Paradise Beach

Řecko, Nidri

č. zájezdu: 473435/5
od15 042,-/osoba
-13%sleva
Paradise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdy

Paradise Beach

Země: Řecko

Destinace: Lefkada

Středisko: Nidri

Ubytování: Paradise Beach


Stravování: snídaně, polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 12 dnů


Výhody:

 • Pobyty - ČASOVÁ SLEVA 13 %

Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně
 • polopenze

Slevy

 • Pobyty – ČASOVÁ SLEVA 13 %

Nutná hotovost s sebou

Naše nejoblíbenější ubytování na ostrově Lefkáda s báječnou polohou a neopakovatelnou rodinnou atmosférou…

rychly_prehled

bestseller naší nabídky více než 20 letlehátka, slunečníky a osušky zdarmapokoje s možností až 2 přistýlek výtečné snídaně formou bohatého bufetu nabízí pouze CK INEX

strucna_poloha

přímo u písečné pláže centrum s přístavní promenádou 100 mhlavní město Lefkas 17 kmletiště Preveza 40 km

Poloha

rodinný hotel 3* leží přímo u malebné písečně-oblázkové pláži (hrubší písek) s pozvolným vstupem do vody, stranou od rušné hlavní třídy přetínající letovisko Nidri, v dosahu veškerého zázemí, cca150 m od centra střediska s nespočtem restaurací, barů a obchodů s nejrůznějším tradičním sortimentem. Najdete zde všechny druhy zábavy a rozptýlení včetně široké nabídky vodních sportů, potápění či jachtingu. Místo, díky své poloze, je chráněno proti vlnám a proto zde převažuje velice klidná hladina usnadňující koupání i slabším plavcům či dětem. Středisko Nidri je, díky své poloze uprostřed východního pobřeží, výtečným výchozím bodem pro vaše výlety na pláže severo či jihozápadu ostrova. Doporučujeme pronájem auta či motorky a objevování nevšedních scenérií, romantických zákoutí, kterými je Lefkáda doslova protkaná. Výhodou ostrova je, že není zbytečně velký a ani malý a proto dojezdové vzdálenosti nejsou nikterak velké. Od letiště je hotel vzdálený 40 km, od hlavního města Lefkas 17 km, středisko Vasiliki (vyhlášený ráj windsurfařů) je 17 km od Nidri, jediné středisko na západní straně ostrova- Agios Nikitas – je vzdáleno cca 30 km.

pojmenovani_u­poutavky1

Hotel.

popis_upoutavky1

Pohled na soukromé ostrovy Prigiponésie.

Vybavení hotelu

třípodlažní rodinný hotel 3* má celkovou kapacitu 18 pokojů. Nabízíme ubytování v standardních pokojích se snídaní s max.kapacitou až 4 osoby. Hotel má malou recepci s knihovnou a malým barem, doménou je hotelová terasa s pergolou utopená v zeleni s všudypřítomnými květy plazícími se až po hotelové budově. Přírodní zeleň tvoří na terase příjemný stín během dne. Terasa je srostlá s úzkou pláží a skýtá malebný pohled na v moři rozseté ostrůvky Prigiponésie. Našim klientům je k dispozici plážový servis (zdarma lehátka, slunečníky a plážová osuška). Terasa slouží ke stravování (snídaně) a příjemnému posezení u oběda, kávy či jiného nápoje během celého dne. V přízemí jsou toalety, vedle budovy sprcha se sladkou vodou. WiFi pro naše klienty zdarma (funguje pouze v přízemních prostorách ). Hotel má vlastní bezplatné parkoviště.

Vybavení pokojů

velice čisté a udržované 2ůžkové pokoje, z nichž některé nabízí možnost 1–2 přistýlek. V hotelu najdete standardní pokoje s výhledem do krajiny, za příplatek 2 dvoulůžkové pokoje s bočním a několik dalších pokojů s přímým výhledem na moře (doporučujeme včasnou rezervaci). Všechny pokoje mají vlastní příslušenství se sprchou, jsou vybaveny rovněž minilednicí a individuální klimatizací (zdarma). Všechny jsou v prvním a druhém patře, mají svůj různě veliký balkon s patřičným výhledem.

pojmenovani_za­rizeni1

Pokoj pro 2 osoby (boční výhled na moře).

popis_zarizeni1

Pokoje pro 2 osoby v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, individuální klimatizaci (zdarma), 2 x balkon (1 x s bočním výhledem na moře, 1 x výhled na hory).

pojmenovani_za­rizeni2

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.

popis_zarizeni2

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, individuální klimatizaci (zdarma), balkon s výhledem na hory.

pojmenovani_za­rizeni3

Pokoj pro 2 osoby s možností 1 přistýlky (výhled na moře).

popis_zarizeni3

Pokoje pro 2 osoby s možností 1 přistýlky v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, individuální klimatizaci (zdarma), balkon s přímým výhledem na moře (východ slunce).

pojmenovani_za­rizeni4

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

popis_zarizeni4

Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlek jsou o něco prostornější, umístěné v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, individuální klimatizaci (zdarma), balkon s výhledem na hory.

pojmenovani_za­rizeni5

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek (výhled na moře).

popis_zarizeni5

Pokoje pro 2 osoby s možností 2 přistýlky jsou o něco prostornější, umístěné v 1.nebo 2.patře, mají příslušenství se sprchou, lednici, individuální klimatizaci (zdarma), balkon s přímým výhledem na moře (východ slunce).

pojmenovani_za­rizeni6

Pokoj pro 1 osobu.

popis_zarizeni6

Pokoj pro 1 osobu v 1.patře, má příslušenství se sprchou, lednici, lůžko pro 1 osobu, individuální klimatizaci (zdarma), menší balkon s výhledem na hory.

Stravování

v ceně pestré snídaně s důrazem na řecké produkty (jogurt, ovoce a zelenina z vlastní produkce aj.), podávané na terase s výhledem na moře formou bohatého bufetu. Během dne hotel nabízí lehčí občerstvení (saláty, meze a pod), v poledne možnost obědů (skvělá domácí kuchyně). Ve večerních hodinách slouží terasa k příjemnému posezení u skleničky domácího vína nebo jiného alko či nealko nápoje. Lze sjednat polopenze: snídaně v hotelu, večeře v partnerské tradiční řecké taverně. Nápoje u večeří si klient hradí.

Náš názor

jedná se o vskutku jedinečné místo letoviska s jednoduchým a tradičním řeckým hotýlkem. Vše je udržované, čisté a v duchu rodinné přátelské atmosféry. Věříme, že i pro Vás se stane garancí nezapomenutelné dovolené. Jde o hotel s největší návratností klientů nejen na Lefkádě. Hotel nabízíme jako jediná česká CK již řadu let. Málokteré zařízení má tak veliké procento stále se vracejících věrných klientů jako Paradise Beach. I když zde není bazén, i když hotel nenabízí švédské stoly či dokonce all inclusive stravování, jedná se o tak kouzelné a romantické místo v pěším dosahu zábavy a rozptýlení, že každoročně přitahuje jak magnet široké spektrum našich klientů. Nejedná se o zařízení výhradně pro páry, ale díky slevám až na 2 děti do 16 let, doporučujeme i pro rodiny s dětmi nebo starší klienty. Zcela výjimečné jsou pokoje Front Sea View (přímý výhled na moře) s neopakovatelnými pohledy na nejbližší ostrovy a široké pobřeží.

Poznámka

HOTEL BÝVÁ VYPRODÁN JAKO PRVNÍ. DOPORUČUJEME VČASNOU REZERVACI.

Cena zahrnuje

 • ubytování s vybraným druhem stravování
 • leteckou dopravu
 • letištní a palivové taxy
 • transfery v místě
 • služby delegáta.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.

cena_let_povin­ne_priplatky

pobytová taxa – hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1–2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Paradise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdyParadise Beach - Lefkada - Řecko, Nidri - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Sani Beach 2024

Sani Beach 2024

Země: Řecko

Destinace: Chalkidiki

Středisko: Kassandra - Sani

Ubytování: Sani Beach 2024

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 1-2 osoba

č. zájezdu: 473376/5
polopenze
letecky
od34 791,-/osoba
First minute
-13%sleva
Hotel Andreolas Beach

Hotel Andreolas Beach

Země: Řecko

Destinace: Zakynthos

Středisko: Laganas

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

č. zájezdu: 442940/89
snídaně
letecky
od12 429,-/osoba
  Hotel Silver Beach

  Hotel Silver Beach

  Země: Řecko

  Destinace: Korfu

  Středisko: Roda

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Květen - Září

  Délka pobytu: 8 až 15 dnů

  č. zájezdu: 466247/89
  polopenze
  letecky
  od12 399,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Pobytové zájezdy pro seniory

   Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

   Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

   Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

   Aktuálně

   21.7.2023

   Velký okruh Slovinskem

   Poslední volná místa na autobusový zájezd po krásách Slovinska od 22.8. do 27.8.2023

   20.7.2023

   Poslední volná místa do Londýna!

   Poslední volná místa na jedinečný letecký poznávací zájezd z Londýna do srdce Anglie.

   20.7.2023

   Last Minute Kalábrie

   doprodej leteckých zájezdů do 4* rezortu Villaggio Borgo degli Ulivi v Kalábrii, letecky z Prahy, v termínu 24.7.-31.7.2023.

   RSS, více aktualit