Cestovní pojištění Livingstone

Jako jedna z mála cestovních kanceláří zahrnujeme do ceny svých poznávacích zájezdů také kvalitní cestovní pojištění. Jistota, kvalita, spolehlivost a naprostá spokojenost jsou naší prioritou. Tyto devizy spolu s velkým rozsahem služeb a plnění dlouhodobě naplňuje naše spolupráce s ERV Evropskou pojišťovnou, a.s. Zatím jsme měli naštěstí jen minimum pojistných událostí, ve všech případech však reagovala ERV Evropská pojišťovna, a. s. rychle a spolehlivě.

Pojištění Basic

Do ceny poznávacích zájezdů je zahrnuto základní cestovní pojištění BASIC od ERV Evropské pojišťovny a.s., které se vztahuje na úhradu léčebných výloh v zahraničí až do částky 5,4 mil. Kč, zubní ošetření do 24 000 Kč, fyzioterapii do 120 000 Kč a na službu Euro-Center Prague – aktivní asistenci 24 hodin denně (zajištění lékařského převozu a repatriace tělesných ostatků do 1 mil. Kč a přivolání opatrovníka do 150 000 Kč).

Připojištění

K základnímu cestovnímu pojištění BASIC lze prostřednictvím naší cestovní kanceláře dále sjednat připojištění storna zájezdu, zpoždění či ztráty zavazadel, zmeškání odjezdu, nevyužitou dovolenou, škodu na osobních věcech, zodpovědnost za škodu a zdraví, apod.