Poznávací zájezd Londýn od A po Zet

Autobusový zájezd do Londýna s průvodcem

č. zájezdu: 483815/89
od8 190,-/osoba
Autobusový zájezd Londýn od a po Zet

Poznávací zájezd Londýn od A po Zet

Země: Velká Británie

Ubytování: hotel


Stravování: snídaně
Doprava: autobusem

Typ zájezdu: Poznávací zájezdy

Termíny: Červenec - Duben

Délka pobytu: 5 dnů


Možnosti dopravy
 • autobusem
Možnosti stravování
 • snídaně

Poznejte Londýn a Windsor s průvodcem

Vydejte se na zájezd plný historie a kultury. První den odjíždíme z České republiky a druhý den vás čeká celodenní pěší prohlídka Londýna s návštěvou ikonických míst jako Trafalgarské náměstí, Big Ben, Buckingham Palace, Piccadilly Circus a mnoho dalších. Třetí den zavítáme do Windsoru, kde můžete navštívit nejstarší královský zámek. Čtvrtý den se opět ponoříme do kouzla Londýna s prohlídkou katedrály sv. Pavla, Toweru a Tower Bridge. Pátý den se vrátíme zpět do České republiky. Připojte se k nám na tento nezapomenutelný zážitek!

Trasa 1: Ostrava-Olomouc-Brno-Jihlava-Praha-Beroun-Plzeň – doprava je realizována společností Transdev, Depobus a Crosseurope

Trasa 2: Liberec-Mladá Boleslav-Praha-Beroun-Plzeň – doprava je realizována společností AD Dejmek a Car-tour

Trasa 3: Hradec Králové-Praha-Beroun-Plzeň – doprava je realizována společností Car-tour

Cena zahrnuje

 • dopravu klimatizovaným autobusem
 • 2 noclehy v hotelu *** s anglickou snídaní v ceně, hotel na okraji Londýna, pokoje s příslušenstvím
 • trajekty
 • služby průvodce po celou dobu zájezdu
 • zákonné pojištění dle zák. č. 159/1999 Sb.

Program zájezdu

1. den Odjezd z ČR autobusem. Nástupní místa v celé ČR – vybírejte v rezervačním formuláři.

2. den Londýn – celodenní pěší prohlídka centra města s průvodcem s využitím veřejné dopravy – Trafalgarské náměstí, vládní čtvrť Whitehall – Downing Street, Parlament – Big Ben, Buckinghamský palác, Piccadilly Circus, Soho, Čínská čtvrť, Covent Garden, Westminsterského opatství, možnost návštěvy Národní galerie, Britského muzea, příp. příležitost k nákupům na Oxford Street nebo fakultativně vstupenky na mrakodrap The Shard s vyhlídkou i vyhlídkové kolo London Eye. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, nocleh.

3. den Snídaně v hotelu, odjezd do Windsoru možnost návštěvy nejstaršího královského zámku v Británii – Windsoru – víkendové sídlo královské rodiny, návrat do Londýna – Hyde Park. Fakultativně vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussauds nebo možnost návštěvy muzea Sherlocka Holmese – Baker Street, námořní akademie a královské observatoře s nultým poledníkem v Greenwich. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna do hotelu na okraji Londýna, ubytování, individuální večerní program, nocleh.

4. den Snídaně v hotelu, Londýn – celodenní pěší prohlídka města s průvodcem s využitím veřejné dopravy – katedrála sv. Pavla, Milelnnium Bridge, Tate Galery, Globe, Southwark Cathedral, London Bridge s vyhlídkou, Tower – původně královská rezidence a obávané vězení, dnes proslulá klenotnice a zbrojnice, nejslavnější londýnský most Tower Bridge, HMS Belfast – poslední velký křižník Royal Navy, přístavní doky upravené na obchodní a zábavní oblast St. Katherine´s Dock; nebo možnost k individuálnímu programu pro nákupy a návštěvu památek, muzeí, galerií, večer odjezd do ČR.

5. den Návrat do České republiky.

Autobusový zájezd Londýn od a po ZetAutobusový zájezd Londýn od a po ZetAutobusový zájezd Londýn od a po ZetAutobusový zájezd Londýn od a po ZetAutobusový zájezd Londýn od a po ZetAutobusový zájezd Londýn od a po Zet

Fakultativní služby

 • Vstupenka do muzea voskových figurín Madame Tussauds 1.290 Kč
 • Vstupenka na nejnavštěvovanější londýnskou atrakci London Eye 1.250 Kč
 • Vstupenka na nezapomenutelnou vyhlídku z mrakodrapu The Shard 1.150 Kč
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj 2.390 Kč
 • Možnost rezervace v autobuse (řada 2): příplatek 299 Kč
 • Možnost rezervace v autobuse (řada 3–5): příplatek 249 Kč

Informace

K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.

Vstupy do památek a jízdné MHD hradí účastníci zájezdu sami na místě. Změna hotelu a programu vyhrazena. Minimální počet pro realizaci zájezdu je 30 osob.

Upozornění

Doporučujeme zakoupit si veškeré fakultativní služby ve vaší cestovní kanceláři. Bohužel není vždy možné požadovat zajištění a finanční vyrovnání těchto služeb na místě u průvodce zájezdu. V případě, že k nákupu dojde, požadujte vždy doklad o zaplacení.

Výklad k navštíveným místům může podat průvodce pouze v autokaru a v přiměřené míře mimo autokar. Prohlídky jednotlivých pamětihodností probíhají individuálně, bez přímého průvodcovského výkladu.

Doporučujeme si před cestou vyhotovit kopie cestovních dokladů a nenosit je spolu s originály. V případě ztráty či odcizení se tím urychlí vyřizování formalit na zastupitelských úřadech.


Podobné zájezdy

Londýn letecky z Brna

Londýn letecky z Brna

Země: Velká Británie

Ubytování: Londýn letecky z Brna

Typ: Poznávací zájezdy

Termíny: Září

Délka pobytu: 5 dnů

č. zájezdu: 483379/102
snídaně
letecky
od17 490,-/osoba
  Londýn a Windsor

  Londýn a Windsor

  Země: Velká Británie

  Destinace: Londýn

  Středisko: Windsor

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Září

  Délka pobytu: 5 dnů

  č. zájezdu: 486551/109
  snídaně
  autobusem
  od8 599,-/osoba
   Last minute
   -33%sleva
   Hotel Royal National 3, Londýn - letecky z Brna, 4 dny

   Hotel Royal National 3, Londýn - letecky z Brna, 4 dny

   Země: Velká Británie

   Středisko: Londýn

   Typ: Eurovíkendy

   Termíny: Červen - Leden

   Délka pobytu: 4 dny

   č. zájezdu: 462199/113
   snídaně
   letecky
   od8 990,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Poznávací zájezdy Londýn 2024

    Poznávací zájezdy a eurovíkendy do Londýna se Summit Tour

    Pojeďte s námi poznávat a obdivovat hlavní město nejstaršího evropského demokratického zřízení, které má svým návštěvníkům rozhodně co nabídnout. Ponoříme se jak do keltské historie a nespočtu historických památek, tak do živé současnoti.

    Poznávací zájezdy Itálie

    Poznávací zájezdy Itálie - široký výběr a skvělé ceny!

    Od vrcholků Alp až k jižnímu cípu Sicílie je Itálie skutečným důkazem toho, že svět je jeviště. Architekti a sochaři zde vytvořili bezpočet parků a zahrad. Příroda zde vykouzlila krajinný ráz s charakteristickými cypřiši, olivovníky, fíkovníky a řadami vinic v mnoha podobách. Vyzkoušet můžete oblíbené zájezdy autobusem i letecky do Benátek, poznávací zájezdy do Říma autobusem s mnoha odjezdovými místy a další úžasná místa Itálie.

    Poznávací zájezdy Turecko

    Pestrá a široká nabídka poznávacích zájezdů do Turecka

    Turecko se rozprostírá jak známo na poloostrově Malá Asie a svoji menší částí zasahuje do jihovýchodní Evropy na Balkánském poloostrově. Turecko má pod svoji kontrolou dva strategické průlivy Bospor a Dardanely, které se nacházejí mezi Černým a Středozemním mořem a tak je spojují.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit