Přírodní krásy Chorvatska a Slovinska

č. zájezdu: 363007/121
od3 390,-/osoba
Přírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdy

Přírodní krásy Chorvatska a Slovinska

Země: Chorvatsko


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 dny


Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • snídaně

Cena zahrnuje

1× nocleh se snídaní (formou bufetu) v boteludopravu luxusním autobusem z Brnaslužby průvodce CKpobytovou taxupojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

Vstupné v rámci společného programu (NP Plitvice – skupinová cena: dospělý cca 160 HRK, děti 7–18 let 50 HRK, do 7 let zdarma; Slovinsko cca 65 €)

Program zájezdu

1. den: Odjezd z Brna ve 22 hod., přes Rakousko a Slovinsko do Chorvatska.2. den: V ranních hodinách příjezd k Plitvickým jezerům. Celodenní návštěva národního parku, zapsaného na seznamu UNESCO, proslulého u nás díky filmu Poklad na Stříbrném jezeře a postavě Vinnetoua. Průzračná, terasovitá krasová jezera propojená průtoky a opatřená stezkami a mosty, 140 jeskyní, vodopády a bohatá flóra zaručují návštěvníkům dechberoucí zážitek. V odpoledních hodinách přejezd k ubytování v Rijece, nocleh.3. den: Po snídani přejezd ke slovinskému městu Postojna, prohlídka gotického skalního Predjamského hradu a návštěva krasových jeskyní „Postojnska jama“, které jsou s 20 km nejdelším jeskynním systémem ve Slovinsku a jedním z nejkrásnějších na světě. Zpřístupněná trasa má 5 km. Do nitra jeskyní návštěvníky sveze po 3kilometrové železnici vláček. Další prohlídka krasových útvarů, nádherných krápníků a vápencových skulptur probíhá pěšky. Výzdobou plnou stalaktitů, stalagnátů a klenutých průchodů připomínají jeskynní prostory gotickou architekturu. Jednou z největších atrakcí je zde endemický obojživelník macarát jeskynní, neboli „lidská ryba“, který se vyskytuje pouze v této oblasti. Program pokračuje 3 hodinovou návštěvou termálních lázní Thermana Laško – jednoho z nejmodernějších termálních komplexů se saunovým světem ve Slovinsku. Návrat do ČR.4. den: Příjezd do Brna kolem 2. hodiny ranní.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 44.880767822265625°, 15.62108325958252°
Přírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdyPřírodní krásy Chorvatska a Slovinska - Pobytové zájezdy

Aktuálně

27.4.2022

Změna vstupních podmínek na Kubu

S účinností od 6. dubna 2022 Kuba ruší povinnost předložení očkovacího certifikátu i negativního PCR testu.

14.4.2022

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

RSS, více aktualit