Residence Stella Maris

Itálie, Pietra Ligure

č. zájezdu: 484505/22
od3 180,-/osoba
Residence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdy

Residence Stella Maris

Země: Itálie

Destinace: Ligurie

Středisko: Pietra Ligure


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • bez stravování

Popis

Velmi pěkná a oblíbená Residence Stella Maris se nachází přímo u pláže, v centru městečka Pietra Ligure. Hostům je k dispozici recepce s wi-fi (zdarma), 2 výtahy, restaurace, fitness zdarma, prádelna na žetony 5 €/vyprání, dětská herna, parkoviště (do obsazení) vzdálené 250 m zdarma, garáž (dle kapacity) 8 €/noc a také krytý bazén (12×6 m, pokud je otevřená pláž, tak je bazén v provozu pouze odpoledne). Apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, TV, trezorem a od června do září možnost klimatizace. Přibližně od května do září zahrnuje cena také plážový servis: slunečník a 2 křesílka ke každému apartmánu.


Type B4 (bilo4): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice, TV, trezor, telefon, klimatizace (od června do září), sociální zařízení. Balkón nebo francouzské okno. Cca 30 m2.

Vybavení vnitřní bazén, parkoviště, garáž, wi-fi, výtah, pes zakázán, fitness, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón,

Residence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdyResidence Stella Maris - Ligurie - Itálie, Pietra Ligure - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Rezidence Stella Marina

Rezidence Stella Marina

Země: Itálie

Destinace: Palmová riviéra

Středisko: Cupra Marittima

Ubytování: Rezidence Stella Marina

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 2-6, 2-8, 2-4 osoby

č. zájezdu: 473346/5
bez stravování
vlastní doprava
od1 463,-/osoba
-8%sleva
Residence Stella

Residence Stella

Země: Itálie

Destinace: Veneto

Středisko: Bibione Spiaggia

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 477915/22
bez stravování
vlastní doprava
od1 862,-/osoba
  Residence Stella del Nord

  Residence Stella del Nord

  Země: Itálie

  Destinace: Veneto

  Středisko: Bibione Spiaggia

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Září

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 477489/22
  bez stravování
  vlastní doprava
  od1 680,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Pobytové zájezdy pro seniory

   Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

   Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

   Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

   Aktuálně

   12.4.2024

   Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

   Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

   11.4.2024

   Island nejen pro seniory 55+

   Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

   10.4.2024

   Tipy na zajímavý zájezd každý týden

   Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

   RSS, více aktualit