Doprava

Autobusová doprava je zajišťována pouze do oblasti Val di Sole a je možné ji přikoupit při ubytování na 7 nocí (sobota-sobota), jelikož autobus odjíždí z ČR vždy v pátek večer a z Itálie zpět do ČR za týden v sobotu vždy ve večerních hodinách.

Nabídka dopravy léto 2011 [Kč]

*Lignano 2000
*Bibione 2000
*Caorle 2000
*Porto S. Margherita 2000
**Lido di Jesolo 2000
**Numana 2450
**San Benedetto del Tronto
**Martinsicuro 2450
**Alba Adriatica 2450
**Pineto 2450
**Silvi Marina 2450

odjezdová místa*: Praha, Plzeň, Benešov, Tábor, Příbram, Nepomuk, Strakonice, Písek, Horažďovice, Blatná, České Budějovice, Kaplice, Český Krumlov, Vodňany, Vlašim, Jihlava, Brno, Humpolec, Velké Meziříčí, Znojmo

odjezdová místa s příplatkem 100 Kč* : mělník, Domažlice, Klatovy, Sušice, Kutná Hora, Poděbrady, Slaný, Mladá Boleslav, Kladno, Beroun, Votice, Dobtíš, Česká Lípa.

odjezdová místa s příplatkem 190 Kč*: Karlovy vary, Chomutov,Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové.

odjezdová místa**: Praha 10, České Budějovice, Příbram, Písek, Strakonice

Odjezdová místa s příplatkem 150 Kč**: Mladá Boleslav, Brandýs nad Labem, Plzeň, Domažlice, Kdyně, Klatovy, Horažďovice

odjezdová místa s příplatkem 200 Kč**: Chomutov, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Děčín, Pardubice, Hradec Králové, Hořice, Liberec, Jablonec nad Nisou, Turnov.

Odjezd z ČR vždy v pátek, příjezd v neděli, pokud není v pokynech uvedeno jinak. Každá osoba i dítě musí mít vlastní sedačku, slevy na děti se neposkytují.

TRAJEKTY

Není třeba dopředu rezervovat. Trajekty na Ischii vyplouvají ze dvou přístavů: Neapol nebo Pozzuoli, na ostrov připlouvají do přístavu Ischia Porto či Csamicciola Terme.

Na ostrov vyplouvají trajekty dvou společností – CAREMAR, MEDMAR – cesta trvá cca 1.30. Rychlolodě (aliscafo) – Caremar, Alilauro – jsou rychlejší (cca 50 min.), ale jsou podstatně dražší.

transfery – na vyžádání v CK

ISCHIA

DOPRAVA AUTOBUSEM A LODÍ Z NEAPOLE: Je zajišťována moderním a pohodlným autobusem s klimatizací, WC, videem, chladničkou a minibar servisem. Cesta NON-STOP se zdravotními přestávkami po 3–4 hodinách u dobře vybavených a osvědčených motorestů přes Rakousko a Itálii do Neapole-Pozzuoli (cca 22 hod). Odtud odplouvá trajekt na ostrov Ischia do městečka Casamicciola, plavba travá cca 1 hod.

Odjezdy autobusu z ČR jsou vždy v pátek ráno, příjezd na ostrov následující den dopoledne. Odjezd z ostrova je v sobotu odpoledne, návrat do ČR pak v neděli v podvečer.

Cena za osobu: 2900kč/osoba/zpá­teční jízdenka

Cena za osobu zahrnuje: dopravu busem do přístavu + trajekt do Casamicciola

Transfer z přístavu Casamicciola do hotelu: 400kč

LETECKÁ DOPRAVA

Zajištěna leteckou společností TRAVEL SERVICE na trase Praha-Neapol-Praha (doba letu cca 2 hod). Na palubě letadla je podáváno lehké občerstvení se studenými nápoji. Na letišti v Neapoli Vás bude očekávat delegátka naší partnerské italské cestovní kanceláře, která Vás bude doprovázet transferem do přístavu, na trajektu a po vylodění zajistí Váš transfer do hotelu.

Cena zpáteční letenky: 5300kč

Letištní a bezpečnostní taxy: 1400kč

Palivový příplatek:700kč

Transfer z letiště do hotelu:

1400kč/tam i zpět přímý transfer, minibus/bus se nalodí na trajekt, s česky mluvícím doprovodem.