a kulturních památek.  Změna programu dle aktuální situace vyhrazena např. s ohledem na počasí. Máte-li zájem Modrou Lagunu navštívit, uhraďte příslušnou částku při zakoupení zájezdu.

Prodloužený víkend na Islandu - Poznávací zájezdyProdloužený víkend na Islandu - Poznávací zájezdyProdloužený víkend na Islandu - Poznávací zájezdyProdloužený víkend na Islandu - Poznávací zájezdyProdloužený víkend na Islandu - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

To Nejlepší z Islandu

To Nejlepší z Islandu

Země: Island

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 1-2 osoba

č. zájezdu: 468518/26
snídaně
letecky
od54 990,-/osoba
  First minute
  -4%sleva
  Nejkrásnější treky Islandu - Kouzla barevné přírody i vulkanická činnost

  Nejkrásnější treky Islandu - Kouzla barevné přírody i vulkanická…

  Země: Island

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Září

  Délka pobytu: 15 dnů

  č. zájezdu: 487671/115
  polopenze
  letecky
  od94 900,-/osoba
   SEDM DIVŮ ISLANDU

   SEDM DIVŮ ISLANDU

   Země: Island

   Ubytování: SEDM DIVŮ ISLANDU

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červen, Červenec, Srpen

   Délka pobytu: 7 dnů

   č. zájezdu: 469044/126
   snídaně
   letecky
   od48 000,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Adventní zájezdy 2023

    Adventní zájezdy se Summit Tour - široká nabídka a skvělé ceny

    Adventní zájezdy představují pestrou paletu předvánočních zájezdů do Rakouska, Německa a dalších zemí jako je Francie, Maďarsko nebo Alsasko. Neopakovatelná atmosféra na Vás dýchne v blízké Vídni, kde dostanete skvělý punč do krásných malovaných hrnečků, ve vánoční Paříži, kde budete ohromeni bohatou výzdobou a neopakovatelnými památkami této kosmopolitní metropole.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit