Titanic Deluxe Lara

Turecko, Lara

č. zájezdu: 489652/5
od30 390,-/osoba
Titanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdy

Titanic Deluxe Lara

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Lara

Ubytování: Titanic Deluxe Lara


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Jedinečný hotel s největším bazénovým komplexem. Hotel Titanic Beach Lara nabízí perfektní zážitek z dovolené a nabízí svým klientům dokonalou atmosféru.

rychly_prehled

vlastní Spa centrum a aquaparkvýtečná vybavenost a úroveň služeb8 restaurací a 9 barůvelký areál bazénů a slunečních teras

strucna_poloha

přímo u velké soukromé plážeAntalya 14 kmmezinárodní letiště 10 kmnedaleko golfového resortu

Poloha

Luxusní hotelový komplex (součást uznávaného hotelového řetězce Titanic Hotels) se rozléhá na celkové ploše 95 hektarů a to v oblíbeném turistickém letovisku Lara. Dotýká se přímo dlouhé a široké písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (12 000 m2), která v přilehlé části patří hotelu. Zároveň se nachází pouhých 14 km od centra Antalye a 10 km od letiště (doba transferu cca 20 min).

pojmenovani_u­poutavky1

Aquapark

popis_upoutavky1

V hotelu se nachází 4 venkovní bazény, pro nejmenší je určen dětský bazén s pirátskou lodí a se skluzavkami.

Vybavení hotelu

Již z dálky Vás zaujme architektonické pojetí hlavní budovy v podobě kolosální lodě plující v okolní zeleni. Areál je tvořen hlavní budovou a řadou menších dependance nebo hospodářských budov posazených do udržovaných zahrad a piniového háje. V přední části areálu je spletitý komplex bazénů a sportovišť, který dále přechází až k dlouhé a široké pláži (soukromá) s velkým dřevěným molem s pavilonky. Uvítá Vás majestátní velká vstupní hala s recepcí, lobby s barem a výtahy. K dispozici Vám budou společenské prostory, business centrum, desítka konferenčních místností s různou kapacitou, herny, nákupní arkáda, kadeřnictví, půjčovna vozidel, dětské prostory, salónky aj. K relaxaci poslouží hotelové Befine Spa centrum s vnitřním bazénem pro dospělé (170 m2) i pro děti (20 m2), saunami, tureckou lázní, parní lázní, vířivkou a nabídkou masáží a kosmetických či revitalizačních procedur všech druhů. Stravovací služby obstarávají: velká hlavní bufetová restaurace, 2 snack-restaurace a 5 a´la carte tematických restaurací (japonská, italská, grill, rybí, tradiční turecká), k posezení budete mít k dispozici 9 vnitřních i venkovních barů, kavárnu i patisserii. Venkovní rozlehlý areál nabízí velký hlavní bazén (4500 m2), olympijský bazén (1250 m2), semi-olympijský bazén (315 m2) a velký aquapark se samostatnou částí pro děti a pro dospělé (dětská část – 750 m2 a celkem 6 skluzavek, část pro dospělé 180 m2 a celkem 4 skluzavky). Areál bazénů je posetý slunečními terasami s lehátky a slunečníky (v ceně) a pavilony (poplatek). Na pláži je rovněž zdarma k dispozici plážový servis (pavilonky na pláži a na molu za poplatek). K aktivnímu odpočinku se nabízí pestrá škála možností: tenisové kurty, multifunkční hřiště, basketbal, minifotbal, plážový volejbal, kulečník, bowling, stolní tenis, fitness centrum a další. Hotel pořádá animační programy pro všechny věkové kategorie hostů (sportovní, zábavné, soutěžní, taneční a hudební vystoupení, diskotéky, různé kurzy aj.). Pro děti je k dispozici Tini Kids Club s nespočtem aktivit. Na pláži lze využít nabídky centra vodních sportů, sjednat potápění aj. Pro hráče golfu je možnost rezervace v golfovém resortu Cullinan Links Golf Club (36 jamek). Parkování pro hotelové hosty je zdarma.

