The Three Corners Happy Life Resort

Egypt, Marsa Alam

č. zájezdu: 486939/137
od18 190,-/osoba
The Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdy

The Three Corners Happy Life Resort

Země: Egypt

Destinace: Marsa Alam (oblast)

Středisko: Marsa Alam


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Březen

Délka pobytu: 8 až 29 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Umístění

 • poloha: hotel se nachází cca 25 km jižně od letiště v Marsa Alam a cca 37 km od centra města – pláž: přímo u hotelu písečná pláž (místy kamenitá) s korálovým podložím, vstup možný přes molo, doporučujeme boty do vody

Vybavení a služby

 • zdarma: celkem 2 bazény z toho jeden se skluzavkami a tobogány (1 bazén v zimě vyhřívaný) a 1 bazén pro děti (v zimě vyhřívaný), líná řeka, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, fitness centrum, stolní tenis, plážový volejbal a fotbal, vodní polo, aquaerobik, šipky, wifi v lobby – za poplatek: wellness centrum (sauna, pára, jacuzzi, masáže a další procedury), potápěčské centrum – zábava a animace: denní animace i večerní show – další: dětský klub a hřistě, obchůdky, kadeřnictví, bankomat, služby lékaře, lékárna, prádelna a čistírna
The Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdyThe Three Corners Happy Life Resort - Marsa Alam (oblast) - Egypt, Marsa Alam - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Hotel Happy Life Village

Hotel Happy Life Village

Země: Egypt

Středisko: Dahab

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Listopad

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 468747/138
all-inclusive
letecky
od8 590,-/osoba
  The Three Corners Fayrouz Plaza

  The Three Corners Fayrouz Plaza

  Země: Egypt

  Destinace: Marsa Alam (oblast)

  Středisko: Marsa Alam

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Březen

  Délka pobytu: 8 až 29 dnů

  č. zájezdu: 461982/137
  all-inclusive
  letecky
  od19 590,-/osoba
   Hotel Three Corners Equinox Beach Resort

   Hotel Three Corners Equinox Beach Resort

   Země: Egypt

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Květen - Říjen

   Délka pobytu: 3 až 15 dnů

   č. zájezdu: 468894/138
   all-inclusive
   letecky
   od9 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit