Možnosti dopravy
- letecky
Možnosti stravování
- polopenze
Slevy
- Pobyty – JARNÍ SLEVA 8 %
Nutná hotovost s sebou
Hotel se skvělou polohou u dlouhé pláže, obklopen příjemnou přírodní zelení, se snadnou dostupnost okolních zajímavých míst. Doporučujeme i rodinám s dětmi.
rychly_prehled
velký areál uprostřed zeleněplážový servis zdarmavýborná vybavenostvhodné i pro rodiny
strucna_poloha
u dlouhé písečné plážeobchody a restaurace v dosahuzajímavá místa v kruhu 10 km
Poloha
4* hotel The Grove je zcela právem považovaný za jeden z nejlepších hotelů v turistické oblasti města Nafpliu. Leží v lokalitě zvané Drepano a jeho areál se rozkládá na pozemku o celkové ploše 12 hektarů. Je obklopen nádhernou krajinou porostlou zelení a pyšní se výtečnou polohou u dlouhé a široké pláže Plakas s pozvolným vstupem do moře, což uvítají zejména rodiny s malými dětmi nebo slabší plavci. Nákupní možnosti Vám nabízí samotný hotel anebo bezprostřední okolí. V rozsahu do 10 km můžete navštívit celou řadu zajímavých míst této turistické oblasti: historické město Nafpliu a jeho archeologické muzeum, galerii Nafplio, hrad Akronauplía, pláže Astraki nebo Tolo a řadu dalších. Dopravováni se do těchto míst Vám usnadní místní autobusová doprava (zastávka nedaleko hotelu). K dopravě do vzdálenějších zajímavých míst doporučujeme pronájem vozidla.
pojmenovani_upoutavky1
Pláž
popis_upoutavky1
Pláž přilehlá k hotelu.
Vybavení hotelu
Hotelový komplex se skládá z hlavní budovy a několik dalších depandancí. Všechny jsou vsazené do výtečně udržované zahrady s květinovými zahrádkami. Uvítá Vás vstupní hala s recepcí a lobby. K dispozici budete mít společenské prostory, hotelovou restauraci nabízející speciality tradiční řecké a taktéž mezinárodní kuchyně (jsou pořádány tematické večery-italská kuchyně, barbeque aj.), k posezení u chlazeného nápoje nebo kávy poslouží snack/pool bar nebo vnitřní lounge bar. Venkovní část má velký sladkovodní bazén a samostatný dětský bazén, prostorné sluneční terasy s lehátky a slunečníky (v ceně, rovněž na části pláže náležící hotelu). K aktivnímu odpočinku lze využít tenisový kurt, zahrát si basketbal, stolní tenis, volejbal, stolní tenis, venkovní šachy, pétanque, šipky aj. Nechybí venkovní dětské hřiště. Na pláži lze využít nabídky střediska vodních sportů, u recepce lze sjednat pronájem vozidel nebo jízdních kol a další aktivity. U hotelu je k dispozici parkování (pro hotelové hosty zdarma).
Vybavení pokojů
Hotel nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích (18 m2) s výhledem na zahrady nebo na moře (nutno sjednat předem). Všechny mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, minilednici, balkón nebo terasu. Na vyžádání lze sjednat ubytování v bungalovech (28 m2) s výhledem do zahrady. Hotel disponuje i několika pokoji s bezbariérovými přístupy.
pojmenovani_zarizeni1
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady
popis_zarizeni1
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, minilednici, balkón nebo terasu.
pojmenovani_zarizeni2
Dvoulůžkový pokoj s výhledem na moře
popis_zarizeni2
Pokoje mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci, SAT/TV, telefon, WiFi připojení, minilednici, balkón nebo terasu.
Stravování
Polopenze formou bufetu
Náš názor
Velice oblíbený hotel se skvělou polohou u dlouhé pláže, obklopen příjemnou přírodní zelení, svým hostům nabízí velkou vybavenost, kvalitní stravovací služby, velký důraz na nejmenší hotelové hosty, hezké pokoje a snadnou dostupnost okolních zajímavých míst. To vše je garancí strávení příjemné a naplněné dovolené. Doporučujeme i rodinám s dětmi.
Odkaz na hotel/resort
Letecká doprava nezahrnuje
- případné navýšení palivového příplatku
cena_let_povinne_priplatky
pobytová taxa – hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1–2* hotely 2,00 Eur, 3* hotely 5,00 Eur, 4* hotely 10 Eur, 5* hotely 15 Eur.