Swandor S & Resort Kemer

Turecko, Kemer

č. zájezdu: 503635/5
od27 690,-/osoba
Swandor S & Resort Kemer

Swandor S & Resort Kemer

Země: Turecko

Destinace: Turecká riviéra

Středisko: Kemer

Ubytování: Swandor S & Resort Kemer


Stravování: all-inclusive
Doprava: letecky

Typ zájezdu: Pobytové zájezdy

Termíny: Září - Prosinec

Délka pobytu: 5 až 15 dnů


Možnosti dopravy

  • letecky

Možnosti stravování

  • all-inclusive

Nutná hotovost s sebou

Moderní rozlehlý hotel s veškerou vybaveností a vysokou kvalitou služeb. Na své si zde přijdou příznivci relaxace (Spa centrum, velká pláž, molo) i ti, kteří tráví dovolenou aktivnějším způsobem (fitness centrum, sportoviště, zábavné pořady, a kurzy).

rychly_prehled

luxusní hotelový komplexSpa centrum4 a´la carte restauracefitness centrum9 barů

strucna_poloha

rozloha 70 000 m26 km od centra Kemeru65 km od Antalye40 km od letiště

Poloha

Luxusní hotelový komplex řadící se do uznávaného hotelového řetězce Swandor Hotels & Resorts se rozléhá na celkové ploše 70 000 m2 a to přímo u dlouhé a široké oblázkově-písečné pláže v populárním letovisku Kemer. Pláž s pozvolným vstupem do moře je v přilehlé části náležící hotelu jako soukromá a to v délce 215 m. Centrum letoviska Kemer je vzdáleno 6 km. Do něj, stejně jako do dalších zajímavých míst oblasti, se snadno dopravíte místní autobusovou dopravou či hotelovým taxi. Hlavní město celé turistické oblasti Antalya je vzdáleno 65 km. Mezinárodní letiště je vzdáleno 40 km (doba transferu cca 45 min.).

Vybavení hotelu

Rozlehlý hotelový komplex, který prošel z větší části rekonstrukcí v letech 2017 a 2023, je tvořen hlavní budovou a větším počtem dependance a hospodářských budov a velkým areálem bazénů, které obklopují zahrady táhnoucí se až k pláži s dlouhým dřevěným molem s pavilónky. V hlavní budově Vás uvítá elegantní velká vstupní hala s recepcí, výtahy, lobby s barem a směnárnou. Ve vnitřních prostorách Vám bude k dispozici řada salónků, společenských místností, internetový koutek, 6 konferenčních místností, nákupní arkáda, herny, diskotéka, noční klub, kadeřnictví, knihovny, prostory pro děti a mnoho dalších služeb. Ke chvílím relaxace dokonale poslouží hotelové Egna Spa centrum s vnitřním bazénem pro dospělé a pro děti, tureckými lázněmi, saunami, relaxačními místnostmi, vířivkami, možností masáží a kosmetických procedur. Nechybí profesionálně vybavené fitness centrum (věkový limit 16+). Stravovací služby obstará hlavní bufetová restaurace Swan a 4 a´la carte tematické restaurace. K posezení u dobrého nápoje je zde 9 vnitřních i venkovních barů (pool, snack, plážový, na molu, disco aj.). Venkovní část má dva velké hlavní bazény, samostatný dětský bazén, relaxační bazén, aquapark se skluzavkami, prostorné sluneční terasy s lehátky a slunečníky (zdarma, i na hotelové pláži, pavilónky na molu za poplatek). K zábavě a aktivnímu odpočinku budete moci využít pestrou nabídku animačních programů všech druhů-společenské, soutěžní, zábavné, různé kurzy, dětský klub Rino, taneční večery, diskotéky, vystoupení umělců aj. Zahrát si můžete tenis, stolní tenis, basketbal, minifotbal, boccia, pétanque, elektronické hry, plážový volejbal, využít lze nabídku centra vodních sportů aj.

Vybavení pokojů

Hotel nabízí ubytování v moderně a velice hezky zařízených pokojích několika kategorií. Mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SAT-TV, telefon, minibar (poplatek), coffee/tea set, pracovní stůl, balkón nebo terasu s posezením (výhled dle typu pokoje). Pokoje Comfort (38 m2) mají kapacitu 3 osoby, pokoje Comfort Family (63 m2) a Comfort Duplex Family (72 m2) mají kapacitu 4 osoby (2 samostatné ložnice). V nabídce jsou dále pokoje Deluxe Swimm Up (31 m2, kapacita 3 osoby, vstup z terasy do sdíleného bazénu) a suity Executive Private Pool (175 m2, kapacita 5 osob, mezonetový typ, z terasy vstup do vlastního bazénu). Hotel disponuje i několika pokoji s bezbariérovými přístupy.

pojmenovani_za­rizeni1

Comfort pokoj s možností až 2 přistýlek

popis_zarizeni1

Pokoje Comfort (38 m2) mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, klimatizaci (v ceně), SAT-TV, telefon, minibar (poplatek), coffee/tea set, pracovní stůl, balkón nebo terasu s posezením.

Stravování

all inclusive – plná penze formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), pozdní snídaně, denní a půlnoční snack občerstvení, neomezená konzumace vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů 24 hodin denně. Hotel vyžaduje u stravování formálnější oblečení.

Náš názor

Moderní rozlehlý hotel s veškerou vybaveností a vysokou kvalitou služeb. Na své si zde přijdou příznivci relaxace (Spa centrum, velká pláž, molo) i ti, kteří tráví dovolenou aktivnějším způsobem (fitness centrum, sportoviště, zábavné pořady, a kurzy). Oceňujeme pestrost stravovacích služeb, kde se nezapomíná i na nejmenší hotelové hosty (dětská menu, dětské sektory). I samotná poloha nedaleko centra letoviska a zároveň přímo u velké pláže je garancí spokojené dovolené.

Odkaz na hotel/resort

https://www.swandorhotels.com/…wandor-kemer

Cena zahrnuje

  • odpovídající počet noclehů dle zvoleného termínu a s uvedenou stravou
  • leteckou dopravu
  • letištní a bezpečnostní taxy
  • služby delegáta
  • pobytovou taxu
  • transfery z letiště na ubytování a zpět.

Letecká doprava nezahrnuje

  • případné navýšení palivového příplatku.
Swandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort KemerSwandor S & Resort Kemer

Doprava

  • N1 – Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň (garantovaná odjezdová místa – platí u všech zájezdů a termínů) – bez příplatku!
  • N2 – Ústí n. L., Teplice, Bílina, Most, Louny, Slaný, Kladno, Chomutov, Ostrov n. O., K. Vary – příplatek 400 Kč
  • N3 – Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Poděbrady, Kolín – příplatek 400 Kč
  • N4 – České Budějovice, Vodňany, Písek, Tábor – příplatek 400 Kč
  • N5 – Liberec, Jablonec, Turnov,Mladá Boleslav – příplatek 400 Kč
  • N6 – Cheb, Sokolov, Mariánské Lázně – příplatek 400 Kč
  • N7 – Klatovy, Domažlice – příplatek 400 Kč
  • N8 – Brno, Jihlava – příplatek 400 Kč

    Důležitá poznámka:

    Svozy N2 – N8 jsou garantovány při minimálním počtu 4 osob a více než 31 dní před odjezdem!

Svoz u autobusových zájezdů

N1 a nebo na trase zájezdu je bez příplatku.
N2–9 je za příplatek 400 Kč není-li u dané destinace uvedeno jinak.

Svoz u leteckých zájezdů

N2–9 za příplatek 500 Kč na osobu, není-li u dané destinace v ceníku uvedeno jinak.


Podobné zájezdy

Hotel Sealife Kemer Resort (ex PGS Rose)

Hotel Sealife Kemer Resort (ex PGS Rose)

Země: Turecko

Typ: Pobytové zájezdy

Termíny: Září, Říjen, Listopad

Délka pobytu: 8 až 16 dnů

č. zájezdu: 443143/89
all-inclusive
letecky
od18 449,-/osoba
    Baia Salima Kemer

    Baia Salima Kemer

    Země: Turecko

    Typ: Pobytové zájezdy

    Termíny: Září, Říjen

    Délka pobytu: 4 až 8 dnů

    č. zájezdu: 510837/89
    all-inclusive
    letecky
    od12 569,-/osoba
      Hotel Simena Comfort Kemer

      Hotel Simena Comfort Kemer

      Země: Turecko

      Typ: Pobytové zájezdy

      Termíny: Září, Říjen, Listopad

      Délka pobytu: 8 až 16 dnů

      č. zájezdu: 502672/89
      all-inclusive
      letecky
      od17 429,-/osoba

        Mohlo by vás zajímat:

        Pobytové zájezdy pro seniory

        Pobytové zájezdy k moři pro seniory 55+ se slevou. Výhoda komfortního ubytování, delegát s individuálním přístupem. Zájezdy do Španělska, Řecka, Albánie, Portugalska, Itálie, Maďarska, Chorvatska.

        Poznávací a pobytové zájezdy Kuba

        Nabídka pobytových, poznávacích a pobytově poznávacích zájezdů na karibský ostrov Kuba. Jsme specialisté na tuto destinaci. Poznejte tu pravou Havanu!

        Dovolená Turecko Side

        Side (síde) bylo kdysi pěknou rybářskou vesnicí v Turecku, tržištěm s otroky a také základnou pirátů. V současné době láká v létě hlabně dvěma věcmi. Jsou to památky a dobře propracovaná síť dolmusů, které Vám umožní rychlé přesuny.

        Aktuálně

        18.7.2025

        Hledáme nové kolegy

        Do naší kanceláře v Brně hledáme příjemného a komunikativního kolegu/kolegyni na pozici prodejce zájezdů.

        14.7.2025

        Skvělá dovolená v Bulharsku: Sunny Beach

        Pokud hledáte ideální destinaci u moře, kde si odpočinete a zároveň zažijete něco nového, Bulharsko a Sunny Beach vás nezklamou. My jsme si dovolenou užili naplno – a určitě se sem zase někdy vrátíme.

        22.5.2025

        Zájezdy do Norska letecky i autobusem

        Využijte poslední termíny na atraktivní zájezdy za poznáním nejen norských fjordů.

        RSS, více aktualit