Malý okruh Čínou

č. zájezdu: 491633/113
od45 990,-/osoba
Malý okruh Čínou

Malý okruh Čínou

Země: Čína


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Duben

Délka pobytu: 8 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Program0. – 1. den: 1. den: Odlet z ČR.
2. den: Přílet do Pekingu. Transfer do hotelu. Odpoledne základní okruh centrem Pekingu a individuální program. 3. den: Procházka po největším náměstí na světě Tchien-an-men- náměstí Nebeského klidu o rozloze 44 hektarů. Dále pokračujeme prohlídkou nejnavštěvovanější pekingské památky – Zakázaného města, sídla panovníků dynastie Ming a Čching po více než 500 let. Zakázané město bývá též nazýváno největším kulturním muzeem Číny, během vlády všech císařů bylo nepřístupné veřejnosti. 4. den: Dopoledne návštěva chrámu Nebes postaveného již v roce 1420. V tomto rozsáhlém chrámu panovníci dynastie Ming a Čching pořádali modlitební obřady a rituály. Dále procházka historickou částí Pekingu – pověstnými hutongy, které představují poslední část dochované původní zástavby Pekingu. Odpoledne výlet do Letního paláce – letního sídla čínských císařů. Během své vlády zde císaři přebývali a odpočívali v rozlehlých zahradách. Prohlédnete si i známou Loď čistoty a klidu – Mramorovou loď císařovny Cch´-si z roku 1888. Možnost dokoupení večeře – čínské speciality Pekingské kachny.

5. den: Celodenní výlet k velkolepé stavbě – Velké čínské zdi, jež se rozpíná v délce více než 6.000 km a lze ji zpozorovat i z vesmíru. Tato zeď, jež původně sloužila k obranným účelům proti invazi barbarů, se nachází zhruba 60 km severovýchodně od Pekingu. Večer návrat do hotelu. 6. den: Dopoledne Peking olympijský – návštěva tzv. Olympic Green – stadionu Ptačí hnízdo a Vodní kostka – nejpůsobivějších částí pekingské olympiády. Odpoledne procházka po Wang Fu Ti Road, nejrušnější třídy moderního centra Pekingu s četnými obchodními domy i různými kulinářskými specialitami. 7. den: Transfer na letiště. Odlet z Pekingu zpět do ČR. Přílet do ČR ve večerních hodinách.

Čína je příliš velká země, aby bylo možné ji poznat během jediné návštěvy. Ale pokud máte někde začít, pak to je dozajista Peking a jeho okolí. Najdete zde nejen řadu úchvatných památek UNESCO, ale také moderní stavby 21. století.

Poznámka


Pro více informací o Číně navštivte naše webové stránky poznavaci-zajezdy.slantou­r.cz.

Cena zahrnuje:

 • letecká doprava Praha – Peking – Praha
 • zavazadlo k odbavení
 • 5× nocleh v hotelu
 • 5× snídaně
 • transfery z / na letiště,
 • výlet k Velké čínské zdi
 • služby průvodce CK

Cena nezahrnuje:

 • Vízum (poplatek cca 1.200 Kč)
 • Vstupy do památkových objektů
 • komplexní pojištění
 • místní dopravu v Pekingu

Slevy:

 • 2 % – sleva pro klienty z let 2020 – 2023 (poznávací zájezdy), rezervace min. 90 dní před odjezdem – Sleva pro stále klienty (účast na zájezdech SLAN tour) v letech 2020–2023, rezervace min. 90 dní před odjezdem, nad 20.000 Kč
Malý okruh ČínouMalý okruh ČínouMalý okruh ČínouMalý okruh ČínouMalý okruh Čínou

Doprava

CK provozuje vlastní autokarovou dopravu. Cílem této nabídky je seznámení co nejširší veřejnosti s možností využít naše luxusní autokary vybavené klimatizací, vestavěným WC, videem a občerstvením pro zpříjemnění Vašich cest u nás i v zahraničí tak, aby byly umocněny Vaše zážitky z krásného zájezdu. Samozřejmostí jsou pro nás vedle luxusních autobusů i luxusní služby – v posádkách našich autobusů jsou zkušení profesionálové, kteří brázdí Evropu křížem krážem již řadu let a k jejich základním návykům patří i špičkové služby pro klienty. V současné době nabízí naše firma 2 autokary Mercedes. Typ O350 RHD a Typ MB Tourismo. Oba v konfiguraci 49+1 míst:

Mercedes O350 RHD : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání .

Mercedes Tourismo : 49 + 1 míst, klimatizace, velkoprostorové zavazadlové kufry, vestavěné WC, video – 2 televize, teplé a studené nápoje během cesty. Cenová nabídka je od 24 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání. Většinou však fungují smluvní ceny, které jsou různé podle jednotlivých typů zajišťované dopravy, její náročnosti, případně objemu přepravy. Pro menší skupiny nabízíme rovněž dopravu minivanem (mikrobusem) VW Transporter s kapacitou 8 osob. VW Transporter T6 : 7–8 míst, klimatizace, dostatečný prostor pro zavazadla. Cenová nabídka od 9 Kč/km a 150 Kč/hod. čekání.


Podobné zájezdy

Poznávací zájezd Taiwan, Hongkong, Macao a Bali

Poznávací zájezd Taiwan, Hongkong, Macao a Bali

Země: Čína

Ubytování: hotel

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec - Duben

Délka pobytu: 15 dnů

č. zájezdu: 270144/72
snídaně
letecky
od90 783,-/osoba
  -23%sleva
  Poznávací zájezd Čína, Tibet, Nepál, Indie

  Poznávací zájezd Čína, Tibet, Nepál, Indie

  Země: Čína

  Ubytování: hotel

  Typ: Poznávací zájezdy

  Termíny: Září - Srpen

  Délka pobytu: 25 až 26 dnů

  č. zájezdu: 174785/72
  snídaně
  letecky
  od113 400,-/osoba
   -28%sleva
   To nejlepší z Číny

   To nejlepší z Číny

   Země: Čína

   Typ: Poznávací zájezdy

   Termíny: Červenec - Duben

   Délka pobytu: 11 dnů

   č. zájezdu: 465864/72
   snídaně
   letecky
   od62 937,-/osoba
    -37%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Norsko 2024 letecky i autobusem

    Norské fjordy, Lofoty, Velký okruh Skandinávií se Summit Tour

    Opravdu široký výběr shromažďuje nabídku většinu pořadatelů v České republice a umožňuje Vám zvolit si program a termín podle Vašich představ bez nutnosti ztrácet čas hledáním jinde.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    16.7.2024

    First minute poznávací zájezdy

    Nabízíme mimořádné slevy na oblíbené poznávací zájezdy do všech bezpečných zemí na sezónu 2024-2025

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    RSS, více aktualit