Aluasun Helios Beach

Bulharsko, Obzor

č. zájezdu: 489448/122
od17 990,-/osoba
Aluasun Helios Beach - Varna - Bulharsko, Obzor - Pobytové zájezdy

Aluasun Helios Beach

Země: Bulharsko

Destinace: Varna

Středisko: Obzor

Ubytování: Aluasun Helios Beach


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

nazev

***hotel AluaSun Helios Beach

doporuceni

Hotel AluaSun AluaSun Helios Beach (dříve SUNEO Helios Beach) změnil svého provozovatele. Je jim mezinárodní řetězec Hyatt. Jedinečná poloha přímo u pláže i pobřežní promenády a úchvatná architektura společně s velmi bohatým výběrem doplňkových služeb a programem all inclusive činí z tohoto hotelu perfektní místo pro strávení rodinné dovolené.

Poloha

Hotel AluaSun Helios Beach se nachází v centrální části městečka a přímo u pláže.

Vybavení

Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace s terasou, bulharská tematická restaurace, sluneční terasa, snack bar u bazénu, lobby bar, bar u bazénu, venkovní bazén s dětskou částí, dětské hřiště a dětský klub pro děti od 4 do 12 let, mezinárodní animační programy, Alua večerní programy, obchod. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, slunečníky, lehátka a osušky u bazénu, fitness, vodní gymnastika a aerobik, stolní tenis a šipky. Za poplatek: SPA centrum (salon krásy, masáže, sauna, pára, turecké lázně, kadeřnictví) v nedalekém hotelu Alua Helios bay (cca 650 m), biliár, lékař, prádelna.

Ubytování

Pokoje s balkonem (některé s výhledem na moře za příplatek) a sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (centrální klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí. V hotelu jsou k dispozici i pokoje Superior (některé s výhledem na moře za příplatek) s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti).

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:30 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), občerstvení v snack baru u bazénu v době od 11:00 do 17:00 h, večeři v bulharské restauraci (místa nutno předem objednat), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:00 do 23:00 h (v baru u bazénu v době od 10:00 do 18:00 h, v lobby baru v době od 17:00 do 23:00 h). Uvedené časy jsou orientační. Při vstupu do restaurace a baru je vyžadováno vhodné oblečení (ne šortky nebo plážové oblečení).

plaz

Prostorná písčitá pláž dlouhá několik kilometrů a postupně se svažujícído moře se nachází přímo u hotelu. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek.

popisnawww

Hotel AluaSun AluaSun Helios Beach (dříve SUNEO Helios Beach) změnil svého provozovatele. Je jim mezinárodní řetězec Hyatt. Jedinečná poloha přímo u pláže i pobřežní promenády a úchvatná architektura společně s velmi bohatým výběrem doplňkových služeb a programem all inclusive činí z tohoto hotelu perfektní místo pro strávení rodinné dovolené.

gps

42.822097, 27.883620

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023. Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023. *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

plazcca

na pláži

stitky

0Přímo na plážiU pobřežní promenádyJedinečná poloha Bohatý výběr služebMezinárodní animace


Podobné zájezdy

Hotel Alua Helios Bay

Hotel Alua Helios Bay

Země: Bulharsko

Destinace: Varna

Středisko: Obzor

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec, Srpen, Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 485183/109
all-inclusive
letecky
od21 090,-/osoba
  Last minute
  -34%sleva
  Hotel Flamingo Beach (ex Avliga Beach)

  Hotel Flamingo Beach (ex Avliga Beach)

  Země: Bulharsko

  Destinace: Střední Bulharsko

  Středisko: Slunečné pobřeží

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Srpen, Září, Říjen

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 442826/89
  polopenze
  vlastní doprava
  od5 819,-/osoba
   Hotel Tiara Beach

   Hotel Tiara Beach

   Země: Bulharsko

   Středisko: Sunny beach

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 3 až 15 dnů

   č. zájezdu: 474040/138
   all-inclusive
   letecky
   od8 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit