C Mauritius

Mauricius, Palmar

č. zájezdu: 486953/137
od43 390,-/osoba
C Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdy

C Mauritius

Země: Mauricius

Středisko: Palmar


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Leden

Délka pobytu: 7 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Program zájezdu

Vybavení a služby ubytování • Recepce• Služba concierge• Restaurace• Bar• Internet• Parkování• Lázně a wellness• Bazén• Fitness centrum• Tematické večeře• Tenisové kurty• Večerní program/živá hudba (dle programu hotelu)• Vybavení pro plážové a vodní sporty• Golfové hřiště v blízkosti

Informace o hotelu C Mauritius se nachází podél krásné pláže na východním pobřeží ostrova Mauritius a má ideální polohu pro hosty, aby si užili života na ostrově u moře. Tento All Inclusive hotel je zároveň elegantní, ale zároveň neformální a uvolněný a nabízí příjemnou atmosféru vytvořenou surovinami, místním nábytkem a řemesly, které jsou ideální k tomu, aby se smysly ovládly a přežily nezapomenutelné chvíle. C Mauritius je živé místo inspirované přírodou a skvělou gastronomií.

C Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdyC Mauritius - Mauricius, Palmar - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

La Pirogue, Mauritius-západní pobřeží

La Pirogue, Mauritius-západní pobřeží

Země: Mauricius

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Leden - Říjen

Délka pobytu: 61 až 90 dnů

č. zájezdu: 472571/36
polopenze
letecky
od93 921,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Lux Grand Gaube, Mauritius

  Lux Grand Gaube, Mauritius

  Země: Mauricius

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Leden - Říjen

  Délka pobytu: 61 až 90 dnů

  č. zájezdu: 475968/36
  polopenze
  letecky
  od117 636,-/osoba
   First minute
   -7%sleva
   Sunrise Attitude, Mauritius-východní.pobřeží

   Sunrise Attitude, Mauritius-východní.pobřeží

   Země: Mauricius

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Leden - Říjen

   Délka pobytu: 61 až 90 dnů

   č. zájezdu: 472579/36
   all-inclusive
   letecky
   od63 231,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit