Le Saline Resort

č. zájezdu: 484516/89
od13 669,-/osoba
Le Saline Resort - Pobytové zájezdy

Le Saline Resort

Země: Itálie


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 16 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Výhody nabídky 1 menší hotel s komorní atmosférou

Výhody nabídky 2 nejjižnější cíp pevninské Itálie

Výhody nabídky 3 přímo u pláže

Středisko Saline Joniche

Poloha Hotel se nachází na pobřeží Messinského průlivu v nejjižnějším cípu pevninské Itálie (autem pouze cca 1,5hod na Sicílii). Historické městečko Saline Jochie, ve kterém se hotel nachází, nabízí několik zajímavých památek, nákupních možností a dalších zařízení pro trávení volného času. Přímo u hotelu je také vlaková zastávka (vlak neruší). Letiště Lamezia Terme je vzdáleno přibližně 150 km.

Pláž Soukromá pláž s hrubším tmavým pískem a menšími oblázky se nachází přímo u hotelu. Pro hotelové hosty jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma. Ve vodě jsou místy velké kameny, možnost popojít cca 300 m pro lepší koupání. 

Vybavení Nově postavený hotel nabízí cca 40 ubytovacích jednotek. K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, restaurace s výhledem na moře, restaurace a bar a la carte, bar u bazénu, venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma. Wi-Fi zdarma v celém areálu. Společenská místnost

Ubytování Pokoj superior s výhledem na hory:Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, TV, trezorem, Wi-Fi připojením, minibarem, trezorem, vlastním sociální zařízením (sprcha, WC, fén) a balkonem či terasou. Možnost propojených pokojů (nelze zaručit). Za příplatek jsou k dispozici:Pokoj deluxe s částečným výhledem na moře Apartmán deluxe se 2 ložnicemi s částečným výhledem na moře

Strava Polopenze: snídaně (8:00–10:00 hod.) a večeře (20:00–22:00)

Sport a zábava Zdarma: animační programy v italském jazyce (v hlavní sezoně) – aquagym, skupinové tance, turnaje apod; večerní živé představení a zábavní program. Za příplatek: půjčovna kol

Cena zahrnuje

 • leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a příplatků* transfery v cíli zájezdu * počet noclehů dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího zařízení* služby delegáta* pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Informace

 • Dle vyhlášky místních úřadů se platí případná pobytová taxa, která je splatná na místě v hotovosti v EUR. Upozorňujeme, že zavedení taxy a její výše může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna. Aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do hotelu.* Při vstupu do bazénů (včetně hotelových) je nutné používat koupací čepici.
Le Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdyLe Saline Resort - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

La Serra Resort Italy Village

La Serra Resort Italy Village

Země: Itálie

Destinace: Kampánie

Středisko: Baia Domizia

Ubytování: La Serra Resort Italy Village

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Září

Délka pobytu: 8 dnů

č. zájezdu: 478725/135
polopenze
vlastní doprava
od9 710,-/osoba
  Horse Country Resort Congress and SPA

  Horse Country Resort Congress and SPA

  Země: Itálie

  Ubytování: …Resort Congress and SPA

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Duben - Říjen

  Délka pobytu: 8 dnů

  č. zájezdu: 480396/135
  polopenze
  vlastní doprava
  od15 950,-/osoba
   Sorriso Thermae Resort & Spa - Forio

   Sorriso Thermae Resort & Spa - Forio

   Země: Itálie

   Destinace: Ischia

   Středisko: Forio

   Ubytování: Sorriso Thermae Resort & Spa

   Typ: Ubytování

   Termíny: Duben - Listopad

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 403324/30
   polopenze
   vlastní doprava
   od11 500,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    10.4.2024

    Tipy na zajímavý zájezd každý týden

    Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

    RSS, více aktualit