Sol Nessebar Bay & Mare Resort

Bulharsko, Nesebr

č. zájezdu: 486605/122
od17 790,-/osoba
Sol Nessebar Bay & Mare Resort - Bulharsko, Nesebr - Pobytové zájezdy

Sol Nessebar Bay & Mare Resort

Země: Bulharsko

Středisko: Nesebr

Ubytování: Sol Nessebar Bay & Mare Resort


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

nazev

****hotel Sol Nessebar Resort

doporuceni

Hotel Sol Nessebar Resort je součástí hotelového komplexu Meliá Hotels & Resort. Skládá se ze dvou totožných hotelů – Sol Nessebar Bay a Sol Nessebar Mare. Svým klientům nabízí velmi komfortní ubytování blízko pláže, služby all inclusive a aquapark pro děti a dospělé. Velká pozornost se zde věnuje dětem.

Poloha

Nachází se v jižní části Nového Nesebru.Je vzdálený cca 100 m od písčitépláže a cca 1 200 m od centra Nového Nesebru,cca 3 000 m od centra Starého Nesebrua cca 1 800 m od centra vesničky Ravda.Mezi oběma městy v létě funguje pravidelnáauto­busová doprava.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, italská restaurace (v hotelu Sol Nessebar Palace), lobby bar, španělský a japonský bar, Čínský Hot Pot (do hrnce s vařícím vývarem si každý sám vloží a uvaří polévku z již připravených surovin – maso, ryby, zeleninu nebo houby, v provozu od druhé poloviny měsíce června do konce srpna), pivní zahrádka, bar u bazénu, Burger bar (od druhé poloviny měsíce června do konce srpna), Fish&Chips, venkovní bazén, krytý bazén (v hotelu Sol Nessebar Palace), aquapark pro děti a dospělé, dětský bazén, sluneční terasa, multifunkční hřiště, dětský klub pro děti od 4 do 12 let, mezinárodní animační programy pro děti a dospělé. Zdarma: Wi-Fi ve společných prostorách, aquapark, slunečníky a lehátka u bazénu (osušky – vratná kauce), stolní tenis, šipky, jóga, zumba, fitness (v hotelu Sol Nessebar Palace), multifunkční hřiště (volejbal, basketbal a fotbal), vodní gymnastika a aerobik. Za poplatek: kadeřnictví, salón krásy, tři tenisové kurty, biliár, stolní fotbal, air hockey, mini bowling, mini karting, sauna, pára, masáže, turecké lázně, SPA centrum, půjčovna kol, lékař, parkoviště.

Ubytování

Pokoje s balkonem a sociálním zařízením (vana a sprcha, WC, fén) jsouklimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma), trezorem (za poplatek) a chladničkou.Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě. K dispozici jsou i pokoje s výhledem na moře (za příplatek).

Stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi (snídaně od 7:30 do 10:00, obědy od 12:30 do 14:30, večeře od 18:00 do 21:00) formou bufetu v hlavní hotelové restauraci, zmrzlinu v době od 10:00 do 16:00 h, občerstvení v baru u bazénu (čaj, káva, pizza, sendviče, zákusky) od 11:00 do 16:00 h, občerstvení v Burger baru (burgery, hot dog) od 12:00 do 15:00 h, občerstvení v restauraci Fish & Chips od 12:00 do 15:00 h, občerstvení v pivní zahrádce (preclíky, klobásy, zelí, pečené brambory – originální německé recepty) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (paella) v době od 12:00 do 15:00 h, občerstvení (panini) v době od 12:00 do 15:00 h, noční občerstvení v japonském baru v době od 21:00 do 22:00 h, Čínský Hot Pot (jednou za pobyt, místa nutno předem objednat) v době od 18:30 h do 21:30 h, tapas, sangria a koktejly v době od 20:00 do 22:00 h, noční občerstvení v lobby baru od 22:00 do 23:00 h, jednou za pobyt večeře v italské restauraci – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

plaz

Písčitá pláž postupně se svažující do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 100 m, schody na pláž). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Na pláži – paragliding, pronájem vodních šlapadel, vodních lyží, windsurfingu (za poplatek), občerstvení, bary.

popisnawww

Hotel Sol Nessebar Resort je součástí hotelového komplexu Meliá Hotels & Resort. Skládá se ze dvou totožných hotelů – Sol Nessebar Bay a Sol Nessebar Mare. Svým klientům nabízí velmi komfortní ubytování blízko pláže, služby all inclusive a aquapark pro děti a dospělé. Velká pozornost se zde věnuje dětem.

gps

42.653404,27.698035

letak

all inclusive, aquapark pro děti a dospělé

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • letecká přeprava včetně letištních a bezpečnostních tax, palivové přirážky a emisního příplatku • transfery do pobytového místa a zpět
• ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky/slovensky mluvící delegát
• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za cestovní pojištění Holiday Europe včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč850 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt doporučený příplatek cestovní pojištění Holiday Europe Plus včetně pojištění storna zájezdu (více informací zde)  storno/plnění do 80 000 Kč990 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 80 000 Kč740 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023 *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

plazcca

cca 100 m

plazm

100

stitky

AquaparkPísčitá pláž cca 100 mKomfortní ubytováníSkvělý servisBohatý výběr služebHistorie na dosah


Podobné zájezdy

Sol Nessebar Palace

Sol Nessebar Palace

Země: Bulharsko

Destinace: Burgas

Středisko: Nessebar

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 485177/109
all-inclusive
letecky
od21 390,-/osoba
  Last minute
  -41%sleva
  Hotel Sol Nessebar Palace

  Hotel Sol Nessebar Palace

  Země: Bulharsko

  Destinace: Jižní pobřeží

  Středisko: Nesebar

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 15 dnů

  č. zájezdu: 487826/89
  all-inclusive
  vlastní doprava
  od9 049,-/osoba
   Hotel Sol Marina Palace

   Hotel Sol Marina Palace

   Země: Bulharsko

   Destinace: Burgas

   Středisko: Nessebar

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 3 až 15 dnů

   č. zájezdu: 472356/138
   all-inclusive
   letecky
   od8 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Dovolená Itálie Rosolina Mare

    Rosolina Mare je hezké turistické městečko na jadranské riviéře asi 60-70 km jižně od Benátek a nachází se v přírodním prostředí řeky Pád v malebné zeleni lesů, které vytvářejí stín a propůjčují místu charakteristickou vůni.

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit