POBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu

č. zájezdu: 488109/126
od29 200,-/osoba
First minute
POBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdy

…- MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu

Země: Estonsko

Ubytování: POBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Květen

Délka pobytu: 6 dnů


Výhody:

 • Cestovní pojištění včetně storna v ceně

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Slevy

 • Cestovní pojištění včetně storna v ceně

Popis

OBLÍBENÝ EUROVÍKEND NA 6 DNÍ. POLOPENZE. 

Proč se v době krásného jara v Česku vydat právě do Pobaltí? Třeba proto, že oba státy, Lotyšsko a Estonsko, leží u moře, na březích Baltu a Finského zálivu, takže se můžete těšit na nespočet jedinečných pohledů na malebné přístavy, rybářské vesnice a pláže. Jako perla navíc oproti jiným nabídkám na trhu se skví estonský ostrov Saaremaa. 

Do šesti dnů se vejdou ještě návštěvy měst s nezapomenutelnými historickými kulisami: Riga i Tallinn patří do památek UNESCO.

Polopenze v ceně! Pěkné 3 hotely.

Program1. den:  Odpoledne odlet z Prahy do Rigy, odjezd na ubytování (2 noci), večerní procházka. 2. den: Prohlídka centra lotyšské metropole s goticko-renesančními památkami. Dům Černohlavců, kostel sv. Petra a rižský dóm (UNESCO). Vycházka ulicemi lemovanými domy ve stylu proslulé rižské secese. 3. den: Dnes zavítáme do probouzející se přírody v národním parku Gauja. Nad stejnojmennou řekou vévodí zalesněnému údolí hrad Turaida. Po pobřeží Baltského moře pak dojedeme do Estonska a trajektem se přesuneme na ostrov Saaremaa. Ubytování, večeře je v ceně.4. den: Na estonském ostrově Saaremaa si prohlédneme tradiční větrné mlýny v Angle, některý z majáků a také meteoritický kráter u vesnice Kaali. Ve městě Kuressaare pak navštívíme středověký hrad se systémem opevnění a příkopů, který je největší dochovanou pevností v Pobaltí. Na sousedním ostrově Muhu se projdeme malebnou vesnicí s dřevěnými usedlostmi, která vypadá téměř jako skanzen. Večer návrat na pevninu a odjezd na ubytování do Tallinnu. Večeře je v ceně.5. den:  Výlet do národního parku Lahemaa, kde se projdeme rašeliništěm a na mořském pobřeží si prohlédneme tradiční domky se spoustou bludných balvanů v okolí. Oběd ve stylové venkovské krčmě. Odpoledne návrat do Tallinnu. 6. den: Prohlídka historického centra Tallinnu se zachovalým středověkým opevněním a spoustou malebných uliček. Prohlédneme si historickou budovu radnice, nahlédneme do radniční lékárny, do nejstaršího estonského kostela Toomkirik i do pravoslavné katedrály Alexandra Něvského. Z návrší Toompea se nám naskytne pohled na celé město s přístavem. Od­poledne odlet do ČR s přestupem.

OBLÍBENÝ EUROVÍKEND NA 6 DNÍ. POLOPENZE. 

Proč se v době krásného jara v Česku vydat právě do Pobaltí? Třeba proto, že oba státy, Lotyšsko a Estonsko, leží u moře, na březích Baltu a Finského zálivu, takže se můžete těšit na nespočet jedinečných pohledů na malebné přístavy, rybářské vesnice a pláže. Jako perla navíc oproti jiným nabídkám na trhu se skví estonský ostrov Saaremaa. 

Do šesti dnů se vejdou ještě návštěvy měst s nezapomenutelnými historickými kulisami: Riga i Tallinn patří do památek UNESCO.

Polopenze v ceně! Pěkné 3 hotely.

Minimální počet účastníků


15

Poznámky k zájezdu


 • V současné situaci CK doporučuje cestovat s cestovním pasem i v zemích EU.

Cena zahrnuje:

 • letenku Praha – Riga a Tallinn – Praha (s přestupem) vč. let. tax
 • dopravu mikrobusem nebo autobusem dle velikosti skupiny
 • trajekty
 • 5× ubytování v ho­telech (2lůžkové pokoje s WC a sprchou)
 • 5× snídaně, 2× večeře a 1× oběd
 • průvodce
 • cestovní pojištění UNIQA K10S (mj. na stornopoplatky a léčebné výlohy)

Cena nezahrnuje:

 • vstupné cca 50 EUR, další výše neuvedené služby

Slevy:

 • 768 CZK – věková sleva pro děti a mládež do 25 let a osoby starší 65 let; lze sčítat pouze s věrnostní slevou
POBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdyPOBALTÍ - MÁJOVÝ EUROVÍKEND, ostrovy, města a příroda u Baltu - Poznávací zájezdy

Podobné zájezdy

Prodloužený víkend v Tallinu s výletem do Helsinek

Prodloužený víkend v Tallinu s výletem do Helsinek

Země: Estonsko

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 4 dny

č. zájezdu: 489816/89
snídaně
letecky
od21 190,-/osoba

  Mohlo by vás zajímat:

  Poznávací zájezdy Azorské ostrovy

  Objevte Azory a odneste si zážitky na celý život

  Poznávací zájezdy na Menorcu

  Objevte Menorcu, menšího bratra Mallorcy

  Poznávací zájezdy Londýn 2024

  Poznávací zájezdy a eurovíkendy do Londýna se Summit Tour

  Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstaršího evropského demokratického zřízení, které má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Ponoříme se jak do keltské historie a nespočtu historických památek, tak do živé současnoti.

  Aktuálně

  12.6.2024

  Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

  Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

  5.6.2024

  Fjordy a další klenoty Norska

  Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

  12.4.2024

  Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

  Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

  RSS, více aktualit