Roger de Flor by Seleqtta

Španělsko, Lloret de Mar

č. zájezdu: 473682/93
od13 490,-/osoba
-16%sleva
First minute
Roger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdy

Roger de Flor by Seleqtta

Země: Španělsko

Destinace: Costa Brava/Maresme

Středisko: Lloret de Mar


Stravování: polopenze
Doprava: letecky, autobusem

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů


Možnosti dopravy

 • autobusem
 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze

Výlety a jiné služby zahrnuté v ceně:

Víno a voda k večeři zdarma

Stravování:

POLOPENZE formou bohatých švédských stolů (voda a víno u oběda a večeře ZDARMA)
možnost plné penze za příplatek (pouze v červnu a září)

Cena nezahrnuje:

 • komplexní cestovní pojištění UNIQA Covid + 60,– Kč/os/den
 • pobytovou taxu ve výši 1,32 €/os/den (k úhradě na místě)

Cena zahrnuje:

 • dopravu lux busem
 • ubytování
 • stravování 
 • welcome drink
 • služby delegáta
 • balíček na cestu
 • zákonné pojištění CK
 • DPH

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

Na místě se hradí turistická taxa ve výši 1,32 €/os/den (hradí osoby starší 17 let).

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Kolín – Praha – Plzeň – Rozvadov – Norimberk – Heilbronn – Karlsruhe – Freibourg – Mulhouse – Lyon – Nimes – Narbonne – Le Perthus/La Jonquera – Costa Brava/Maresme a zpět

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Kolín (08:00), Praha (09:15), Plzeň (10:45) + svozy z nástupních míst Hradec Králové (06:30), Pardubice (07:00), Jičín (07:00), Poděbrady (07:45), Nymburk (08:00), 2. den příjezd na pobřeží Costa Brava/Maresme cca 07:00–09:00 hod. Odjezd cesta zpět (9.den) v podvečerních hodinách (18–19 hod), návrat do ČR (10.den) cca 15–20 hod dle výstupních míst. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Minim. počet účastníků pro realizaci svozu z jednoho nástupního místa je 8 osob. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4–4,5 hod.

Autobusová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 499,– Kč.

Předpokládaný letový řád:

Cesta tam: odlet Praha 12:50 hod – přílet Barcelona 15:20 hod,
cesta zpět: odlet Barcelona 18:20 hod (příp. 09:40 hod) – přílet Praha 20:50 hod (příp.12:10 hod).
Upozorňujeme na možnost změny letového řádu v odletový/pří­letový den. Aktuální letový řád obdrží zákazník 7 dní před odletem v cestovních pokynech.

Motto – nadpis

NOVINKA! Hotel mezi mořem a nebem.
Pokoje s výhledem na moře a víno k večeři za PROMO CENU jedině s Monatourem!

Motto – odstavec

Nevšední hotel v šlechtickém sídle z 19. století umístěný na vyvýšenině mezi mořem a nebem s kouzelnými výhledy na staré město a lloretskou zátoku, uprostřed středomořské zeleně, co by kamenem dohodil od písečné pláže s průzračnou vodou. Poznejte místo, kde se čas zastaví, starosti rozplynou a život získá nový rozměr. Jedinečný zážitek s opojnými koktejly a špičkovou gastronomií. Naše NOVINKA . To musíte zažít!

Umístění ubytování:

Letovisko Lloret de Mar

Ubytování:

Nevšední hotel v šlechtickém sídle z 19. století umístěný na vyvýšenině mezi mořem a nebem s kouzelnými výhledy na staré město a lloretskou zátoku, uprostřed středomořské zeleně, co by kamenem dohodil od písečné pláže s průzračnou vodou.

Pokoj:

Komfortní klimatizované 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky) jsou s příslušenstvím, fénem, TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), minibarem (za poplatek) a balkonem s bočním výhledem na moře.

Roger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdyRoger de Flor by Seleqtta - Costa Brava/Maresme - Španělsko, Lloret de Mar - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Alba Seleqtta Spa Resort

Alba Seleqtta Spa Resort

Země: Španělsko

Destinace: Costa Brava/Maresme

Středisko: Lloret de Mar

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Září

Délka pobytu: 8 až 10 dnů

Osob: 1, 1-2, 1-4, 1-3 osoba

č. zájezdu: 473686/93
polopenze
letecky
od11 990,-/osoba
  First minute
  -14%sleva
  Negresco

  Negresco

  Země: Španělsko

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 9 dnů

  č. zájezdu: 444764/89
  bez stravování
  letecky
  od14 029,-/osoba
   Hotel HM Balanguera

   Hotel HM Balanguera

   Země: Španělsko

   Středisko: Palma

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Září - Březen

   Délka pobytu: 4 až 8 dnů

   č. zájezdu: 464687/89
   snídaně
   letecky
   od10 709,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit