Doprava

Lety do destinací jsou provozovány leteckými společnostmi TRAVEL SERVICE.
Pro destinaci San Andrés – AIR FRANCE a AVIANCA

Business Class

Na dálkových letech Travel Service do Karibiku a Latinské Ameriky, do Keni a do Thajska nabízíme možnost zakoupení sedaček v Business Class, který kromě odděleného salónu se širokými a pohodlnými polohovatelnými sedadly v přední části letadla (sedadla v řadách 1–4) nabízí i vyšší komfort služeb a stravování na palubě letadla. Před odletem v Praze budete pozváni k bezplatnému občerstvení do VIP salónku. Na palubě letadla o Vás bude pečovat vedoucí kabiny. K dispozici budete mít rozšířený catering i výběr alkoholických a nealkoholických nápojů zdarma (tento výběr je omezen váhovými limity, určenými pro jednotlivé lety). Cestování v Business Class umožňuje využít váhu zapsaných zavazadel o 5 kg/ osobu vyšší než v cestovní třídě Tourist Class. Ve třídě Business Class lze využít možnost rezervovat si konkrétní sedačku zdarma. Cenu této služby najdete v popisu u konkrétní destinace.

Travel Plus Class

Na letech Travel Service, na kterých není nabízena letová třída Business Class nabízíme možnost objednání služeb tzv. Travel Plus Class – na vybraných letech (informace vždy u dané destinace). Tato služba zahrnuje možnost využití VIP salónku před odletem na letišti v Praze (v závislosti na otevírací době salónku), zajištění míst v přední části letadla, vyšší úroveň servisu na palubě (rozšířený catering a větší výběr nápojů) a o 5 kg/osobu vyšší váhový limit zapsaných zavazadel ve srovnání s cestovní třídou Tourist Class. Tato služba je poskytována za příplatek 2 990 Kč/osobu/let oběma směry.

VIP salónek

Unikněte hektickému prostředí a v klidu před Vaším odletem relaxujte. Na Váš odlet můžete čekat na letištích v Praze, v Brně či v Ostravě v klidu a komfortu VIP salónku a využít jeho nadstandardních služeb (v závislosti na otevírací době salónku). Salónky jsou vám k dispozici nejdříve 2 hodiny před Vaším odletem. Tuto službu si můžete zarezervovat již při objednávce Vašeho zájezdu za 790 Kč. Pro cestující ve třídách Business Class a Travel Plus Class je tato služba poskytována zdarma.

Priority Seat

Vyberte si místo v letadle dle Vašeho přání. Tato služba je zpoplatněna částkou 500 Kč/ 1 cestu – exotika, 250 Kč/ 1 cestu – blízké destinace a může být poskytnuta pouze pro oba směry. Vaši sedačku si vyberte dle schématu uvedeného pro jednotlivé lety, který naleznete v popisu destinace a její číslo uveďte již při rezervaci Vašeho zájezdu. Priority Seat v řadách 1 – 4 na dálkových letech a v řadách 1 a 2 v případě letů do Egypta a na Kapverdské ostrovy nelze rezervovat bez zakoupení služby Business Class nebo Travel Plus Class. Pro cestující ve třídách Business Class a Travel Plus Class je tato služba poskytována zdarma.

XL seat (nouzový východ)

Chcete-li více pohodlí, můžete si již při objednávce Vašeho zájezdu zarezervovat místa u nouzových východů. Tato služba je zpoplatněna 900 Kč / 1 cestu (500 Kč / 1 cestu pro letní sezónu) a může být poskytnuta pouze pro oba směry. Cestovní kancelář upozorňuje, že sedačky u nouzových východů mohou být obsazeny pouze osobami přiměřeně zdatnými a silnými, aby mohly v případě vzniku nouzové situace plně spolupracovat s palubním personálem a plnit jeho pokyny. Sedačky nesmí být obsazovány dětmi osobami jakkoliv tělesně či mentálně postiženými, starými či fyzicky slabými či jinak nezpůsobilými (např. z důvodu požití alkoholu, omezené hybnosti či agresivity nebo protože jejich doprava vyžaduje prodlužovací pás). Osoby na těchto sedadlech musí být rodilí mluvčí v českém jazyku. Cestující na sedačkách u nouzových východů nesmí mít u sebe ani pod sedadlem žádná palubní zavazadla, a to ani ta nejmenší (všechna jejich palubní zavazadla musí být bez výjimky uložena ve schránkách k tomu určených). Pokud cestující, kteří si zarezervují tyto sedačky nebudou splňovat podmínky pro dopravu na místech u nouzových východů, mohou být odbavovacím či palubním personálem posazeni na jiná místa. V takovém případě nevzniká nárok na vrácení částky zaplacené za rezervaci místa.

Upozorňujeme na to, že sedadla u nouzových východů nejsou ve většině případů polohovatelná a mívají pevné područky. U těchto míst také může být místo standardního okénka pouze nouzový průzor. Tato specifika sedaček u nouzových východů nejsou důvodem ke kompenzaci částky uhrazené za rezervaci místa nebo změnu místa při nástupu do letadla.

Přednostní odbavení pro rodiny s dětmi

Rodiny s malými dětmi mohou na letištích v Praze, Brně a Ostravě využít nové služby přednostního odbavení. Jedna z odbavovacích přepážek u všech charterových letů bude vždy označena jako přednostní pro rodiny s dětmi.