LUX South Ari Atoll - Beach Pavilion

č. zájezdu: 489432/36
od92 991,-/osoba
-7%sleva
First minute
LUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdy

LUX South Ari Atoll - Beach Pavilion

Země: Maledivy

Ubytování: LUX South Ari Atoll - Beach Pavilion


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Listopad - Říjen

Délka pobytu: 19 až 110 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Ubytování

ubytovani v hotelu

Program1. den: ODLET Z PRAHY : Odlet z letiště Praha. Odbavení na letišti 2 hodiny před odletem.2. den: PŘÍLET NA MALEDIVY: Přílet na Maledivy do hlavního města Malé. Transfer do hotelu dle výběru. Ubytování, volno.3. – 8. den: POBYT U MOŘE: Snídaně. Volný pro gram na opalování, koupání, sportování a výlety. Maledivy tvoří celkem 1.200 ostrův ků, jež vytvářejí celkem 19 souostroví. Na těchto atolech – původem korálových ostrovech na vrcholech podmořských sopek se určitě nebudete nudit. Překrásné pláže s jemným bílým pískem, teplé průzračné moře Indického oceánu a příjemné tropické podnebí jsou zárukou Vaší spokojenosti. Vyznavači potápění a šnorchlování zde mohou pozorovat rozmanité korálové útesy a podmořský svět, můžete si vybrat z pestré nabídky vodních sportů a jiných sportovních aktivit či obdivovat tropickou přírodu s množstvím palem.9. den: ODLET DO PRAHY : Snídaně. Transfer na letiště v Malé a odlet do Prahy. Přílet do Prahy.

LUX South Ari Atoll


Popis

resort vhodný pro milovníky šnorchlování, potápění i pro rodiny s dětmi. Transfer hydroplánem trvá cca 25 minut nebo místním přeletem a rychlolodí 20 min + 10 min. Nabízí ubytování ve 24 plážových dvouvilách, 12 rodinných plážových vilách, 45 samostatných plážových vilách, dále 12 plážových vilách s bazénem a celkem 88 vodních vilách rozdělených do několika kategorií.,

Vybavení

5 restaurací, 6 barů, zmrzlinový salon, bazén, fitness, tenis, stolní tenis, sauna, lázně, masáže, salon krásy, potápěčské centrum, centrum vodních sportů, obchod se suvenýry, dětský klub, wi-fi.,

Pláž

s jemným bílým pískem,

Zábava a sport

potápění, vodní sporty, tenis, stolní tenis, kulečník, rybolov, výlety, animační programy, hlídání dětí, mini club,

Stravování

snídaně, možno dokoupení polopenze, plné penze, all inclusive či all inclusive Premium.,

Vybavení plážových dvouvil

koupelna s WC, župany, fén, klimatizace, minibar, vybavení na přípravu kávy/čaje, TV, telefon, trezor, Wifi, terasa,

V základní ceně je ubytování typu Beach Pavillion. Ubytování ve vyšší kategorii za příplatek. Na pokoji maximálně 3 dospělí či 2 dospělí a 1 dítě do 12 let.

Cena zahrnuje:

 • leteckou přepravu Praha – Malé – Praha s přestupem
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 7× nocleh v resortech dle výběru, se stravou dle výběru
 • asistenci CS delegáta na letišti v Male

Cena nezahrnuje:

 • fakultativní výlety
 • cestovní pojištění
LUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdyLUX South Ari Atoll - Beach Pavilion - Pobytové zájezdy

Doprava

Letecká přeprava je zajištěna formou charterových letů nebo na pravidelných linkách českých nebo známých zahraničních leteckých společností. V důsledku denního vytížení letových tras i techniky linkovým provozem se charterové lety realizují převážně v nočních hodinách. V souladu s platnými mezinárodními předpisy a dohodami nemůže naše cestovní kancelář ovlivnit případné změny letecké společnosti, typu letadla, letového řádu a trasy (včetně mezipřistání). V některých případech nastávají změny jen několik hodin před odletem. Ve Vašich pokynech uvedenou dobu letu je nutné chápat jako orientační, neboť může být změna např. vlivem nepříznivých letových podmínek. Délka trvání zájezdu vychází z platného letového řádu v době zpracování katalogu. Změnou řádu, především v případě nočních letů, může být zkrácen celkový počet dní trvání zájezdu, avšak bez vlivu na zkrácení zaplacených služeb v cílovém místě.

Doporučujeme: parkování u letiště Praha


Podobné zájezdy

Hotel Angaga Island Resort & Spa

Hotel Angaga Island Resort & Spa

Země: Maledivy

Středisko: South Ari Atoll

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 6 až 15 dnů

č. zájezdu: 483185/138
polopenze
letecky
od42 590,-/osoba
  Hotel Villa Park Sun Island

  Hotel Villa Park Sun Island

  Země: Maledivy

  Středisko: South Ari Atoll

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 6 až 15 dnů

  č. zájezdu: 481616/138
  plná penze
  letecky
  od48 390,-/osoba
   Lily Beach Resort & Spa, Maledivy-jižní Ari atol - Beach Villa

   Lily Beach Resort & Spa, Maledivy-jižní Ari atol - Beach Villa

   Země: Maledivy

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Listopad - Říjen

   Délka pobytu: 19 až 110 dnů

   č. zájezdu: 489438/36
   all-inclusive
   letecky
   od129 261,-/osoba
    First minute
    -7%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Dovolená Slunečné pobřeží

    Slančev Brjag, Sonnestrand, Sunny Beach

    Slančev Brjag, v němčině Sonnestrand, Britové mu říkají Sunny Beach, v češtině seš nazývá Slunečné pobřeží. Je to největší bulharské pobřežní letovisko.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit