Meeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa

č. zájezdu: 489430/36
od66 951,-/osoba
-7%sleva
First minute
Meeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdy

Meeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa

Země: Maledivy

Ubytování: Meeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa


Stravování: plná penze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Říjen

Délka pobytu: 19 až 110 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • plná penze

Ubytování

ubytovani v hotelu

Program1. den: ODLET Z PRAHY : Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.2. den: PŘÍLET NA MALEDIVY: Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.3. – 8. den: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný pro gram na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrův ků, jež vytvářejí celkem 19 souostroví. Na těchto atolech – původem korálových ostrovech na vrcholech podmořských sopek se určitě nebudete nudit. Překrásné pláže s jemným bílým pískem, teplé průzračné moře Indického oceánu a příjemné tropické podnebí jsou zárukou Vaší spokojenosti. Vyznavači potápění a šnorchlování zde mohou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropickou přírodu s množstvím palem.9. den: ODLET DO PRAHY : Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

Meeru Island Resort , severní Male atol


Popis

Meeru Island Resort – resort obklopený nádhernou lagunou a dlouhými bílými písečnými plážemi, se nachází na ostrově Meerufenfushi, zhruba 55 minut rychlolodí od mezinárodního letiště Ibrahima Nasira v Male. Ostrov je 1200 metrů dlouhý a 350 metrů široký a řadí se tak k největším na Maledivách. Disponuje celkem 248 pokoji v různých kategoriích.

Vybavení

4 restaurace, 6 barů, obchody, zlatnictví, internet cafe, 2 bazény, dětský bazén, dětské hřiště, miniclub

Pláž

s jemným bílým pískem

Zábava a sport

potápění, vodní sporty, 2 tenisové kurty, golfové odpaliště a putting, 9-jamkové hřiště, volejbal, badminton, půjčovna kol, fittness, venkovní a stolní hry, stolní tenis, kulečník, výlety, animační programy, diskotéka, živá hudba

Stravování

plná penze – snídaně, obědy a večeře. All inclusive za příplatek

Vybavení plážových vil

koupelna s WC, minibar, trezor, klimatizace, stropní ventilátor, fén, TV, telefon, Wi-Fi.

V základní ceně je ubytování typu Beach vila. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek. Na pokoji maximálně 3 dospělí či 2 dospělí a 2 děti do 12 let.

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha – Malé – Praha s přestupem
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 7× nocleh v resortech dle výběru, se stravou dle výběru
 • asistenci CS delegáta na letišti v Male

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění
Meeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdyMeeru Island Resort, severní Male atol - Beach Villa - Pobytové zájezdy

Doprava

Letecká přeprava je zajištěna formou charterových letů nebo na pravidelných linkách českých nebo známých zahraničních leteckých společností. V důsledku denního vytížení letových tras i techniky linkovým provozem se charterové lety realizují převážně v nočních hodinách. V souladu s platnými mezinárodními předpisy a dohodami nemůže naše cestovní kancelář ovlivnit případné změny letecké společnosti, typu letadla, letového řádu a trasy (včetně mezipřistání). V některých případech nastávají změny jen několik hodin před odletem. Ve Vašich pokynech uvedenou dobu letu je nutné chápat jako orientační, neboť může být změna např. vlivem nepříznivých letových podmínek. Délka trvání zájezdu vychází z platného letového řádu v době zpracování katalogu. Změnou řádu, především v případě nočních letů, může být zkrácen celkový počet dní trvání zájezdu, avšak bez vlivu na zkrácení zaplacených služeb v cílovém místě.

Doporučujeme: parkování u letiště Praha


Podobné zájezdy

Kuredu Island Resort, Maledivy-Lhaviyani atol - Beach Villa

Kuredu Island Resort, Maledivy-Lhaviyani atol - Beach Villa

Země: Maledivy

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Říjen

Délka pobytu: 19 až 110 dnů

č. zájezdu: 489434/36
plná penze
letecky
od69 276,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Royal Island Resort, Maledivy-Baa atol - Beach Villa

  Royal Island Resort, Maledivy-Baa atol - Beach Villa

  Země: Maledivy

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Listopad - Říjen

  Délka pobytu: 19 až 110 dnů

  č. zájezdu: 489431/36
  all-inclusive
  letecky
  od98 571,-/osoba
   First minute
   -7%sleva
   Vilamendhoo Island Resort, jižní Ari atol - Adjoining Beach Villa

   Vilamendhoo Island Resort, jižní Ari atol - Adjoining Beach Villa

   Země: Maledivy

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad - Říjen

   Délka pobytu: 19 až 110 dnů

   č. zájezdu: 489435/36
   plná penze
   letecky
   od74 856,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Dovolená Itálie Rosolina Mare

    Rosolina Mare je hezké turistické městečko na jadranské riviéře asi 60-70 km jižně od Benátek a nachází se v přírodním prostředí řeky Pád v malebné zeleni lesů, které vytvářejí stín a propůjčují místu charakteristickou vůni.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit