Aqua Blu Boutique

Řecko, Lambi

č. zájezdu: 486606/51
od20 890,-/osoba
Aqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdy

Aqua Blu Boutique

Země: Řecko

Destinace: Kos

Středisko: Lambi


Stravování: snídaně
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Květen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 15 dnů


Možnosti dopravy

 • letecky

Možnosti stravování

 • snídaně

Poloha

Luxusní hotelový komplex Aqua Blu se nachází ve středisku Lambi, předměstí hlavního města Kos u krásné písečné pláže. Svým hostů nabízí služby na té nejvyšší úrovni, ubytování v konfortních pokojích a apartmánech, odpočinek ve welness při relaxační masáži, několik bazénů, restaurací v nádherném prostředí. Hotel disponuje ubytováním pouze pro dospělé. Doporučujeme párům a náročnějším klientům. POLOHA HOTELU: v centru Lambi, hlavní město Kos cca 2 km, letiště cca 22 km

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří: vstupní hala s recepcí, možnost Wi-fi připojení, hlavní restaurace, restaurace u bazénu, lobby bar, pool bar, bar na pláži, několik bazénů (lehátka a slunečníky zdarma), SPA centrum – vnitřní bazén, masáže, parní lázeň, fitness, salon krásy (za poplatek)

Vybavení pokoje

Luxusní dvoulůžkové pokoje, vlastní koupelna, WC, fén, TV/ SAT, telefon, servis na kávu a čaj (na vyžádání), minibar, klimatizace, bezpečnostní schránka, balkón nebo terasa. na poptání lze nabídnout všechny další tyyp ubytování v hotelu.

Stravování

Snídaně – formou bufetu

GPS souřadnice ubytování

(lat/lon): 36.91447448730469°, 27.277700424194336°
Aqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdyAqua Blu Boutique - Kos - Řecko, Lambi - Pobytové zájezdy

Podobné zájezdy

Sun Boutique Hotel

Sun Boutique Hotel

Země: Řecko

Destinace: Kréta

Středisko: Heraklion

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen - Říjen

Délka pobytu: 4 až 15 dnů

č. zájezdu: 487523/89
polopenze
letecky
od10 639,-/osoba
  Hotel Boutique 5 & Spa

  Hotel Boutique 5 & Spa

  Země: Řecko

  Destinace: Rhodos

  Středisko: Kiotari

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červenec - Říjen

  Délka pobytu: 8 až 16 dnů

  č. zájezdu: 479556/89
  snídaně
  letecky
  od27 659,-/osoba
   Thomais Boutique Hotel

   Thomais Boutique Hotel

   Země: Řecko

   Destinace: Lefkada

   Středisko: Nikiana

   Typ: Pobytové zájezdy

   Termíny: Červen - Září

   Délka pobytu: 8 dnů

   č. zájezdu: 487408/89
   polopenze
   letecky
   od25 979,-/osoba

    Mohlo by vás zajímat:

    Pobytově poznávací zájezdy

    Pobyty s výlety

    Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

    Pobytové zájezdy pro seniory

    Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

    Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

    Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

    Aktuálně

    12.4.2024

    Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

    Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

    11.4.2024

    Island nejen pro seniory 55+

    Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

    9.2.2024

    Aktuální stav provozu alpských lyžařských středisek

    Aktuální informace o stavu provozu lyžařských středisek nejen ve Francii, Itálii a Rakousku, ale také v Česku, Bulharsku, Německu, Polsku, Slovinsku a Švýcarsku. Kolik % je aktuálně v provozu, zda se zasněžuje apod. vše v přehledné tabulce.

    RSS, více aktualit