Vybavení pokojů

Hotel s celkovou kapacitou přes 600 pokojů nabízí ubytování ve velice elegantně a moderně zařízených pokojích a suitách v různých kategoriích. Všechny mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, hygienické propriety, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, coffee/tea set, pracovní desk, balkón nebo terasu. Pokoje Standard jsou umístěné v hlavní budově (26 m2, kapacita 3–4 osoby, výhled na okolí nebo boční výhled na moře), pokoje Annex Standard s umístěním v zahradě (26 m2, kapacita 2–3 osoby, výhled na okolí, na bazén nebo Annex swimm up s přímým vstupem do sdíleného bazénu), Annex Family (39 m2, kapacita 3–4 osoby, výhled na bazén nebo na okolí), suity Colonel s umístěním v hlavní budově (120 m2, kapacita 5+1 osob, obývací část, 2 koupelny-jedna s vířivkou, výhled na moře), suity Admiral umístěné v hlavní budově (80–150 m2, kapacita 5+1 osob, 1 koupelna, 2 samostatné ložnice, výhled na okolí nebo na moře), suity Duplex (mezonetový typ) a Junior umístěné v hlavní budově (65–85 m2, kapacita 3+1 osob, 1 koupelna, výhled na okolí, na bazén nebo na moře). K dispozici jsou i pokoje s bezbariérovými přístupy (na vyžádání).

pojmenovani_za­rizeni1

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do okolí s možností 2 přistýlek

popis_zarizeni1

Pokoje Standard mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, hygienické propriety, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, coffee/tea set, pracovní desk, balkón nebo terasu

pojmenovani_za­rizeni2

Dvoulůžkový pokoj s bočním výhledem na moře s možností 2 přistýlek

popis_zarizeni2

Pokoje Standard mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, hygienické propriety, klimatizaci, SAT/TV, telefon, trezor, minibar, coffee/tea set, pracovní desk, balkón nebo terasu

Stravování

all inclusive: snídaně, pozdní snídaně, obědy a večeře formou bufetu, občerstvení v průběhu dne a noci, místní a importované alkoholické a nealkoholické nápoje po celý den. Vyžaduje se formálnější oblečení. Přesné časy a místa stravování Vám budou sděleny po příjezdu.

Náš názor

Architektonicky velice zajímavý luxusní resort s veškerou vybaveností, vysokou kvalitou poskytovaných služeb, zřetelem na nejmenší hotelové hosty, s vlastním Spa centrem a aquaparkem, velkým výběrem stravovacích služeb, s vlastní velkou pláží a molem, nespočtem možností vyžití a v neposlední řadě se snadnou dostupností zajímavých míst lokality i města Antalya. Doslova to své si zde najde každá kategorie hostů. Výhodou je i rozmanitost nabídky typů ubytování s možností ubytovat až 6 osob. Vřele doporučujeme.

Odkaz na hotel/resort

http://www.titanic.com.tr

Cena zahrnuje

 • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
 • leteckou dopravu
 • letištní a bezpečnostní taxy
 • služby delegáta
 • pobytovou taxu
 • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

 • případné navýšení palivového příplatku.
Titanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdyTitanic Deluxe Lara - Turecká riviéra - Turecko, Lara - Pobytové zájezdy

Doprava

 • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
 • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
 • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
 • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
 • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
 • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
 • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
 • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

  Důležitá poznámka:

  Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Titanic Deluxe Belek

Hotel Titanic Deluxe Belek

Země: Turecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 8 až 13 dnů

č. zájezdu: 487755/89
all-inclusive
letecky
od41 579,-/osoba
  Hotel Titanic Deluxe Belek

  Hotel Titanic Deluxe Belek

  Země: Turecko

  Destinace: Turecká riviéra

  Středisko: Belek

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Říjen

  Délka pobytu: 4 až 15 dnů

  č. zájezdu: 473319/138
  all-inclusive
  letecky
  od26 590,-/osoba
   Grand Park Lara

   Grand Park Lara

   Země: Turecko

   Destinace: Turecká riviéra

   Středisko: Antalya - Lara

   Ubytování: Grand Park Lara

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 487788/109
   all-inclusive
   letecky
   od20 490,-/osoba
    Last minute
    -48%sleva

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Aktuálně

    12.6.2024

    Super Last Minute - letecký poznávací zájezd do Francie

    Objevte krásy Francie a Normanského ostrova Jersey na exkluzivním zájezdu s odletem z Prahy 30. června. Navštivte historická města jako Orléans, Mont St. Michel, St. Malo, a Paříž, a užijte si výlet lodí na Jersey. Cena zahrnuje leteckou dopravu, ubytování, snídaně, průvodce a další služby. Rezervujte již nyní za superlast cenu od 15 990 Kč!

    5.6.2024

    Fjordy a další klenoty Norska

    Poslední volná místa na červencový termín 2024! Sleva 2000 Kč pro osoby starší 55 let

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    RSS, více aktualit