Doprava

Odjezdová místa

Praha – většina zájezdů odjíždí od vlakového Hlavního nádraží, před vchodem do staré budovy Wilsonova nádraží (výstup z metra trasy C, stanice Hlavní nádraží). Některé termíny mají odjezd ze stanoviště u Masarykova nádraží na rohu ulic „Na Florenci“ a „Havlíčkova“ (metro trasa B – Náměstí republiky) nebo ze Zličína (metro trasa B).

Brno – ze starého autobusového nádraží naproti hotelu Grand (asi 150 metrů od hlavního východu z vlakového nádraží), sraz účastníků u stanoviště č.8.

Bratislava – parkoviště cca 100 m od sportovní haly Pasienky (Trnavská cesta), u pizzerie CIAO.

Ostrava – parkoviště naproti Domu kultury ve Vítkovicích

Ústí nad Labem – první čerpací stanice (Agip) u dálnice D8 za Ústím směr státní hranice.

Lovosice – čerpací stanice (Benzina) na výjezdu z Lovosic směr Ústí n. L.

Odjezdy z těchto měst budou upřesněny v instrukcích k odjezdu: Plzeň, Frýdek-Místek, N. Jičín, Hranice, Olomouc, Prostějov, Jihlava (Pávov) atd.

Trajekty

Zajišťujeme jízdenky osobní přepravy na všechny mezinárodní spojení mezi evropskými, pobaltskými a skandinávskými státy navzájem a do Velké Británie a Irska. Jak pro osobní auta, karavany, obytné vozy, tak pro autobusy nebo mikrobusy. Nezajišťujeme nákladní dopravu.

Autobusy

Pro skupiny minimálně 10 osob prodáváme autobusové jízdenky na pravidelné linky z Brna a Prahy do Švédska (mj. Göteborg, Stockholm, Jönkoping, Malmö), Norska (Oslo), Dánska (Kodaň), Pobaltí (Vilnius, Kaunas) a Finska (mj. Turku, Helsinki, Oulu).

Půjčení auta

Zajišťujeme půjčení auta nejen do skandinávských destinací a na Islandu, ale i po celém světě. Pro rezervaci potřebujeme znát jméno a příjmení řidiče včetně data narození (jak mají uvedeno v cestovním pasu), místo, datum a čas vyzvednutí a vrácení vozidla a typ auta. Po potvrzení autopůjčovnou Vám zašleme fakturu a po jejím uhrazení převodem na náš účet od nás dostanete voucher. Ten na sjednaném místě (zpravidla ihned po příletu na letišti) předložíte zástupci společnosti uvedené na voucheru, podepíšete smlouvu a dostanete auto. Zástupce bude čekat na letišti s cedulkou s Vaším jménem nebo přijdete přímo k přepážce autopůjčovny. Upozorňujeme, že auto lze vypůjčit pouze řidiči, který vlastní embosovanou platební kartu (s vystouplými čísly a jménem) – při každé výpujčce bude na smlouvu otištěna kopie Vaší platební/kreditní karty, aby v případě nenadálých okolností mohly být pokryty výdaje (extra pojištění, extra km, pokuty za nesprávné parkování, poškození auta apod.).