• Doprava

Doprava

K leteckým zájezdům vypravujeme svozy tak, aby i zákazníci ze vzdálenějších míst měli možnost dostat se snadno a pohodlně na letiště a zpět. Svozy jsou zajišťovány autokarem nebo minibusem/vanem v závislosti na počtu klientů. K zájezdům na 8 dní a k jiným než leteckým zájezdům svozy nenabízíme.

ZAKUPTE SI ZÁJEZD Z KATALOGU DO 30. 4. 2011 A ZÍSKÁTE SVOZ V HODNOTĚ 790,– Kč NA OSOBU SE SLEVOU 50%!

Objednejte si vaši letní dovolenou z našeho katalogu nejpozději do 30. 4. 2011 a my Vám zajistíme svoz k vašemu odletu se slevou 50%! Za čtyřčlennou rodinu tak například ušetříte báječných 1.580,– Kč! Zakoupíte-li si zájezd po 30. 4. 2011, cena svozu je 790,– Kč na osobu včetně dětí a infantů (přepravováni v autosedačce). Požadavek na objednání svozu je nutné nahlásit již při rezervaci zájezdu!

STÁLÉ SVOZY – GARANTUJEME VŽDY JEJICH USKUTEČNĚNÍ

z červeně označených nástupních míst: Trasa č. 1: Liberec – Jablonec nad Nisou – Turnov – Mnichovo Hradiště – Mladá Boleslav – Praha Ruzyně Trasa č. 2: Český Krumlov – České Budějovice – Vodňany – Písek – Příbram – Praha Ruzyně Trasa č. 4: Karlovy Vary – Plzeň – Rokycany – Beroun – Praha Ruzyně

DOPLŇKOVÉ SVOZY – vypravujeme, pokud se přihlásí minimální počet zájemců dle podmínek níže

Trasa č. 3: Brno – Jihlava (dálnice) – Praha Ruzyně Trasa č. 5: Děčín – Ústí nad Labem – Teplice – Most – Chomutov – Louny – Slaný – Praha Ruzyně Trasa č. 6: Hradec Králové – Pardubice – Kutná Hora – Kolín – Poděbrady – Český Brod – Praha Ruzyně

SVOZY K ODLETŮM Z BRNA – vypravujeme, pokud se přihlásí minimální počet zájemců dle podmínek níže

Trasa č. 7: Opava – Ostrava – Karviná – Havířov – Frýdek – Místek – Nový Jičín – Hranice na Moravě – Olomouc –Prostějov– Vyškov – Brno Trasa č. 8: Vsetín – Zlín – Uherské Hradiště – Veselí nad Moravou – Hodonín – Břeclav – Brno

Informace a další podmínky ke službě svoz na letiště a z letiště:

Cena svozů na letiště a z letiště je jednotná, platí jak pro zakoupený jednosměrný svoz, tak pro svoz obousměrný. V případě, že klient objednaný svoz nevyužije nebo se k nástupnímu místu nedostaví v určeném čase, musí si dopravu zajistit sám na vlastní náklady. Pokud klient bez předchozího nahlášení svoz na letiště neabsolvuje, ztrácí nárok na tuto službu i při zpáteční cestě. Stálé svozy vypravujeme u vybraných destinací označených ikonou STÁLÉ SVOZY vždy, při jakémkoliv počtu účastníků. V případě malého počtu účastníků je CK Alex oprávněna svoz sdružit se svozem jiné CK. Garantovaná počáteční nástupní místa u každé trasy jsou označena červeně, takže pokud například nebude u trasy č. 2 dosaženo pro nástup v Českém Krumlově minimálního počtu 8 osob, lze využít stálého nástupního místa v Českých Budějovicích.

Minimální počet účastníků pro realizaci svozu DOPLŇKOVÝCH a k odletům z Brna je 8 osob v každém směru. Informaci o konání svozu klient obdrží nejpozději 7 dní před odletem v Pokynech na cestu, kde před odletem bude také uvedeno nástupní místo a čas odjezdu. (Pokyny jsou k dispozici u našich prodejců Summit Tour). Je-li počet zájemců o daný svoz 7 dní před odletem na zájezd menší než 8 osob, svoz se automaticky ruší a klientovi bude vrácena zaplacená částka za svoz v plné výši. V případě konání svozu z důvodu naplnění pouze v jednom směru, bude klientovi vrácena polovina částky za zaplacený svoz a zajištěn svoz pouze v jednom směru. Zrušení svozu ze strany CK Alex není důvodem ke stornování celého zájezdu ze strany zákazníka. V případě stornování již objednaného svozu zákazníkem budou klientovi účtovány stornopoplatky uvedené ve Všeobecných smluvních podmínkách CK ALEX. Trasy svozů se mohou v případě potřeby změnit. Naší snahou je realizovat svozy i v případě minimálního počtu zákazníků i u doplňkových svozů, proto v některých případech může dojít ke sdružení svozů pro odlety nebo přílety i více cestovních kanceláří a tím i k čekání na letišti.

CK ALEX může pro zajištění svozů využít také některých linkových spojů renomovaných dopravců. Svozy se pořádají výhradně k plnohodnotným leteckým zájezdům (letecky tam i zpět), tudíž při zakoupení zájezdu s tzv. kombinovanou nebo autokarovou dopravou svozy objednat a využít nelze. Při návratu z dovolené klienty, kteří si objednají zpáteční svoz do místa bydliště, telefonicky (nebo SMS) kontaktuje řidič svozu s upřesněním, kde se nachází jeho minibus.

GO PARKING – VÝHODNÉ PARKOVÁNÍ NA RUZYNI

Chystáte se odletět z letiště Ruzyně a zvažujete, jak se na letiště dostat? Přijeďte svým vozem a chytře zaparkujte na GO parking – prvním hlídaném parkovišti na letišti Ruzyně! Týdenní sazba za parkování vás navíc vyjde levněji než jízda z centra Prahy a zpět taxíkem. ZÍSKEJTE SPECIÁLNÍ CENY PARKOVÁNÍ (SLEVA AŽ 200 Kč) ZADÁNÍM PROMO KÓDU ALE501 DO OBJEDNÁVKOVÉHO FORMULÁŘE NA: www.goparking.cz.

Vyzkoušejte nejmodernější parkování v těsné blízkosti letiště (2 km od terminálu) s těmito jedinečnými výhodami:

  1. BEZPEČÍ (fyzická ostraha 24h denně, kamerový systém, pojištění)
  2. RYCHLOST (nejbližší parkoviště s vlastní dopravou klimatizovanými mini-busy k terminálům)
  3. CENA (až o 64% levnější v porovnání s konkurenty) – a jako klienti CK Alex ještě levněji!
  4. KOMFORT (bankomat, on-line rezervace, technické služby)

SLEVA NA TAXI a přepravu osob od Modrého anděla!Výhodné taxi s Alexem na letiště

Každý klient společnosti CK Alex získává po zaplacení zájezdu možnost letištní přepravy od společnosti Modrý anděl s.r.o. za stříbrnou slevu. Stačí při rezervaci služby uvést slevový kód, který naleznete v pokynech na cestu, jež Vám budou dostupné 7 dní před odletem

  • Se stříbrnou slevou pojede od 16 Kč/km. Kompletní ceník naleznete na www.modryandel.cz.
  • Rezervovat můžete telefonicky na 737 222 333 nebo online ze svého počítače či mobilního přístroje na www.modryandel.cz/rezervace.
  • Komfortní servis při vyzvedávání klienta na letišti. Řidič čeká na klienta v příletové hale s cedulí s jeho jménem. Čekací dobu způsobenou zpožděním letadla si Modrý anděl neúčtuje (sleduje případné změny v letovém řádu).

(Upozornění: CK ALEX výše uvedené služby svozů, parkování a taxi neprovozuje, jen je zprostředkovává. Jedná se o služby doplňkové, které nejsou součástí zájezdu dle zákona o cestovním ruchu 159/1999 Sb.)