Castell Dels Hams

Španělsko, Palma

č. zájezdu: 486611/51
od15 990,-/osoba
Castell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdy

Castell Dels Hams

Země: Španělsko

Destinace: Mallorca

Středisko: Palma


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 12 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Poloha

Hotel Castell del Hams se nachází cca 2 km od centra Porto Cristo. Do centra města vás každý den doveze bezplatná kyvadlová doprava. Najdete zde četné nákupní a zábavní možnosti, stejně jako restaurace a bary.

Vybavení hotelu

Hotel má 277 pokojů. Nabízí vstupní halu s recepcí, hotelový trezor (případně za poplatek), výtahy, WLAN/internetový koutek (případně za poplatek), restauraci, několik barů a TV a hernu. V zahradě hotelu jsou také 3 bazény se slunečními terasami a snack bar u bazénu. Lehátka a slunečníky jsou zde k dispozici zdarma.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj: WC+koupelna, telefon, TV, trezor, balkon.

Stravování

All Inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, svačiny během dne, odpolední kávu/čaj, dort a zmrzlinu. Kromě toho je během jídla zahrnuta voda a víno a mezi 11:00–23:00 místní alkoholické a nealkoholické nápoje v barech, které jsou otevřeny.

Pláž

Pláž v Porto Cristo (cca 2 km od hotelu). Lehátka a slunečníky na pláži – za poplatek. Z hotelu jezdí několikrát denně (kromě pátků) bezplatný autobus do Porto Cristo.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 39.550636291503906°, 3.3161733150482178°
Castell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdyCastell Dels Hams - Mallorca - Španělsko, Palma - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Argos Hotel

Argos Hotel

Země: Španělsko

Středisko: Talamanca

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

č. zájezdu: 450941/89
snídaně
letecky
od13 299,-/osoba
  ME Ibiza Hotel

  ME Ibiza Hotel

  Země: Španělsko

  Středisko: S', Argamassa

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Listopad

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 458629/89
  snídaně
  letecky
  od18 499,-/osoba
   Apartmány Catalina Park

   Apartmány Catalina Park

   Země: Španělsko

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad - Březen

   Délka pobytu: 4 až 15 dnů

   č. zájezdu: 487961/89
   bez stravování
   letecky
   od11 639,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit