LUX Le Morne

Mauricius, Le Morne

č. zájezdu: 486949/137
od56 490,-/osoba
LUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdy

LUX Le Morne

Země: Mauricius

Středisko: Le Morne


Stravování: polopenze, plná penze, all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Listopad

Délka pobytu: 7 až 17 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • polopenze
 • plná penze
 • all-inclusive

Umístění

 • poloha: na jihozápadním pobřeží, na poloostrově Morne přímo před malebnou horou Le Morne. Letiště je vzdálené 70 km (cca 1 hod. jízdy) a hlavní město Port Louis 45 km. Curepipe s možností nákupů je vzdálené cca 38 km. Nejbližší možnost menšího nákupu cca 10 min. jízdy autem – pláž: hotel přímo na 600 m dlouhé písečné pláži s jemným bílým pískem (na pláži i u bazénu lehátka a slunečníky zdarma)

Vybavení a služby

 • zdarma: 4 bazény (jeden s částí pro děti), WiFi v celém resortu, windsurfing, šlapadla, kajaky, plachtění, aqua gymnastika, šnorchlování, loď s proskleným dnem, vodní lyžování, plážový volejbal, stolní tenis, tenis (míčky za poplatek, nutnost sportovní obuvi), dětský klub (09:00–17:30h a 18:30–22:00h, pro děti 3–11let), klub pro mládež (09:00–22:00h, pro mládež ve věku 12–17let) – za poplatek: lázeňské centrum (08:30–20:00h), fitness (08:30–18:00h), jízda na rychločlunu, potápění, rybolov, pronájem kol, golf, horolezecké lekce na Le Morne Brabant – zábava a animace: večerní zábavní programy – další: pronájem aut, konferenční centrum, knihovna, prádelna (za poplatek), hlídání dětí (za poplatek),boutique
LUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdyLUX Le Morne - Mauricius, Le Morne - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Lux Grand Gaube, Mauritius

Lux Grand Gaube, Mauritius

Země: Mauricius

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Leden - Říjen

Délka pobytu: 61 až 90 dnů

č. zájezdu: 475968/36
polopenze
letecky
od117 636,-/osoba
  First minute
  -7%sleva
  Hotel Tamassa by Lux, Mauritius-jižní pobř.

  Hotel Tamassa by Lux, Mauritius-jižní pobř.

  Země: Mauricius

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Leden - Říjen

  Délka pobytu: 61 až 90 dnů

  č. zájezdu: 472580/36
  all-inclusive
  letecky
  od70 671,-/osoba
   First minute
   -7%sleva
   SALT of Palmar

   SALT of Palmar

   Země: Mauricius

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Říjen

   Délka pobytu: 7 až 17 dnů

   č. zájezdu: 482585/89
   snídaně
   letecky
   od37 999,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit