TERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život

Slovinsko, Olimia

č. zájezdu: 489445/93
od16 990,-/osoba
-11%sleva
First minute
TERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdy

Sotelia

Země: Slovinsko

Středisko: Olimia

Hotel: Sotelia


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 6 dnů


Možnosti dopravy

 • autobusem

Možnosti stravování

 • polopenze

Program

1. den: Odjezd v ranních hodinách směr Mikulov, přes Rakousko do Slovinska se zdravotními zastávkami u dobře vybavených motorestů, odpoledne příjezd do lázní Terme Olimia se zdejší zázračnou termální vodou a tzv. „selfness“ programem, ubytování, relaxace v termálním světě Termalija Relax, večeře, nocleh

2. den: Po snídani uvítací welcome drink, procházka po lázních, odpolední relaxace v termálním světě Termalija Relax a „selfness“ programy, večeře, nocleh

3. den: Po snídani návštěva starobylého minoritního kláštera Olimje s třetí nejstarší lékárnou v Evropě, kde si můžete zakoupit řadu domácích bylinných nálevů, tinktur a mastí z bylinek pěstovaných přímo v klášterní bylinkové zahradě, poté návštěva čokoládovny čokoladnica Olimje, kde se ručně vyrábějí nejrůznější čokoládové tyčinky, pralinky a dražé, na závěr zastávka na farmě Jelenov Greben, která se zabývá chovem daňků a muflonů, produkcí žampionů, pěstováním jablek a výrobou specialit z těchto lokálních surovin s možností nákupu, polední svačinka s ochutnávkou vín, krmení daňků, odpoledne návrat na hotel, relaxace v termálním světě, večeře, nocleh

4. den: Po snídani výlet do „slovinských Karlových Varů“, lázeňského města Rogaška Slatina, návštěva rodinné manufaktury slavné slovinské značky Afrodita Cosmetisc, prezentace a vyzkoušení profesionální kosmetiky pro celé tělo, procházka po lázních s ochutnávkou nejslavnějšího pramene Donát, na závěr sklenka slovinského šumivého vína Afrodita, odpoledne návrat na hotel, relaxace v termálech, večeře, nocleh

5. den: Po snídani relaxace v termálních bazénech, odpoledne výlet mezi vinohrady do přírodního parku Kozjanski park na ochutnávku slovinských vín do jednoho ze zdejších vinařství s drobným občerstvením z lokálních produktů a možností nákupu místních vín, v podvečer návrat na hotel, večeře, nocleh

6. den: Po snídani relaxace v termálním světě Termalija Relax, dopoledne odpočatí a osvěženi na těle i duchu rozloučení s lázněmi a odjezd zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách

Anotace:

Co je malé, to je hezké. A o Slovinsku to platí dvojnásob. O co menší tato nenápadná země je, o to rozmanitější je její příroda, památky a hlavně lidé, a nabízí opravdu vše, co si jen můžete přát. Nechte se unést na vlnách nevšedního relaxu a pociťte s námi lásku k Slovinsku! **

Program zájezdu:


Výlety a jiné služby zahrnuté v ceně:

Neomezený vstup do exkluzivního termálního světa ORHIDELIA

Umístění ubytování:

Lázeňské městečko Podčetrtek

Cena nezahrnuje:

 • komplexní cestovní pojištění UNIQA Covid+ 60,– Kč/os/den
 • fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů a ochutnávky
 • pobytová taxa 3 € /os/noc (děti 7–18 let – 1,5 €) + 2 € registrační poplatek/pobyt (hradí se na recepci hotelu)

Cena zahrnuje:

 • doprava lux busem
 • 5× ubytování (hotel Sotelia 4*superior)
 • 5× polopenze
 • výlety dle programu
 • služby průvodce
 • balíček na cestu
 • zákonné pojištění CK
 • MONABONUS

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

3 €/os/noc (děti 7–18 let – 1,5 €) + 2 € registrační poplatek/pobyt, platí se v hotovosti/kartou na recepci hotelu

