La Limonaia

Itálie, Lago di Garda

č. zájezdu: 484341/122
od4 690,-/osoba
Last minute
La Limonaia - Itálie, Lago di Garda - Pobytové zájezdy

La Limonaia

Země: Itálie

Středisko: Lago di Garda

Ubytování: La Limonaia


Stravování: polopenze
Doprava: vlastní doprava

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Duben - Říjen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů


Možnosti dopravy

 • vlastní doprava

Možnosti stravování

 • polopenze

nazev

La Limonaia ***

doporuceni

Hotel s residenční částí na panoramatickém místě s vyhlídkou na Lago di Garda, obklopený velkým parkem s olivovníky, oleandry a cypřiši, se nachází na svahu cca 450 m od břehu jezera a 20 minut chůze od centra půvabného městečka Limone.

Poloha

Hotel se nachází cca 450 m od Lago di Garda. Malebné historické centrum Limone sul Garda se nachází cca 900 m od hotelu.

Vybavení

K dispozici je vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, zahrada. Zdarma: venkovní bazén (v provozu v závislosti na počasí), vnitřní bazén, Wi-Fi, parkování (do vyčerpání kapacity) Za poplatek: dětská postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání) 8 EUR/den, SPA centrum (sauna, turecké lázně, Kneippova terapie), malá posilovna.

Ubytování

Hotel poskytuje tyto typy ubytování – pokoje Standard. Dvoulůžkové pokoje Standard jsou klimatizovány (klimatizace v provozu v červenci a v srpnu, je zdarma)se sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem a trezorem. Téměř všechny pokoje mají balkon nebo terasu. Možnost až dvou přistýlek (u dvou přistýlek formou palandy).

Stravování

Polopenze. Snídaně podávaná formou bufetu. Večeře servírované 3 chodové menu, salátový bufet.

popisnawww

Hotel s residenční částí na panoramatickém místě s vyhlídkou na Lago di Garda, obklopený velkým parkem s olivovníky, oleandry a cypřiši, se nachází na svahu cca 450 m od břehu jezera a 20 minut chůze od centra půvabného městečka Limone.

pobytova_taxa

Pobytová taxa cca 3,50 EUR/osoba starší 12 let/noc se platí na místě.

gps

45.82265993608384, 10.80347760135996

cena

V ceně zájezdu je zahrnuto: • ubytování – počet noclehů a služby dle popisu • česky mluvící asistent na telefonu• pojištění proti úpadku cestovní kanceláře K ceně zájezdu lze na objednávku zákazníka připlatit (nepovinné příplatky): • volitelné doplňkové služby • doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu a nevyužité dovolené (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč590 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč350 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč880 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč640 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt• doporučený příplatek za komplexní cestovní pojištění včetně připojištění EXTRA+ pro případ onemocněním Covid-19 (více informací zde)  storno/plnění do 50 000 Kč1 130 Kč/osoba starší 15 let/pobyt stor­no/plnění do 50 000 Kč890 Kč/dítě od 0 do 15 let/pobyt Informace pro zákazníky:
Po příjezdu na místo je hoteliérem vybírána pobytová taxa ve výši 3 EUR na osobu na noc.

Pro výpočet ceny zájezdu (včetně ceny za dopravu) byla použita cena ropy a leteckého paliva (pohonných hmot) ke dni 25. 8. 2023 Pro výpočet ceny zájezdu byl použit směnný kurz ČNB střed (EUR/Kč a USD/Kč) ke dni 25. 8. 2023 *Upozornění: *Pro případ, že v místě určení cesty nebo pobytu nebo jeho bezprostředním okolí nastanou mimořádné okolnosti mající svůj původ v pandemii či jiné epidemii rozsáhlého charakteru způsobené virovým nebo jinými zvlášť závažnými infekčními onemocněními, je poskytovatel ubytovacích i stravovacích služeb oprávněn změnit podmínky, za kterých jsou služby cestovního ruchu poskytovány a to tak, aby byly v souladu s přijatými opatřeními obecného charakteru (rozhodnutí orgánu veřejné moci) směřujícími k ochraně života a zdraví osob. V důsledku toho může dojít k dočasnému omezení poskytovaných služeb v plném rozsahu.

letak2

polopenze, bazén, kousek od jezera Lago di Garda, až 2 děti do 6 let na přistýlce ZDARMA

stitky

Vnitřní bazénVenkovní bazénMalé SPAIdeální pro rodiny s dětmi


Podobné zájezdy

Hotel La Limonaia

Hotel La Limonaia

Země: Itálie

Středisko: Lago di Garda

Hotel: La Limonaia

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červenec - Říjen

Délka pobytu: 4 až 8 dnů

Osob: 2, 1 osoba

č. zájezdu: 479808/3
polopenze
vlastní doprava
od4 090,-/osoba
hotel Cristallo - autobusová doprava

hotel Cristallo - autobusová doprava

Země: Itálie

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Červen

Délka pobytu: 10 dnů

č. zájezdu: 481664/103
polopenze
autobusem
od18 690,-/osoba
  Hotel Aurora

  Hotel Aurora

  Země: Itálie

  Destinace: Paganella

  Středisko: Molveno

  Typ: Pobytové zájezdy

  Termíny: Červen - Září

  Délka pobytu: 4 až 8 dnů

  č. zájezdu: 484676/109
  polopenze
  vlastní doprava
  od3 790,-/osoba

   Mohlo by vás zajímat:

   Pobytově poznávací zájezdy

   Pobyty s výlety

   Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

   Pobytové zájezdy pro seniory

   Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

   Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

   Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

   Aktuálně

   12.4.2024

   Sleva na poznávací zájezdy až 40%!

   Nabízíme mimořádné slevy na vaše oblíbené poznávací zájezdy plné zážitků do bezpečných zemí celého světa! 530 nových termínů, i na rok 2024 se slevami až 33% Upozornění: Aktuální slevy platí na prvních 4-6 míst na jednotlivé termíny zájezdů. Následně se slevy podstatně snižují.

   11.4.2024

   Island nejen pro seniory 55+

   Během zájezdu navštívíte ikonická místa, jako je národní park Þingvellir (UNESCO), gejzír Strokkur, vodopád Gullfoss, termální bazén pod otevřenou oblohou a další.

   10.4.2024

   Tipy na zajímavý zájezd každý týden

   Mallorca, USA, Azory nebo třeba Vietnam?....

   RSS, více aktualit