Manolya

Kypr, Kyrenia

č. zájezdu: 514284/5
od30 290,-/osoba
Manolya

Manolya

Země: Kypr

Destinace: Severní Kypr

Středisko: Kyrenia

Ubytování: Manolya


Stravování: polopenze
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen - Prosinec

Délka pobytu: 8 až 15 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • polopenze

Nutná hotovost s sebou

Hotel Manolya je oblíbený, menší plážový hotel a je situován na klidném místě, přímo u pěkné privátní pláže.

rychly_prehled

nákupní možnosti a zábava v okolí půjčovny automobilů a motocyklůstřediska vodních sportů internetové připojiení zdarma

strucna_poloha

přímo u plážecca 90 km Larnakacentrum cca 10 kmv blízkosti centrum nákupních možností

Poloha

Oblíbený, menší plážový hotel, který je situován na klidném místě, přímo u pěkné privátní pláže a jen 3 km od centra malebného letoviska Lapta. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v některém z letovisek v okolí, obchody, taverny, restaurace, bary, tradiční trh.

pojmenovani_u­poutavky1

Hotel Manolya

popis_upoutavky1

Terasa s posezením přímo u moře přímo u pěkné pláže.

Vybavení hotelu

Příjemný prázdninový hotel 3* nabízí ubytování v menší třípatrové budově postavené v tradičním kyperském stylu. Klientům je k dispozici menší vstupní hala s recepcí, směnárnou, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, výtah, hlavní restaurace, kavárna, WiFi připojení, internetový koutek za poplatek, společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, venkovní bazén s dětskou částí, snack bar u bazénu a parkoviště. Zavedený plážový hotel si získává své hosty polohou přímo u pěkné pláže, chutnou kuchyní i dobrou úrovní poskytovaných služeb. Pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou tradičních specialit a občasné zábavné večerní programy s živou hudbou. Pro relaxaci je určen venkovní bazén s opalovací terasou. Příjemná, menší privátní pláž s kamenitým dnem, doporučujeme obuv do vody, betonovým molem na opalování a průzračně čistou vodou se nachází přímo před hotelem, přístup po schodech. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů

Hotel Manolya má vkusně zařízené, vzdušné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, sprcha nebo vana, toaleta, fén, telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem, konzumace za poplatek, trezorem a balkonem s posezením. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek. Ubytování je nekuřácké.

pojmenovani_za­rizeni1

Pokoj pro 2 osoby s možností 2 přistýlek.

popis_zarizeni1

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, sprcha nebo vana, toaleta, fén, telefonem, klimatizací, rádiem, satelitní TV, minibarem, konzumace za poplatek, trezorem a balkonem s posezením. Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. WiFi na pokoji je k dispozici za poplatek.

Stravování

Polopenze, snídaně a večeře podávané formou bufetu, nápoje u večeře jsou za poplatek. Hotel pořádá pravidelné tématické večeře s ochutnávkou tradičních specialit.

Náš názor

Strategická poloha hotelu,kousek od města, ve vesničce Lapta, kde se pojí služby pro turisty s místním tuzemským folklorem.

Odkaz na hotel/resort

www.manolyahotelkyrenia.com

ManolyaManolyaManolyaManolyaManolyaManolyaManolyaManolyaManolyaManolya

Doprava

  • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
  • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
  • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
  • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
  • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
  • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
  • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
  • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

    Důležitá poznámka:

    Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Oscar Park

Oscar Park

Země: Kypr

Středisko: Famagusta

Ubytování: Oscar Park

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Srpen - Prosinec

Délka pobytu: 8 až 15 dnů

Osob: 1-4 osoba

č. zájezdu: 503655/5
polopenze
letecky
od28 890,-/osoba
    Tsokkos Beach

    Tsokkos Beach

    Země: Kypr

    Středisko: Protaras

    Ubytování: Tsokkos Beach

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Srpen - Prosinec

    Délka pobytu: 8 až 15 dnů

    Osob: 1-4 osoba

    č. zájezdu: 505650/5
    all-inclusive
    letecky
    od29 190,-/osoba
      Coral Beach

      Coral Beach

      Země: Kypr

      Středisko: Pafos

      Ubytování: Coral Beach

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Srpen - Prosinec

      Délka pobytu: 8 až 15 dnů

      Osob: 1-4 osoba

      č. zájezdu: 504934/5
      all-inclusive
      letecky
      od38 990,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Pobytově poznávací zájezdy

        Pobyty s výlety

        Pobyt s výlety, ubytování na jednom místě a v ceně výlety. Levné zájezdy letecky a autobusem. Pobytově poznávací zájezdy do Itálie, Řecka, Španělska, Francie.

        Aktuálně

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        14.7.2025

        Skvělá dovolená v Bulharsku: Sunny Beach

        Pokud hledáte ideální destinaci u moře, kde si odpočinete a zároveň zažijete něco nového, Bulharsko a Sunny Beach vás nezklamou. My jsme si dovolenou užili naplno – a určitě se sem zase někdy vrátíme.

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        RSS, více aktualit