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Kolín – Brno – Vídeň – Graz – Maribor – Podčetrtek (svozy z nástupních míst Praha – Nymburk – Poděbrady – Jičín – Hradec Králové – Pardubice)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Praha (05:45) – Nymburk (06:30) – Poděbrady (06:45) – Kolín (07:00) – Brno (09:30) – Jičín (04:30) – Hradec Králové (05:30) – Pardubice (06:00), příjezd do Podčetrteku v odpoledních hodinách hodinách (16 –18 hod), odjezd zpět poslední den v cca 11–12 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20–24 hod) dle výstupních míst. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Minim. počet účastníků pro realizaci svozu z jednoho nástupního místa je 8 osob. Zdravotní zastávky jsou realizovány každé 3–4 hod.

Autobusová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 399,– Kč.

Motto – nadpis

Poznejte lázně dosud nepoznané, v lůně čisté přírody a království termálních vod, kde se zrodila nová životní filosofie selfness.

Motto – odstavec

Co je malé, to je hezké. A o Slovinsku to platí dvojnásob. O co menší tato nenápadná země je, o to rozmanitější je její příroda, památky a hlavně lidé, a nabízí opravdu vše, co si jen můžete přát. Nechte se unést na vlnách nevšedního relaxu a pociťte s námi lásku k Slovinsku!

Umístění ubytování:

Lázeňské městečko Podčetrtek

Ubytování:

V těsné blízkosti lesa, v úzkém sepětí s okolní přírodou rozkládá se uprostřed zeleně nevšední hotel Sotelia plný přirozeného slunečního světla. Součástí hotelu je vlastní wellness centrum Spa Armonia. Lázeňská wellness centra Orhidelia a Thermalija jsou s hotelem propojena podzemní chodbou a klienti do nich mají neomezený přístup. Po koupelích lze posedět ve stylovém hotelovém baru Barago či vinárně Virstain. V celém hotelu je zdarma dostupné bezdrátové Wi-Fi připojení k internetu. Hotel poskytuje půjčovnu kol a elektrokol, animační tým, 24-hodinovou recepci, kadeřnický a kosmetický salón a dárkový obchůdek.

Pokoj:

Prosvětlené dvoulůžkové pokoje s francouzskou postelí a vlastní koupelnou jsou vybaveny satelitní televizí, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem, klimatizací, Wi-Fi připojením a balkonem. Na pokoji je pro každého k dispozici župan po dobu pobytu zdarma.

Stravování:

V restaurantech Basilica a Gratiola se podává exklusivní polopenze formou bohatých švédských stolů s nejvybranějšími lokálními i mezinárodními specialitami.

TERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdyTERME OLIMIA & SOTELIA relax pro život - Slovinsko, Olimia - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

MORAVSKE TOPLICE & TERMAL relax v Terme 3000

MORAVSKE TOPLICE & TERMAL relax v Terme 3000

Země: Slovinsko

Středisko: Moravske Toplice

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Říjen

Délka pobytu: 6 dnů

Osob: 1-2, 1-3, 1 osoba

č. zájezdu: 479406/93
polopenze
autobusem
od12 990,-/osoba
  -13%sleva
  moravske - toplice - a-vivat - terme - relax - v-bile - a-cerne - vode

  moravske - toplice - a-vivat - terme - relax - v-bile - a-cerne…

  Země: Slovinsko

  Středisko: Moravske Toplice

  Hotel: Vivat

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Říjen

  Délka pobytu: 6 dnů

  Osob: 1-2, 1, 1-3 osoba

  č. zájezdu: 479701/93
  polopenze
  autobusem
  od11 490,-/osoba
   First minute
   -15%sleva
   Camping Terme Čatež

   Camping Terme Čatež

   Země: Slovinsko

   Destinace: Slovinsko, Slovinské lázně

   Středisko: Catez ob Savi

   Ubytování: Camping Terme Čatež

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen

   Délka pobytu: 8 dnů

   Osob: 6 osob

   č. zájezdu: 482048/3
   bez stravování
   vlastní doprava
   od9 490,-/byt

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit