Kaiserhotels Neuwirt

Rakousko, Oberndorf

č. zájezdu: 193471/80
vyprodáno
Kaiserhotels Neuwirt

Kaiserhotels Neuwirt

Země: Rakousko

Destinace: Tyrolsko

Středisko: Oberndorf

Ubytování: Kaiserhotels Neuwirt


Stravování: all-inclusive
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Lyžařské zájezdy

Termíny: žádný termín

Délka pobytu: volitelná


Výhody:

  • Skipas v ceně

Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • all-inclusive

Slevy

  • Skipas v ceně

Rodinný tříhvězdičkový Kaiserhotel Neuwirt se skládá z hlavní budovy a vícero vedlejších domů (penzionů), které se nachází v okruhu 30 – 1 500 m. Hlavní dům leží v centru Oberndorf in Tirol a cca 700 m od lanovky Penzingbahn, která vám umožní vstup do lyžařského střediska. Bezplatný skibus staví přímo před domem.

K vybavení tradičního tyrolského hotelu (hlavní budova) patří recepce, místnost na snídaně (také ve vedlejších domech), restaurace, tyrolská světnička, Wi-Fi a lyžárna. Bezplatné parkoviště je k dispozici u hlavní budovy.

V sesterském hotelu „Kitzbühler Alpen” (cca 900 m) můžete za poplatek využít wellness zařízení se saunou, parní lázní a relaxační místností (otevírací doba viz vývěska na místě). Masáže jsou zde také k dispozici (na vyžádání a po předchozím nahlášení).

O zábavu malých i velkých se stará domácí týdenní program, mimo jiné s metanou nebo tanečním večerem. Pro malé hosty je na zahradě zasněžený kopec s bezplatnými boby a sáňkami (dle dostupnosti).

Pokoje Útulné pokoje mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, částečně bezpečnostní schránku a některé telefon a balkon. Pokoje v hlavním domě mají oddělené WC a navíc fén na vlasy.

Stravování V ceně zájezdu je podle objednaného typu pokoje, příp. objednaného typu stravování zahrnuta snídaně nebo stravování All Inclusive. Varianta se snídaní obsahuje každodenní snídani formou švédských stolů. Varianta All Inclusive se skládá z nápoje na přivítanou, snídaně formou švédských stolů v hlavní budově, obědového balíčku, odpolední svačinky a večerního menu o čtyřech chodech s možností výběru. Na přání může být připraveno dětské menu. Nápoje jako nealkoholické nápoje, pivo, stolní víno, káva a čaj (žádné aperitivy) jsou během celého dne od 10 do 21 hodin v ceně. O Vánocích (24.12.) je podávána vánoční večeře o čtyřech chodech a na Silvestra taktéž menu o čtyřech chodech – v rámci silvestrovské oslavy s hudbou a ohňostrojem. Veškeré stravování probíhá v hlavní budově hotelu „Kaiserhotel Neuwirt”

Služby

  • nocleh dle objednávky
  • stravování dle objednávky
  • 2denní, 3denní, 4denní, 6denní nebo 9denní skipas 3 Länder Freizeit-Arena

(hodnota skipasu až do 10 222 Kč)
výjimky: viz. objednávkový proces

  • nápoj na přivítanou
  • vánoční a silvestrovské menu (viz. popis)
  • Wi-Fi (v hlavní budově)
  • účast na zábavném programu (viz. informace na místě)
  • půjčovna společenských her (dle dostupnosti)
  • bezpečnostní schránka (viz. popis)
  • dětská postýlka (dle dostupnosti)
  • dětská židlička (dle dostupnosti)
  • parkoviště (dle dostupnosti u hlavní budovy)
  • nápoj na přivítanou
  • vánoční a silvestrovské menu (viz. popis)
  • Wi-Fi (v hlavní budově)
  • účast na zábavném programu (viz. informace na místě)
  • půjčovna společenských her (dle dostupnosti)
  • bezpečnostní schránka (viz. popis)
  • dětská postýlka (dle dostupnosti)
  • dětská židlička (dle dostupnosti)
  • parkoviště (dle dostupnosti u hlavní budovy)

Domácí zvířata

domácí zvířata vítána (7 € na den, bez krmiva)

Poplatky v místě pobytu

  • • čipová karta: 2 €

Dvoulůžkový pokoj, koupelna/WC, AI

  • útulné pokoje s kabelovou TV
  • oddělené WC
  • balkon

Dvoulůžkový pokoj/2× přist., koupelna/WC (max. 3 dos. + 1 dítě), AI

  • útulné pokoje v hlavní budově s dvoulůžkem, rozkládací pohovkou pro dva a kabelovou TV
  • oddělené WC
  • balkon
  • maximální obsazení: 3 dospělí + 1 dítě do 17 let vč.

