Stella del Sud Camping Villagio

Itálie, Lido del Sole

č. zájezdu: 349959/121
od84,-/byt
-20%sleva
First minute
Stella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdy

Stella del Sud Camping Villagio

Země: Itálie

Destinace: Gargano

Středisko: Lido del Sole


Stravování: bez stravování
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Září

Délka pobytu: 4, 5, 6, 7, 8 dnů


Možnosti dopravy

  • vlastní doprava

Možnosti stravování

  • bez stravování

Popis destinace

Resort

Camping Villaggio Stella del Sud je středně velké rodinné středisko, ležící u pobřežní promenády spojující Lido del Sole s historickým městečkem Rodi Garganico. Disponuje restaurací s pizzérií, barem s automaty, stolním fotbalem a TV-místností, minimarketem, směnárnou a wi-fi (zdarma). Možnost grilování (gril je nutné mít vlastní).

Ubytování Victoria

4-lůžkové mobilehomy Classic s možností jedné přistýlky do 12 let (60 kg) jsou umístěny asi 100 m od pláže. Pláže: soukromá, písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vybavená plážovým servisem – pro všechny klienty CK Victoria zdarma (slunečník + 1 lehátko + 1 sedátko/mobi­lehome).

Pláže

Soukromá, písečná pláž s pozvolným vstupem do vody je vybavená plážovým servisem – pro všechny klienty CK Victoria zdarma (slunečník + 1 lehátko + 1 sedátko/mobi­lehome).

Sportovní, zábavní a společenské aktivity

Velký bazén s lehátky – vstup zdarma (vprovozu 16. 5.–4. 9.), tenisové kurty sbetonovým povrchem (poplatek), stolní tenis, víceúčelové, volejbalové a beachvolejbalové hřiště. Animační programy pro děti a dospělé. Na pláži je půjčovna šlapadel.

Tipy na výlety

Mořské jeskyně, Ostrovy Tremiti, Trhy Ischittella, Vieste/Peschici, Foresta Umbra, Lago di Varano.

Servis Victoria

Půjčování sportovních potřeb.

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 41.923675537109375°, 15.840010643005371°
Stella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdyStella del Sud Camping Villagio - Gargano - Itálie, Lido del Sole - Pobytové zájezdy

Aktuálně

26.5.2021

Aktuální podmínky vstupu do zemí

Chtěli bychom vás informovat o aktuálních pravidlech a možnostech cestování k dnešnímu dni v rámci České republiky a do okolních států. Snad Vám tento přehled usnadní vyznat se v současné stále se měnící situaci a pomůže vám při výběru vašeho zájezdu. · platí, že kdo má alespoň 14 dní po druhé dávce očkování proti Covid-19, může se vracet z ,červených‘ a ,oranžových‘ zemí do ČR bez testů či karantény. Očkovaným klientům toto usnadní cestování a ušetří náklady za testy.

6.5.2021

Vstupní podmínky do Tuniska

Do Tuniska lze vstoupit pouze s potvrzením o negativním PCR-testu na COVID-19. Toto potvrzení nesmí být v době vstupu do země starší 72 hodin. Z testování jsou vyjmuty děti do 11,99 let (avšak Smartwings má výjimku pro děti pouze do 4,99 let, čili děti starší 5 let musí mít na palubu letadla potvrzení o negativním antigenním testu ne starším než 24 hodin před odletem anebo o negativním PCR-testu......

13.10.2020

Cestování je možné! MADEIRA

Na ŘÍJEN jsme připravili jednoznačně POZNÁVACÍ ZÁJEZD, klienti se nemusí tedy obávat, že by šlo o turistiku: Madeira v kostce - ostrov, kde jaro nikdy nekončí. A to během dní, kdy je i státní svátek 28. října = pouze 4 dny dovolené!

RSS, více aktualit