Objednání ubytování u Interhome AG

Pokud hledáte poklidnou dovolenou dále od běžných komerčních destinací, potom můžete využít naší skvělé nabídky na levné ubytování, které nabízíme přímo u majitelů objektů. V celkové nabídce je potom celkem 46 000 rekreačních objektů ve 27 zemích.

Pomocí precizního vyhledávače snadno definujte svoje požadavky, zjistíte zda je v konkrétním termínu volno a zakoupíte si Vaše ubytování jednoduše online. Platbu můžete provést jednoduše buď platební kartou bez příplatku nebo převodem a a to vše v pár minutách z pohodlí Vašeho domova! Každý dům v nabídce je vybaven kuchyní včetně lednice a má vlastní sociální zařízení.

Online vyhledání ubytování Interhome

U převážné většiny objektů se hradí poplatek za závěrečný úklid a u každé rezervace je účtován zpracovatelský poplatek 600 Kč. Cestovní podklady/vouchery jsou zasílány poštou nebo emailem po zaúčtování platby, nejdříve však 4 týdny před odjezdem. V podkladech je uveden i kontakt na držitele klíčů a popis cesty k držiteli klíčů.

Na místě se skládá vratná kauce ve výši, která odpovídá cca 7000 Kč. V mnoha případech je možné platit kartou. Doporučujeme tzv storno pojištění pro případ zrušení pobytu ze zdravotních důvodů, které činí 4% z nájemní ceny.

Je to tak jednoduché! Vyber a kup si svoje levné ubytování v prázdninových domech kdekoliv na světě v několika minutách!

Online vyhledání ubytování Interhome