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (vedlejší budova), AI

  • útulné pokoje s kabelovou TV
  • ve vedlejší budově

Dvoulůžkový pokoj/přist., koupelna/WC (max. 2 dos. + 1 dítě), AI

  • útulné pokoje v hlavní budově s dvoulůžkem, pohovkou na spaní (vhodná pro děti do 17 let vč.) a kabelovou TV
  • oddělené WC
  • balkon

Dvoulůžkový pokoj/2× přist., sprcha/WC (vedlejší budova, max. 3 dos. + 1 dítě), AI

  • útulné pokoje ve vedlejší budově s dvoulůžkem, rozkládací pohovkou pro dva a kabelovou TV
  • maximální obsazení: 3 dospělí + 1 dítě do 17 let vč.

Rodinný pokoj, sprcha/WC (cca 34 m², max. 2 dos. + 2 děti), AI

  • útulný obývací pokoj na spaní s rozkládací pohovkou pro dva (vhodná pro děti do 17 let vč.) a kabelovou TV
  • oddělená ložnice s dvoulůžkem
  • oddělené WC
  • v hlavní budově

Dvoulůžkový pokoj/přist., sprcha/WC (vedlejší budova, max. 2 dos. + 1 dítě), AI

  • útulné pokoje ve vedlejší budově s dvoulůžkem, pohovkou na spaní (vhodná pro děti do 17 let vč.) a kabelovou TV

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (výhodný tip, vedlejší budova), AI

  • příjemné pokoje ve vedlejší budově s kabelovou TV

Dvoulůžkový pokoj, koupelna/WC, S

  • útulné pokoje v hlavní budově s kabelovou TV
  • oddělené WC
  • balkon

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC (výhodný tip, vedlejší budova), S

  • útulné pokoje ve vedlejší budově s kabelovou TV
Kaiserhotels NeuwirtKaiserhotels NeuwirtKaiserhotels NeuwirtKaiserhotels Neuwirt

Podobné zájezdy

Apart Fliana

Apart Fliana

Země: Rakousko

Destinace: Tyrolsko

Středisko: Ischgl

Ubytování: Apart Fliana

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Duben, Květen

Délka pobytu: 8 dnů

Osob: 1-4, 1-6, 1-2 osoba

č. zájezdu: 166620/80
bez stravování
vlastní doprava
od13 208,-/osoba
Leindlhof

Leindlhof

Země: Rakousko

Destinace: Tyrolsko

Středisko: Kössen

Ubytování: Leindlhof

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 435100/80
bez stravování
vlastní doprava
od6 068,-/osoba
Ferienhaus Eckstoa

Ferienhaus Eckstoa

Země: Rakousko

Destinace: Salcbursko

Středisko: Abtenau

Ubytování: Ferienhaus Eckstoa

Typ: Lyžařské zájezdy

Termíny: Prosinec

Délka pobytu: 3 až 11 dnů

Osob: 1-10 osoba

č. zájezdu: 470366/80
bez stravování
vlastní doprava
od5 337,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Lyžařské zájezdy do Rakouska

    Nabídka ubytování v Rakousku na lyžování s možností skipasu v ceně

    V nabídce lyžování v Rakousku bychom chtěli především poukázat na velice cenově výhodné střediska s atraktivními balíčky se skipasem.

    Slevové zážitkové karty v Rakousku

    Slevové karty nabízejí regiony Tyrolsko, Korutany, Štýrsko, Salcbursko, Dolní Rakousko, Horní Rakousko, Vorarlbersko

    Překrásné hory s majestátními vrcholky, tradiční horské vesničky s typickými kostely a široké pastviny jsou na první pohled oázou klidu, odpočinku a pohody.

    Lyžařské zájezdy Paganella 2024

    Lyžování ve středisku Paganella v Adamello Brenta

    Paganella je rodinné středisko, kde mnoho hotelů nabízí děti zdarma nebo se slevou. Dá se konstatovat, že se jedná o velice progresivně se rozvíjející středisko, kde je každý rok připravena řada novinek.

    Aktuálně

    28.3.2026

    Netradiční adventní a silvestrovské zájezdy | Summit Tour

    Láká vás vánoční atmosféra severských metropolí, magická polární záře, nebo byste raději oslavili příchod nového roku v teple u oceánu? Vyberte si z nabídky netradičních adventních a silvestrovských zájezdů. Při včasné rezervaci navíc získáte slevu a komplexní cestovní pojištění zdarma.

    11.3.2026

    Last minute lyžování v Alpách

    Ulovte si perfektní manšestr za zlomek ceny! Právě jsme spustili exkluzivní nabídku Last Minute lyžování v nejoblíbenějších střediscích Rakouska, Itálie a Francie. Pokud hledáte ideální kombinaci čerstvého prašanu, slunečného počasí a výrazných slev, teď je ten správný čas sbalit lyže a vyrazit. Kapacity v top termínech mizí bleskovou rychlostí!

    12.11.2025

    Adventní zájezdy plné kouzel

    Adventní čas se blíží a s ním i kouzelná atmosféra vánočních trhů po celé Evropě. Vydejte se s CK Summit Tour za neopakovatelnými zážitky, vůní svařeného vína a svitem tisíců světýlek. A pokud toužíte po skutečně výjimečném zážitku, využijte aktuální slevu 50 % na letecké adventní zájezdy do Paříže!

    RSS, více aktualit