Camping Bella Italia

Itálie, Peschiera

č. zájezdu: 349958/121
od40,-/byt
-20%sleva
Camping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdy

Camping Bella Italia

Země: Itálie

Destinace: Lago di Garda

Středisko: Peschiera


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Listopad

Délka pobytu: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis destinace

Resort

Camping Bella Italia je luxusní středisko, které uspokojí díky svému zábavnímu a sportovnímu vyžití i nejnáročnější klientelu. Disponuje restauracemi, bary, kavárnou, cukrárnou, kadeřnictvím, supermarketem, obchodem se suvenýry, zeleninou, bankomatem, TV-místností, wi-fi (za poplatek) a možností grilování.

Ubytování Victoria

Mobilehomy CK Victoria Lux jsou umístěné 80 m od jezera.

Pláže

Písečno-štěrková pláž přímo u střediska s pozvolným vstupem do jezera

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

Soustava pěti bazénů se skluzavkami, tobogány, vodním hříbkem a hydromasáží (u bazénů jsou zdarma slunečníky a lehátka), víceúčelové hřiště, fotbalové hřiště, půjčovna sportovních potřeb a kol, 3 zábavní parky, 6 dětských hřišť, nafukovací hrady, vláček, trampoliny, lezecké stěny, střelnice pro lukostřelbu a rozsáhlá síť cyklostezek v okolí. Denně probíhají bohaté animační programy pro děti a dospělé, sportovní a společenské akce, pro děti mini-club (4–12 let). Na pláži je půjčovna šlapadel, kánoí a člunů.

Tipy na výlety

Verona, Sirmione, Limone, Malcesine s lanovkou na Monte Baldo, Riva del Garda.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 45.44171142578125°, 10.677339553833008°
Camping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdyCamping Bella Italia - Lago di Garda - Itálie, Peschiera - Pobytové zájezdy

Aktuálně

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

2.7.2020

Kam cestovat bez rizika?

Samé dobré zprávy:-) Do všech evropských zemí mimo Švédsko lze cestovat bez rizika:-)

7.3.2020

Rozhovor s Papežem - předsedou asociace kanceláří a agentur

Jestli se politici ve světlech reflektorů tváří jako zachránci lidu, tak to mají dělat důsledně. A ne zavřít biatlon a ostatní akce nechat. Po Praze momentálně chodí bez kontroly turisté 59 národností, v tom vidím větší riziko než v cestě do Itálie, míní Jan Papež z Asociace cestovních kanceláří. Jsme snadná oběť, místo toho, aby nám ministryně pomohla, náš obor odstřelila, kritizuje.

RSS, více aktualit