Bali Tropic Resort & Spa

Indonésie, Nusa Dua

č. zájezdu: 489388/89
od33 379,-/osoba
Bali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdy

Bali Tropic Resort & Spa

Země: Indonésie

Středisko: Nusa Dua


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Březen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 přímo u písčité pláže

Výhody nabídky 2 hotel s bazénem v udržované tropické zahradě

Výhody nabídky 3 možnost all inclusive

Výhody nabídky 4 exotická dovolená

Středisko Nusa Dua

Poloha Exkluzivní hotel s prvky klasické architektury leží v klidné části oblasti Nusa Dua s výhledem na Indický oceán, cca 13 km od letiště. Nákupní galerie Bali Collection s obchody a restauracemi cca 2,5 km od hotelu (lze využít shuttle bus provozovaný nákupní galerií). Naproti hotelu menší market se základním zbožím, místní obchody a restaurace cca 1 km od hotelu.U hote­lu vede pěší pobřežní promenáda, kterou se lze rovněž dostat až k Bali Collection. Podél dalších hotelů a resortů. Hotelové plážové restaurace může využívat kdokoli, nejen hosté konkrétního hotelu; ideální na odpolední a večerní procházky.

Pláž Menší písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Vybavení Vstupní hala s recepcí (možnost výměny peněz), 3 restaurace, 2 bary (v lobby, u bazénu), konferenční prostor, obchody se suvenýry, WiFi v lobby zdarma. Venkovní bazén s dětskou částí; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování Pokoje deluxe mají vlastní příslušenství (WC, vana nebo sprchový kout, vysoušeč vlasů), klimatizaci, SAT/TV, trezor, set na přípravu kávy / čaje a balkon s výhledem do zahrady; za poplatek minibar.

Strava Snídaně.Polopen­ze.All inclusive.Přesný rozpis časů a míst podávání jednotlivých jídel obdrží klienti při check-inu v hotelu.

Sport a zábava Animační programy a zábava dle nabídky hotelu (například šipky, plážový volejbal atd.) Spa – za poplatek masáže, kosmetické procedury.Na pláži za poplatek nabídka vodních sportů od místních poskytovatelů­.Dětské hřiště.

Cena zahrnuje

 • Leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků* Transfery v destinaci* Počet nocí a stravování dle smlouvy o zájezdu* 24/7 Služby česky hovořícího delegáta Čedoku na telefonu* Pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.

Informace Využití některých zařízení a aktivit může být zpoplatněno navíc. Některé služby jsou závislé na ročním období a na místních klimatických podmínkách.Na místě může být splatná místní pobytová taxa. Hradí se na hotelu při příjezdu a její výše se může měnit dle aktuálních nařízení místních autorit.Občané České republiky přijíždějící za účelem turistiky mohou žádat o vízum po vstupu do země (tzv. Visa on Arrival – VOA). O vízum však doporučujeme žádat elektronicky (e-VOA) již před cestou na webové stránce https://molina.imigrasi.go.id  Poplatek za vízum činí cca 35 USD / osoba.Od 14. 2. 2024 se na Bali platí jednorázová místní taxa ve výši cca 10 USD / osoba. Její úhrada je aktuálně možná skrze aplikaci Love Bali App nebo stránky https://lovebali.baliprov.go.id/

Bali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdyBali Tropic Resort & Spa - Indonésie, Nusa Dua - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Parigata Resort and Spa, Sanur, 10 dní

Parigata Resort and Spa, Sanur, 10 dní

Země: Indonésie

Středisko: Bali

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Květen

Délka pobytu: 10 dnů

č. zájezdu: 480092/113
bez stravování
letecky
od30 590,-/osoba
  Pohoda na Bali s lehkou turistikou

  Pohoda na Bali s lehkou turistikou

  Země: Indonésie

  Destinace: Bali

  Středisko: Bali, UBUD, GUNUNG KAWI, PURA…

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září, Říjen

  Délka pobytu: 12 dnů

  Osob: 1-2, 1, 1-3 osoba

  č. zájezdu: 301414/1
  polopenze
  letecky
  od59 990,-/osoba
   Bali - ostrov bohů s výletem na Lembocké ostrovy

   Bali - ostrov bohů s výletem na Lembocké ostrovy

   Země: Indonésie

   Destinace: Bali

   Středisko: Bali, Sanur, Kuta, UBUD,…

   Typ: Pobytové zájezdy, Poznávací…

   Termíny: Březen - Listopad

   Délka pobytu: 15 dnů

   Osob: 1, 1-2 osoba

   č. zájezdu: 336960/1
   snídaně
   letecky
   od54 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit