New York, New York

č. zájezdu: 270075/72
od39 785,-/osoba
-27%sleva
New York, New York - Poznávací zájezdy

New York, New York

Země: USA


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Březen - Listopad

Délka pobytu: 5 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Popis:

New York je snad nejskloňovanějším městem na světě. Právem či neprávem? Ideální je přesvědčit se o tom na vlastní kůži prohlídkou tohoto hlavního města světa. Příjemná poznávací cesta vhodná i na prodloužený víkend, během níž zažijete, uvidíte i levně nakoupíte. Projdete pod mrakodrapy a váš český průvodce vás zasvětí do amerického způsobu života.

 • Times Square, Manhattan, Wall Street a Empire State Building
 • pojďte na skok za velkou louži
 • nákupy na Park Avenue s českým prů<span style=„display: none;“ _fck_bookmark=„1“> vod­cem
 • jogging v central Parku, divadlo na Broadway

Cena zahrnuje:

mezinárodní letenku, letištní poplatky, 3 x ubytování v 3* hotelu ve dvoulůžkových pokojích v New Yorku na Manhattanu, prohlídku New Yorku druhý den zájezdu, průvodce, pojištění proti insolventnosti

Cena nezahrnuje:

letištní transfery v New Yorku, stravu, vstupné do muzeí, památek, atrakcí, vyřízení ESTA do USA (754,– Kč), fakultativní výlety, cestovní pojištění

Ubytování:

New York – Holiday Inn New York City – Wall Street***, 3 noci

Program:

1. den: Přílet do Velkého jablkaEVROPA – NEW YORK

Odlet a přílet do New Yorku. Staneme se součástí tohoto živého organismu hned od začátku. Po ubytování budeme mít ještě šanci si užít večerní New York. Times Square, známé jako pupek světa, je plné dnem i nocí nebo si raději půjdete užít výhled z Empire State Building? Jsme ve městě, které nikdy nespí, tak hurá do něj. NEW YORK, NEW YORK. Pokud si přejete zlepšit úroveň ubytování, využijte služby Premium, kde najdete široký výběr hotelů vyšší kategorie.

2. den: Burza, nejbohatší kostel na světě a fantastická scenérie mrakodrapůNEW YORK

Dnes nás čeká společná prohlídka Manhattanu. Jelikož každý má šanci si vybrat hotel, který mu nejvíce vyhovuje, sjedeme se z hotelů a prohlídku začneme na dolním Manhattanu. Z Battery parku je pohled na Ellis Island a na Sochu svobody. Kolem nejstaršího parčíku v New Yorku a soše útočícího býka se projdeme k pravděpodobně nejbohatšímu kostelíku na světě, kostelu Trinity. Podíváme se na památník 9/11, místo, kde stály Dvojčata světového obchodního centra. Projdeme se po Wall street a řekneme si něco o tomto „divokém“ místě, které se mnohokrát stalo předlohou filmů. Wall street nás dovede k East river nebo vyhlídce na Brooklynský most. Z dolního Manhattanu se přesuneme na horní. V této části se nachází slavný Central park s chronicky známými místy. Dakota building, Strawberry fields, Trumpovo kluziště a hotel Plaza. To vše je zde pohromadě. U hotelu Plaza začíná známá nákupní zóna Pátá avenue. Na Páté je nádherně a bohatě vyzdobený kostel sv. Patrika a naproti Rockefellerovo centrum. Den ještě neskončil a ve městě je co prozkoumávat. Večer se můžete pouze procházet po ulicích, nakupovat, užít si nočního života v nesčetných barech a hospůdkách, jít na vyhlídky nebo do některého z divadel na Broadway.

3. den: Jogging v Central parku nebo plavba kolem ManhattanuNEW YORK

Aby se vám trošku změnil pohled na město, můžete si Manhattan prohlédnout i z vody. Plavba nás vezme po řece Hudson k soše Svobody, kolem Dolního Manhattanu do East River a pod mosty Brooklyn, Manhattan a Williamsburg k centrále OSN. (Plavba je fakultativní a stojí cca 800 Kč). Budete mít šanci vyfotit a prohlédnout si město z jiného úhlu. Po této plavbě, která trvá dvě hodiny, máte ještě dostatek času na vlastní program ve městě. V New Yorku je možností nepočítaně a za jednu pár denní návštěvu všechno nestihnete. Určitě si však toto město zamilujete, jako drtivá většina z 65 milionů návštěvníků, kteří sem ročně zavítají. Pokud na plavbu nepůjdete, tak den strávíte podle své chuti a nálady ať už nákupy, galeriemi, nebo odpočinkem v Central Parku. Náš průvodce Vám rád poradí.

4. den: Nákupy na 5.avenue a rozloučení s pupkem světaNEW YORK – EVROPA

Prostor na poslední naplnění nákupních tašek, individuální prohlédnutí atrakcí, zamáváme Times Square a odpoledne transfer na letiště, odlet domů a přílet další den.

5. den: Vítejte doma!EVROPA

Přílet domů.
Podobné zájezdy

New York Shopping

New York Shopping

Země: USA

Středisko: New York

Typ: Eurovíkendy

Termíny: Březen - Srpen

Délka pobytu: 5 dnů

č. zájezdu: 415540/113
bez stravování
letecky
od26 890,-/osoba
  USA - New York - Washington D.C. - Philadelphia - americký sen podrobně

  USA - New York - Washington D.C. - Philadelphia - americký sen…

  Země: USA

  Destinace: New York, Washington,…

  Středisko: New York, Philadelphia,…

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben, Květen

  Délka pobytu: 10 dnů

  Osob: 1-2, 1 osoba

  č. zájezdu: 301977/1
  bez stravování
  letecky
  od56 490,-/osoba
   Fairfield Inn & Suites Marriott Brooklyn, New York - letecky

   Fairfield Inn & Suites Marriott Brooklyn, New York - letecky

   Země: USA

   Středisko: New York

   Typ: Eurovíkendy

   Termíny: Březen - Srpen

   Délka pobytu: 5 dnů

   č. zájezdu: 456545/113
   snídaně
   letecky
   od25 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznavací zájezd New York

    New York - město snů. Poznávací zájezd s českým průvodcem nebo individuálně

    Když poprvé vkročíte na pulsující ulice Manhattanu, pocítíte ten obrovský energetický náboj, který město přináší. Socha Svobody, Times Square, Central Park, Brooklyn Bridge a Empire State Building

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Aktuálně

    27.2.2024

    Velikonoční lyžování

    Vyrazte zalyžovat si přes Velikonoce. Nepotřebujete si brát žádnou dovolenou!

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    24.1.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 35%

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit