Švýcarsko, hory a jezera

č. zájezdu: 280375/16
od7 590,-/osoba
Švýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolená

Švýcarsko, hory a jezera

Země: Švýcarsko


Stravování: polopenze
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Aktivní dovolená, Pobytové zájezdy, Poznávací zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 6 dnů


Výhody:

Možnosti dopravy

  • autobusem

Možnosti stravování

  • polopenze

Švýcarsko: to je nejen slavné středisko Zermatt a ještě slavnější Matterhorn, považovaný za nejkrásnější horu světa. Švýcarsko to je také Vodní hrad Chillon na Ženevském jezeře, největší termální lázně Švýcarska Leukerbad a švýcarská čokoládovna nedaleko jezera Lugano.

1. den

Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.

2. den

Ráno příjezd do Švýcarska – do FLIMSU , vycházka lesoparkem k vyhlídce na KAŇON ŘEKY RÝN, který je nazýván GRAND CANYON OF SWITZERLAND. Dále pes průsmyk OBERALP a FURKA, kde je možnost navštívit ledovcovou jeskyni, dojezd na ubytování.

3. den

Celodenní výlet do ZERMATTU  – autobusem do Täsche , vláčkem do Zermattu možnost výjezdu zubačkou na vyhlídkovou plošinu GORNEGRAT v nadm. výšce 3.130 m, k večeru návrat k ubytování.

4. den

Ráno nejprve odjezd do blízkého střediska SAAS FEE , které je nazýváno perlou Walliských Alp. Možnost výjezdu soustavou lanovek a Alpským metrem až na MITTELLALALIN do výšky 3500 metrů nad mořem, otáčivá restaurace a největší ledovcová jeskyně na světě. Odpoledne využijeme další lanovky v SAASKÉM ÚDOLÍ , které nás vyvezou k úžasným výhledům na ledovce a čtyřtisícovky. V případě špatného počasí návštěva města Brig . Návrat na večeři a nocleh.

5. den

Ráno odjezd do EMMENTÁLSK0HO ÚDOLÍ, kde se podíváme na ukázkovou sýrárnu, ochutnávka, možnost nákupu sýrů. Dále návštěva známé výrobny sušenek značky KAMBLY, spojená s ochutnávkou mnoha druhů. Odjezd k BODAMSKÉMU JEZERU do KOSTNICE, kde se podíváme na památky spojené s Mistrem Janem Husem. Večer odjezd ze Švýcarska.

6. den

Ráno příjezd do Prahy

Cena zahrnuje:

  • dopravu luxusním autobusem
  • 3× ubytování v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)
  • 3× českou polopenzi
  • průvodce

Fakultativně:

  • pojištění léčebných výloh a storna: 210 CZK
  • 1/1 pokoj: 750 CZK
Švýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolenáŠvýcarsko, hory a jezera - Aktivní dovolená

Slevy

Z uvedené ceny můžete získat tyto slevy za včasné přihlášení které jsou platné do 15.2. 2018

Cena zájezdu Stálý klient Nový klient
do 4000 Kč sleva 200 Kč/os. sleva 100 Kč/os.
do 6000 Kč sleva 300 Kč/os. sleva 200 Kč/os.
do 8000 Kč sleva 400 Kč/os. sleva 250 Kč/os.
do 10000 Kč sleva 500 Kč/os. sleva 300 Kč/os.
nad 10000 Kč sleva 600 Kč/os. sleva 400 Kč/os.

Pokud chcete využít slevu za včasné přihlášení a nemáte dostatečnou finanční hotovost, máte možnost rozvolnit zálohu a zaplatit do 15.2.2018 menší zálohu 1000 Kč/os. a následně do 31.3. 2012 doplatíte zbytek do plné výše zálohy. Nevztahuje se na letecké zájezdy.

Skupinové slevy již od 6 platících osob!


Doprava

Autokarové zájezdy jsou realizovány z Prahy, obvykle stanice metra A Dejvická, od hotelu Diplomat, Evropská ulice nebo konečná metra B – Černý Most (nejlépe vystoupit z prvního vagónu metra, popojít dále ve směru jízdy cca 200 m, zde je již vidět venkovní McDonald´s, stojící na okraji velkého parkoviště obchodního centra Černý Most. Autobus bude stát před venkovní restaurací McDonald´s, směrem k parkovišti obchodního centra Černý Most.) Zastávka může být vyjímečně i u stanice metra C Holešovice.

V detailu zájezdu se dozvíte, zda jsou možná také další odjezdová místa jako je např. Plzeň.


Pojištění

Komplexní pojištění UNIQA pojišťovna, a.s. je zahrnuto do ceny u většiny našich autobusových zájezdů.

773 647 900
774 418 009

(po-pá: 8:00 - 17:00)

všechny kontakty

Aktuálně

14.3.2019

Norsko nejen pro seniory 55+

Nejlevnější letecký zájezd do Norska. V základní ceně již zahrnutá polopenze, komplexní cestovní pojištění UNIQA včetně storna a vyhlídkovou plavbu po Geirangerfjordu.

10.3.2019

Island nejen pro seniory 55+

Poznejte Island během našeho nejúspěšnějšího zájezdu minulých let. Noclehy jsou zajištěny v penzionu v pokojích s příslušenstvím a povlečením.

6.3.2019

Cestovní pojištění zdarma k zájezdům do exotiky

Každá osoba dostane k zájezdu jako bonus kvalitní cestovní pojištění včetně storna zdarma.

RSS, více aktualit

Novinky E-mailem

Zaregistrujte se k odběru novinek e-mailem


zpracováním os. údajů