Pohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře

č. zájezdu: 486891/115
od95 000,-/osoba
Pohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdy

Pohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře

Země: Keňa


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Listopad - Únor

Délka pobytu: 10 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Popis

Nejkrásnější národní parky Keni a příjemná pláž

Program1. den: Letecky do Keni. První dojmy z hlavního města Nairobi.2. den: Zajímavé putování z"Nairobi africkou savanou do NP Amboseli u hranic s Tanzanií. Malebné krajiny a barevné siluety Masajů pasoucí dobytek. Udivující rozmanitost přírody, palmové háje i skalnaté oblasti a idylická savana. První safari. Sloni, lvi, žirafy, gepardi, pakoně, zebry. Úžasná kulisa sněhem pokrytého Kilimandžára (5 895 m). Nocleh v"NP Amboseli.3. den: NP Amboseli (UNESCO) se nazývá „země obrů“ pro velký výskyt slonů. Kouzla svítání s výhledy na Kilimandžáro. Ranní safari je nejlepší! Velké rodiny šelem. Vesnice Masajů – hrdý národ je legendární. Posvátné rituály. Před vchodem zapíchnutý oštěp oznamuje: „Nevstupuj! Milujeme se!“ Stylový oběd v lodži. Odpolední nezapomenutelné safari. Fakultativní možnost letu balónem s"výhledy na Kilimandžáro. Magické vyhlídky Observation Hill. „Suchá jezera“. Šance na černou formu servala. Noc v"NP Amboseli.4. den: Poslední safari Amboseli – antilopy, hroši, hyeny… 400 druhů ptáků. NP Tsavo je největším národním parkem Keni a v jistém pojetí i největší na světě. Pozorování zvěře, oběd. Odpoledne další safari, rezervace nosorožců na úpatí kopců. Noc v"NP Tsavo West. Mzima Springs křišťálová voda tryská z lávy. Kouzlí nejhezčí scenérie Afriky? Prameny proslavil film Portrét pramene a podvodní záběry hrochů a krokodýlů. Unikátní sledování hrochů pod vodou skrz sklo. Kouzla lávy Shetani, prý dílo ďábla. Pytlákova rozhledna, výhledy na stáda zvěře. Síla „Řvoucí skály“. Ngulia Sanctuary – ohrožení černí nosorožci. Sopečný kráter Kichwa Tembo?""Nocleh v NP Tsavo.5. den: Ranní safari a další NP Tsavo East. „Červení sloni“, stáda žiraf, zeber, buvolů a antilop. Šance na lvy a gepardy. Oběd v lodži. Safari u vodní plochy Aruba s množstvím zvěře. 500 druhů ptáků. Vyhlídky z Mudanda Rock. Plato Yatta má nejdelší lávový proud světa. Nocleh v NP Tsavo.6. den: Safari putování k moři na finální pláže Diani s jemným bílým pískem. Ideální místo k relaxaci. Resort obklopuje pěkná tropická zahrada a písčitá pláž. Tři noclehy v komfortním hotelovém resortu Baobab s plnou penzí.7. – 8. den: Diani Beach je ve dvacítce nejkrásnějších pláží světa. Bílý písek, tyrkysové moře a vůně mořských specialit. Potápění a šnorchlování na korálových útesech. Široká nabídka fakultativních aktivit: rezervace kočkodanů či prales Kaya Kinondo, posvátný pro etnika Digo.9. den: Poslední koupání. Odlet z Mombasy dle leteckého spojení přes Nairobi"do Evropy.10. den: Letecký návrat domů.

Nejkrásnější národní parky Keni a příjemná pláž

Cena zahrnuje:

 • Mezinárodní letenka a letištní taxy

  Doprava během safari terénními džípy s odklápěcí střechou, transfery z/na letiště

  Ubytování 1× v"hotelu 3–4* v"Nairobi se snídaní (v závislosti na leteckém spojení a příletu do Nairobi), po dobu safari 4× v komfortních 3–4* lodžích (mohou být i stanové) s"plnou penzí (první den se začíná obědem í a poslední den končí snídaní)

  Ubytování u moře 3× v komfortním hotelovém resortu 3–4* Baobab s"plnou penzí

  Vstupy do národních parků

  Český průvodce

  Místní průvodce dle potřeb

Cena nezahrnuje:

 • Vstupní online eTA vízum do Keni 32 USD (při vyřízení přes CK 1 300 Kč včetně 32 USD)

  Stravování nad rámec programu

  Vstupné do masajské vesnice 20 USD

  Spropitné

  Příplatek za jednolůžkový pokoj 10"800 Kč

  [[Fakultativní aktivity]]

  Cestovní pojištění – rádi však sjednáme prostřednictvím ERV Evropské pojišťovny, nejlépe oslovte garanta zájezdu přímo při objednávce

Pohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdyPohodová Keňa - Safari a odpočinek u moře - Poznávací zájezdy

Doprava

Letenky a letištní taxy jsou zahrnuty do ceny zájezdu, pokud není uvedeno jinak. CK pro zákazníka jeho jménem na základě uzavření Smlouvy o zájezdu zajistí u dodavatele nákup letenek na linkové lety leteckých společností. Storna a změny letenek vycházejí z podmínek jednotlivých leteckých společností.


Podobné zájezdy

Keňa – Kombinace Safari a Bílých Pláží

Keňa – Kombinace Safari a Bílých Pláží

Země: Keňa

Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

Termíny: Prosinec

Délka pobytu: 12 dnů

Osob: 1-3, 1-2, 1 osoba

č. zájezdu: 478272/26
polopenze
letecky
od67 990,-/osoba
  First minute
  -3%sleva
  Keňa - Safari a oceán 15 dní

  Keňa - Safari a oceán 15 dní

  Země: Keňa

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Červen - Květen

  Délka pobytu: 15 dnů

  č. zájezdu: 465852/72
  snídaně
  letecky
  od101 655,-/osoba
   -19%sleva
   Keňa - Safari a oceán 13 dní

   Keňa - Safari a oceán 13 dní

   Země: Keňa

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červen - Květen

   Délka pobytu: 13 dnů

   č. zájezdu: 465851/72
   snídaně
   letecky
   od94 537,-/osoba
    -17%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Čína 2023

    Poznávací zájezdy do Číny, s českým průvodcem. Uvidíte to nejlepší z Číny, poznáte tu pravou čínskou kuchyni a budete ohromeni velikostí nejen Velké čínské zdi.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit